Приятелски Срещи - Клубни
18:00
Анси
(Франция)
Сион
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.06 | 3.93 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.07 | 1.18 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.14 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.03 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.46 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анси (Франция), а гостите от Сион (Швейцария). Разстоянието между двата града е 102.6 км.
Отговорна Игра
Анси - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 2 | Родес | 2.14 | 3.47 | 3.02 |
| 02.05.2026 | Лига 2 | Булон | 1 - 2 | Анси | 3.65 | 3.30 | 1.98 |
| 24.04.2026 | Лига 2 | Анси | 5 - 1 | По | 2.01 | 3.36 | 3.43 |
| 17.04.2026 | Лига 2 | Нанси | 1 - 5 | Анси | 2.52 | 3.08 | 2.74 |
| 10.04.2026 | Лига 2 | Анси | 0 - 0 | Монпелие | 2.50 | 3.15 | 2.72 |
| 03.04.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 0 | Гингам | 2.74 | 3.19 | 2.46 |
| 21.03.2026 | Лига 2 | Сент Етиен | 4 - 0 | Анси | 1.75 | 3.58 | 4.25 |
| 16.03.2026 | Лига 2 | Анси | 1 - 2 | Троа | 2.73 | 3.16 | 2.49 |
| 07.03.2026 | Лига 2 | Льо Ман | 3 - 0 | Анси | 2.40 | 3.07 | 2.94 |
| 27.02.2026 | Лига 2 | Бастия | 0 - 2 | Анси | 2.47 | 2.87 | 3.01 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2026 | Приятелски срещи | Ивердон-Спорт | 1 - 3 | Сион | 4.17 | 4.03 | 1.60 |
| 01.07.2026 | Приятелски срещи | Ксамакс | 2 - 4 | Сион | 4.70 | 3.93 | 1.54 |
| 27.06.2026 | Приятелски срещи | Сион | 7 - 0 | Етоил Каруж | 1.45 | 4.35 | 5.29 |
| 17.05.2026 | Група за Титлата | Йънг Бойс | 3 - 3 | Сион | 2.51 | 3.75 | 2.37 |
| 14.05.2026 | Група за Титлата | Сион | 2 - 2 | Лугано | 2.15 | 3.43 | 3.01 |
| 10.05.2026 | Група за Титлата | Сион | 2 - 0 | Тун | 1.68 | 3.97 | 4.17 |
| 03.05.2026 | Група за Титлата | Санкт Гален | 0 - 3 | Сион | 2.23 | 3.55 | 2.80 |
| 26.04.2026 | Група за Титлата | Базел | 0 - 2 | Сион | 2.47 | 3.59 | 2.46 |
| 12.04.2026 | Суперлига | Сион | 3 - 0 | Лозана Спорт | 1.91 | 3.44 | 3.69 |
| 06.04.2026 | Суперлига | Грасхопърс | 0 - 4 | Сион | 2.91 | 3.42 | 2.21 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 равенство в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2025 | Приятелски срещи | Сион | 3 - 0 | Анси | 1.98 | 3.62 | 3.04 |
| 19.01.2024 | Приятелски срещи | Сион | 0 - 1 | Анси | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач. Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Сион.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.06 | 3.93 | 1.64 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.07 | 1.18 | 1.19 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.14 | 1.29 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.03 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.46 | 1.47 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.59 | 2.19 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.49 | 2.41 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.07.2026 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра