Шотландия - Втора Лига (2017 - 2018)
17:00
Анан Атлетик
Монтроуз
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.50 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анан, а гостите от Монтроуз. Разстоянието между двата града е 196.9 км. Мачът ще се играе на стадион Галабанк Парк, който има капацитет от 3 000 места, от които седящи 500. Снимки от Google карта стадион Галабанк Парк. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анан Атлетик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2018 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Анан Атлетик | 2.40 | 3.31 | 2.67 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 1 | Единбург Сити | 1.61 | 3.77 | 4.79 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 1 - 1 | Стърлинг Албиън | 1.99 | 3.64 | 3.16 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 1 - 3 | Анан Атлетик | 2.03 | 3.38 | 3.30 |
| 02.12.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 0 | Елгин Сити | 2.26 | 3.59 | 2.68 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 0 | Клайд | 2.01 | 3.55 | 3.19 |
| 18.11.2017 | Втора Лига | Каудънбийт | 1 - 1 | Анан Атлетик | 3.60 | 3.42 | 1.89 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.44 | 2.63 |
| 04.11.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.79 | 3.73 | 3.71 |
| 28.10.2017 | Втора Лига | Питърхед | 1 - 0 | Анан Атлетик | 1.55 | 4.04 | 4.96 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Монтроуз - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.01.2018 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Каудънбийт | 1.48 | 3.88 | 6.42 |
| 30.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 6 | Питърхед | 3.22 | 3.42 | 2.04 |
| 23.12.2017 | Втора Лига | Стърлинг Албиън | 0 - 1 | Монтроуз | 2.44 | 3.25 | 2.66 |
| 16.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Елгин Сити | 2.02 | 3.45 | 3.25 |
| 09.12.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 3 - 0 | Берик Рейнджърс | 1.65 | 3.59 | 4.70 |
| 02.12.2017 | Втора Лига | Клайд | 0 - 0 | Монтроуз | 2.54 | 3.45 | 2.43 |
| 25.11.2017 | Втора Лига | Стенхаусмюър | 0 - 1 | Монтроуз | 1.84 | 3.51 | 3.77 |
| 21.11.2017 | Купа на Шотландия | Куин ъф Саут | 2 - 1 | Монтроуз | 1.19 | 5.80 | 11.89 |
| 18.11.2017 | Купа на Шотландия | Монтроуз | 0 - 0 | Куин ъф Саут | 7.58 | 4.44 | 1.35 |
| 11.11.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.44 | 2.63 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.11.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.44 | 2.63 |
| 26.08.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 0 - 1 | Монтроуз | 1.90 | 3.56 | 3.34 |
| 29.04.2017 | Втора Лига | Анан Атлетик | 5 - 1 | Монтроуз | 2.31 | 3.52 | 2.67 |
| 04.03.2017 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 3 | Анан Атлетик | 2.37 | 3.38 | 2.67 |
| 08.11.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 2 - 3 | Монтроуз | 2.04 | 3.54 | 3.18 |
| 27.08.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 2 - 2 | Анан Атлетик | 2.42 | 3.51 | 2.52 |
| 26.03.2016 | Втора Лига | Монтроуз | 0 - 5 | Анан Атлетик | 2.57 | 3.54 | 2.34 |
| 13.02.2016 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 3 | Монтроуз | 1.56 | 3.99 | 4.78 |
| 15.12.2015 | Втора Лига | Монтроуз | 1 - 1 | Анан Атлетик | 3.78 | 3.76 | 1.76 |
| 29.08.2015 | Втора Лига | Анан Атлетик | 3 - 2 | Монтроуз | 1.76 | 3.56 | 3.92 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Анан Атлетик имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 06.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Монтроуз | 19 | +8 | 38 |
| 2 | Питърхед | 17 | +26 | 37 |
| 3 | Стенхаусмюър | 18 | +10 | 32 |
| 4 | Анан Атлетик | 19 | +7 | 28 |
| 5 | Стърлинг Албиън | 17 | +10 | 27 |
| 6 | Елгин Сити | 18 | -5 | 24 |
| 7 | Берик Рейнджърс | 17 | -15 | 21 |
| 8 | Клайд | 16 | -8 | 14 |
| 9 | Единбург Сити | 18 | -17 | 12 |
| 10 | Каудънбийт | 17 | -16 | 9 |
Хронология в първенството
| Анан Атлетик | |
| Монтроуз | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Анан Атлетик | Анан Атлетик | Монтроуз | Монтроуз | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Монтроуз | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | - | - | - | |
| 2 | Питърхед | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 2 - 6 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Стенхаусмюър | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 4 | Анан Атлетик | - | - | - | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 5 | Стърлинг Албиън | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Елгин Сити | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 7 | Берик Рейнджърс | 0 - 0 | 1 - 5 | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Клайд | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Единбург Сити | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 10 | Каудънбийт | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
| Позиция | 4 | 1 |
| Точки | 28 | 38 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 2 |
| Точки | 13 | 20 |
Форма в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
7 5 |
11
5 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
4 2 |
6
2 1 |
Голове в шампионата
| Анан Атлетик | Монтроуз | |
|
Вкарани
Получени |
23
16 |
28
20 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
8
6 |
11
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.50 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.28 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.39 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.01.2018 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
