Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
15:30
Анкона
Сантарканджело
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анкона, а гостите от Сантарканджело ди Романя. Разстоянието между двата града е 99.8 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анкона - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Серия С - В | Модена | 2 - 1 | Анкона | 2.11 | 3.05 | 3.26 |
| 08.02.2017 | Италия | Терамо | 1 - 1 | Анкона | 2.19 | 3.09 | 2.98 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Венеция | 2 - 1 | Анкона | 1.40 | 3.95 | 6.94 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.32 | 2.98 | 2.92 |
| 22.01.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 0 | Анкона | 1.80 | 3.21 | 4.07 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Анкона | 1 - 0 | Реджиана | 3.56 | 2.86 | 2.09 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Мантова | 3 - 2 | Анкона | 2.27 | 2.80 | 3.23 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Анкона | 0 - 1 | Форли | 1.81 | 3.19 | 4.07 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Самбенедетезе | 0 - 1 | Анкона | 1.76 | 3.22 | 4.32 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Анкона | 2 - 2 | Падуа | 3.31 | 3.13 | 2.06 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 3 - 0 | Басано Виртус | 2.81 | 2.97 | 2.39 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Терамо | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.32 | 2.94 | 2.98 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 2 | Реджиана | 2.82 | 2.93 | 2.41 |
| 22.01.2017 | Серия С - В | Парма | 1 - 0 | Сантарканджело | 1.76 | 3.25 | 4.28 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.70 | 3.22 | 4.78 |
| 23.12.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 0 | Сантарканджело | 2.02 | 3.05 | 3.48 |
| 18.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Албинолефе | 2.22 | 3.08 | 2.99 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.15 | 2.96 | 3.27 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 0 | Самбенедетезе | 2.18 | 3.08 | 3.07 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Мантова | 3 - 1 | Сантарканджело | 2.62 | 3.01 | 2.54 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 0 | Анкона | 1.90 | 3.17 | 3.71 |
| 19.03.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 2 | Анкона | 2.66 | 2.97 | 2.49 |
| 07.11.2015 | Серия С - В | Анкона | 0 - 2 | Сантарканджело | 1.49 | 3.63 | 5.97 |
| 22.03.2015 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Анкона | 2.78 | 3.02 | 2.38 |
| 08.11.2014 | Серия С - В | Анкона | 0 - 0 | Сантарканджело | 1.73 | 3.30 | 4.25 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Анкона имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група В класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 26 | +18 | 55 |
| 2 | Парма | 25 | +14 | 49 |
| 3 | Падуа | 25 | +16 | 46 |
| 4 | Порденоне | 25 | +16 | 45 |
| 5 | Реджиана | 25 | +7 | 44 |
| 6 | Губио | 25 | +5 | 42 |
| 7 | Басано Виртус | 25 | +6 | 40 |
| 8 | Самбенедетезе | 25 | +5 | 38 |
| 9 | Унион Бреша | 25 | +1 | 35 |
| 10 | Албинолефе | 25 | 0 | 33 |
| 11 | Сантарканджело | 25 | 0 | 29 |
| 12 | Мачератезе 1922 | 25 | -1 | 28 |
| 13 | Судтирол | 25 | -3 | 28 |
| 14 | Форли | 25 | -15 | 26 |
| 15 | Модена | 25 | -7 | 25 |
| 16 | Мантова | 25 | -15 | 23 |
| 17 | Лумецане | 25 | -10 | 22 |
| 18 | Анкона | 25 | -11 | 22 |
| 19 | Терамо | 24 | -9 | 20 |
| 20 | Алма Ювентус Фано | 25 | -17 | 19 |
Хронология в първенството
| Анкона | |
| Сантарканджело | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Анкона | Анкона | Сантарканджело | Сантарканджело | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | |||
| 2 | Парма | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Падуа | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 4 | Порденоне | 0 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | ||||
| 5 | Реджиана | 1 - 0 | 4 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Губио | 0 - 2 | 0 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Басано Виртус | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | Самбенедетезе | 0 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 9 | Унион Бреша | 0 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Албинолефе | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 11 | Сантарканджело | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 12 | Мачератезе 1922 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 13 | Судтирол | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 14 | Форли | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Модена | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Мантова | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 17 | Лумецане | 0 - 1 | 0 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 18 | Анкона | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 19 | Терамо | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 20 | Алма Ювентус Фано | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Анкона | Сантарканджело | |
| Позиция | 18 | 11 |
| Точки | 22 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 18 |
| Точки | 14 | 8 |
Форма в шампионата
| Анкона | Сантарканджело | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 12 |
7
10 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 6 |
1
5 6 |
Голове в шампионата
| Анкона | Сантарканджело | |
|
Вкарани
Получени |
18
29 |
25
25 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
9
12 |
9
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.30 | 3.00 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
