Узбекистан - Суперлига (2026)
четвъртък, 15 октомври, 2026
17:00
17:00
Андижан
Кизилкум Зарафшан
Прогнози на потребителите
1 0% за Андижан
X 0% за равен
2 0% за Кизилкум Зарафшан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Андижан, а гостите от Зарафшан. Разстоянието между двата града е 684.2 км. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Андижан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.10.2026 | Суперлига | Бухара | 3 - 2 | Андижан | 2.36 | 3.02 | 2.82 |
| 20.09.2026 | Суперлига | Андижан | 1 - 4 | Насаф Карши | 2.76 | 3.16 | 2.31 |
| 10.09.2026 | Суперлига | Андижан | 2 - 1 | Коканд 1912 | 1.98 | 3.03 | 3.58 |
| 04.09.2026 | Суперлига | Пахтакор Ташкент | 3 - 0 | Андижан | 1.70 | 3.51 | 4.16 |
| 25.08.2026 | Суперлига | Андижан | 1 - 0 | Хоразм Ургенч | 1.66 | 3.43 | 4.58 |
| 19.08.2026 | Суперлига | Маш'ал Мубарек | 0 - 1 | Андижан | 4.05 | 3.25 | 1.79 |
| 13.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 3 | Нефтчи Фергана | 4.44 | 3.50 | 1.66 |
| 06.08.2026 | Суперлига | Согдиана Джизак | 1 - 0 | Андижан | 2.41 | 3.23 | 2.56 |
| 01.08.2026 | Суперлига | Андижан | 0 - 0 | Пахтакор Ташкент | 3.10 | 3.21 | 2.08 |
| 27.07.2026 | Суперлига | Андижан | 2 - 0 | Бухара | 1.89 | 3.14 | 3.79 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Кизилкум Зарафшан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 0 - 0 | Сурхан Термез | 2.25 | 3.01 | 2.98 |
| 21.09.2026 | Суперлига | Хоразм Ургенч | 1 - 3 | Кизилкум Зарафшан | 2.00 | 3.07 | 3.53 |
| 10.09.2026 | Суперлига | Динамо Самарканд | 1 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 1.62 | 3.53 | 4.68 |
| 05.09.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 2 | Бухара | 2.68 | 2.93 | 2.51 |
| 26.08.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 1 - 0 | Насаф Карши | 3.65 | 3.09 | 1.94 |
| 18.08.2026 | Суперлига | Согдиана Джизак | 2 - 1 | Кизилкум Зарафшан | 1.90 | 3.23 | 3.63 |
| 14.08.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 0 | Маш'ал Мубарек | 1.72 | 3.24 | 4.46 |
| 08.08.2026 | Суперлига | Нефтчи Фергана | 5 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 1.18 | 5.67 | 11.62 |
| 02.08.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 0 | Буньодкор Ташкент *** | 2.43 | 2.95 | 2.76 |
| 28.07.2026 | Суперлига | Насаф Карши | 1 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 1.53 | 3.56 | 5.67 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.03.2026 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 1 | Андижан | 3.03 | 3.02 | 2.20 |
| 09.11.2025 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 2 - 1 | Андижан | 2.16 | 3.10 | 2.99 |
| 19.06.2025 | Суперлига | Андижан | 1 - 1 | Кизилкум Зарафшан | 1.95 | 3.00 | 3.59 |
| 10.11.2024 | Суперлига | Андижан | 0 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 2.03 | 3.00 | 3.43 |
| 07.08.2024 | Купа на Узбекистан | Кизилкум Зарафшан | 0 - 3 | Андижан | - | - | - |
| 15.06.2024 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 3 | Андижан | 2.53 | 3.00 | 2.53 |
| 02.11.2023 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 3 - 0 | Андижан | 1.95 | 3.15 | 3.81 |
| 22.05.2023 | Суперлига | Андижан | 2 - 0 | Кизилкум Зарафшан | 1.84 | 3.02 | 4.05 |
| 07.08.2021 | Суперлига | Андижан | 1 - 1 | Кизилкум Зарафшан | 2.84 | 2.79 | 2.57 |
| 11.03.2021 | Суперлига | Кизилкум Зарафшан | 1 - 0 | Андижан | - | - | - |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 4 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Андижан имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Суперлига класиране към 15.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Пахтакор Ташкент | 23 | +21 | 52 |
| 2 | Нефтчи Фергана | 23 | +33 | 52 |
| 3 | Навбахор Наманган | 23 | +18 | 45 |
| 4 | Локомотив Ташкент | 23 | +9 | 38 |
| 5 | Насаф Карши | 23 | +13 | 37 |
| 6 | Бухара | 23 | +4 | 37 |
| 7 | АГМК Алмалик | 23 | +2 | 36 |
| 8 | Динамо Самарканд | 23 | -2 | 30 |
| 9 | Андижан | 23 | -2 | 30 |
| 10 | Кизилкум Зарафшан | 23 | -7 | 30 |
| 11 | Согдиана Джизак | 23 | -6 | 28 |
| 12 | Сурхан Термез | 23 | -9 | 27 |
| 13 | Коканд 1912 | 23 | -8 | 23 |
| 14 | Буньодкор Ташкент | 23 | -16 | 22 |
| 15 | Хоразм Ургенч | 23 | -14 | 22 |
| 16 | Маш'ал Мубарек | 23 | -36 | 4 |
Хронология в първенството
| Андижан | |
| Кизилкум Зарафшан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Андижан | Андижан | Кизилкум Зарафшан | Кизилкум Зарафшан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Пахтакор Ташкент | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 2 | Нефтчи Фергана | 0 - 3 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 4 | 5 - 0 | 5 - 0 | |
| 3 | Навбахор Наманган | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 4 | Локомотив Ташкент | 3 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 5 | Насаф Карши | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 4 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 6 | Бухара | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 7 | АГМК Алмалик | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | ||||
| 8 | Динамо Самарканд | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 9 | Андижан | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 10 | Кизилкум Зарафшан | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 11 | Согдиана Джизак | 4 - 0 | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Сурхан Термез | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 13 | Коканд 1912 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 14 | Буньодкор Ташкент | 1 - 3 | 3 - 0* | |||||
| 15 | Хоразм Ургенч | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 16 | Маш'ал Мубарек | 2 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Представяне в Шампионата
| Андижан | Кизилкум Зарафшан | |
| Победи | 9 | 9 |
| Равни | 3 | 3 |
| Загуби | 11 | 11 |
| Вкарани Голове | 29 | 23 |
| Получени Голове | 31 | 30 |
| Средно Вкарани | 1.26 | 1.00 |
| Средно Получени | 1.35 | 1.30 |
| Мачове Вкарал | 65% | 57% |
| Мачове Получил | 65% | 70% |
| Гол/Гол | 39% | 35% |
| Над 1.5 | 70% | 65% |
| Над 2.5 | 61% | 43% |
| Над 3.5 | 22% | 22% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 6 | 3 |
| Равни | 1 | 1 |
| Загуби | 5 | 7 |
| Вкарани Голове | 16 | 8 |
| Получени Голове | 14 | 16 |
| Средно Вкарани | 1.33 | 0.73 |
| Средно Получени | 1.17 | 1.45 |
| Мачове Вкарал | 75% | 45% |
| Мачове Получил | 58% | 82% |
| Гол/Гол | 42% | 27% |
| Над 1.5 | 75% | 64% |
| Над 2.5 | 58% | 27% |
| Над 3.5 | 17% | 18% |
Прогнози на потребителите
1 0% за Андижан
X 0% за равен
2 0% за Кизилкум Зарафшан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
