Шотландия - Втора Лига (2016 - 2017)
17:00
Анан Атлетик
Монтроуз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анан, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 196.9 км. Мачът ще се играе на стадион Галабанк Парк, който има капацитет от 3 000 места, от които седящи 500. Снимки от Google карта стадион Галабанк Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Втора Лига | Единбург Сити | 2 - 0 | Анан Атлетик | 2.33 | 3.24 | 2.82 |
| 15.04.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 1 | Берик Рейнджърс | 2.06 | 3.54 | 3.10 |
| 08.04.2017 | Втора Лига | Клайд | 2 - 1 | Анан Атлетик | 2.29 | 3.41 | 2.73 |
| 01.04.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 5 | Арброут | 2.74 | 3.37 | 2.31 |
| 25.03.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Каудънбийт | 2.01 | 3.54 | 3.19 |
| 18.03.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 1 - 0 | Анан Атлетик | 2.58 | 3.49 | 2.40 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Елгин Сити | 2.71 | 3.54 | 2.27 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 0 | Клайд | 2.52 | 3.55 | 2.41 |
| 18.02.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 1 | Анан Атлетик | 2.11 | 3.51 | 3.02 |
Общо 6 победи и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2017 | Втора Лига | Берик Рейнджърс | 0 - 1 | Монтроуз | 2.36 | 3.31 | 2.72 |
| 15.04.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 0 | Форфар Атлетик | 3.17 | 3.39 | 2.07 |
| 08.04.2017 | Втора Лига | Елгин Сити | 1 - 1 | Монтроуз | 1.85 | 3.59 | 3.59 |
| 01.04.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Единбург Сити | 2.16 | 3.21 | 3.18 |
| 25.03.2017 | Втора Лига | Арброут | 0 - 1 | Монтроуз | 1.71 | 3.57 | 4.36 |
| 18.03.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 0 - 2 | Монтроуз | 2.07 | 3.38 | 3.18 |
| 11.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 3 | Стърлинг Албиън | 2.09 | 3.38 | 3.13 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 28.02.2017 | Втора Лига | Клайд | 1 - 2 | Монтроуз | 1.87 | 3.56 | 3.59 |
| 25.02.2017 | Втора Лига | Форфар Атлетик | 0 - 0 | Монтроуз | 1.71 | 3.71 | 4.11 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 2 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 08.11.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.04 | 3.54 | 3.18 |
| 27.08.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Анан Атлетик | 2.42 | 3.51 | 2.52 |
| 26.03.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 5 | Анан Атлетик | 2.57 | 3.54 | 2.34 |
| 13.02.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Монтроуз | 1.56 | 3.99 | 4.78 |
| 15.12.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 3.78 | 3.76 | 1.76 |
| 29.08.2015 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 2 | Монтроуз | 1.76 | 3.56 | 3.92 |
| 02.05.2015 | Втора Лига | Анан Атлетик | 4 - 3 | Монтроуз | 1.59 | 3.97 | 4.44 |
| 31.01.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 1 | Анан Атлетик | 3.03 | 3.49 | 2.05 |
| 15.11.2014 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 2 | Монтроуз | 1.73 | 3.70 | 3.85 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Анан Атлетик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 29.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Форфар Атлетик | 34 | +22 | 63 |
| 2 | Арброут | 34 | +26 | 62 |
| 3 | Анан Атлетик | 34 | -3 | 52 |
| 4 | Монтроуз | 34 | -5 | 51 |
| 5 | Елгин Сити | 34 | +21 | 50 |
| 6 | Стърлинг Албиън | 34 | -8 | 46 |
| 7 | Единбург Сити | 34 | -7 | 40 |
| 8 | Клайд | 34 | -15 | 36 |
| 9 | Берик Рейнджърс | 34 | -16 | 36 |
| 10 | Каудънбийт | 34 | -15 | 33 |
Хронология в първенството
| Анан Атлетик | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Анан Атлетик | Анан Атлетик | Монтроуз | Монтроуз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Форфар Атлетик | 1 - 2 | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Арброут | 2 - 5 | 1 - 2 | 2 - 5 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Анан Атлетик | - | - | - | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Монтроуз | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | - | - | - | |
| 5 | Елгин Сити | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Стърлинг Албиън | 4 - 1 | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Единбург Сити | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Клайд | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Берик Рейнджърс | 2 - 1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
| Позиция | 3 | 4 |
| Точки | 52 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 34 | 31 |
Форма в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
4 14 |
14
9 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
1 5 |
9
4 4 |
Голове в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
|
Вкарани
Получени |
52
55 |
42
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
30
22 |
21
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 3.50 | 2.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 1.29 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.00 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.40 | 1.53 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.62 | 2.20 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
