Франция - Лига 2 (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.00 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.33 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анси, а гостите от Нанси.
Разстоянието между двата града е 309.7 км.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Дюнкерк |
0 - 1 |
Анси |
2.19 |
3.40 |
2.98 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Анси |
2 - 1 |
Сервет |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Лига 2 |
Анси |
1 - 2 |
Дижон |
2.12 |
3.33 |
3.20 |
| 12.09.2026 |
Лига 2 |
Гингам |
2 - 1 |
Анси |
2.18 |
3.25 |
3.16 |
| 04.09.2026 |
Лига 2 |
Гренобъл Фут 38 |
1 - 2 |
Анси |
3.03 |
3.08 |
2.32 |
| 29.08.2026 |
Лига 2 |
Анси |
1 - 1 |
Метц |
2.53 |
3.19 |
2.66 |
| 24.08.2026 |
Лига 2 |
Реймс |
3 - 1 |
Анси |
1.85 |
3.51 |
3.84 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Анси |
2 - 0 |
Родес |
2.21 |
3.31 |
3.03 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
По |
0 - 1 |
Анси |
2.56 |
3.35 |
2.53 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Анси |
0 - 4 |
Сион |
4.06 |
3.93 |
1.64 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Нанси - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
1 - 0 |
Гингам |
1.93 |
3.49 |
3.58 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Саарбрюкен |
2 - 1 |
Нанси |
2.65 |
3.48 |
2.23 |
| 18.09.2026 |
Лига 2 |
Родес |
3 - 4 |
Нанси |
2.30 |
3.33 |
2.86 |
| 11.09.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
1 - 2 |
Реймс |
3.14 |
3.26 |
2.18 |
| 07.09.2026 |
Лига 2 |
Нант |
1 - 0 |
Нанси |
1.89 |
3.42 |
3.79 |
| 28.08.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
2 - 0 |
Дюнкерк |
2.44 |
3.31 |
2.70 |
| 21.08.2026 |
Лига 2 |
По |
0 - 1 |
Нанси |
2.32 |
3.20 |
2.92 |
| 14.08.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
0 - 1 |
Монпелие |
2.63 |
3.28 |
2.51 |
| 08.08.2026 |
Лига 2 |
Булон |
0 - 0 |
Нанси |
2.52 |
3.15 |
2.71 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Нанси |
1 - 3 |
Троа |
3.08 |
3.45 |
2.02 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.04.2026 |
Лига 2 |
Нанси |
1 - 5 |
Анси |
2.52 |
3.08 |
2.74 |
| 23.09.2025 |
Лига 2 |
Анси |
1 - 2 |
Нанси |
2.71 |
3.07 |
2.57 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Анси имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Лига 2 класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сент Етиен |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 |
8 |
+13 |
19 |
| 2 |
Ред Стар Париж |
8 |
5 |
2 |
1 |
12 |
9 |
+3 |
17 |
| 3 |
Монпелие |
8 |
4 |
3 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
15 |
| 4 |
Реймс |
8 |
3 |
5 |
0 |
15 |
9 |
+6 |
14 |
| 5 |
Нанси |
8 |
4 |
1 |
3 |
9 |
7 |
+2 |
13 |
| 6 |
Анси |
8 |
4 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
13 |
| 7 |
Дижон |
8 |
3 |
3 |
2 |
14 |
12 |
+2 |
12 |
| 8 |
По |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
8 |
+1 |
11 |
| 9 |
Сошо |
8 |
2 |
5 |
1 |
5 |
6 |
-1 |
11 |
| 10 |
Метц |
8 |
2 |
4 |
2 |
12 |
11 |
+1 |
10 |
| 11 |
Гингам |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 11 |
Дюнкерк |
8 |
2 |
2 |
4 |
10 |
13 |
-3 |
8 |
| 13 |
Нант |
8 |
2 |
2 |
4 |
9 |
13 |
-4 |
8 |
| 14 |
Гренобъл Фут 38 |
8 |
2 |
2 |
4 |
8 |
13 |
-5 |
8 |
| 15 |
Родес |
8 |
2 |
1 |
5 |
14 |
18 |
-4 |
7 |
| 16 |
Булон |
8 |
0 |
6 |
2 |
4 |
6 |
-2 |
6 |
| 17 |
Клермонт Фут |
8 |
0 |
6 |
2 |
6 |
9 |
-3 |
6 |
| 18 |
Лавал |
8 |
1 |
2 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Анси |
Анси |
|
Нанси |
Нанси |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Сент Етиен |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Ред Стар Париж |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Монпелие |
|
|
|
|
0 - 1 |
|
|
| 4 |
Реймс |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 5 |
Нанси |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Анси |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 7 |
Дижон |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 8 |
По |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Сошо |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Метц |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 11 |
Гингам |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Дюнкерк |
|
0 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 13 |
Нант |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Гренобъл Фут 38 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 15 |
Родес |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 16 |
Булон |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 17 |
Клермонт Фут |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Лавал |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Анси |
Нанси |
| Победи |
4 |
4 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
3 |
3 |
| Вкарани Голове |
10 |
9 |
| Получени Голове |
9 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.12 |
| Средно Получени |
1.12 |
0.88 |
| Мачове Вкарал |
100% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
50% |
| Гол/Гол |
62% |
25% |
| Над 1.5 |
75% |
38% |
| Над 2.5 |
50% |
25% |
| Над 3.5 |
12% |
12% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
1 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
4 |
5 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.33 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
50% |
| Гол/Гол |
67% |
25% |
| Над 1.5 |
100% |
25% |
| Над 2.5 |
33% |
25% |
| Над 3.5 |
0% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.55 |
3.00 |
2.55 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
1.33 |
1.44 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.83 |
1.98 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака