Венецуела - Примера Дивисион (2026 - Клаусура)
01:30
Ансоатеги
Депортиво Тачира
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.46 | 3.31 | 1.72 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.26 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.27 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.68 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пуерто Ла Крус, а гостите от Сан Кристобал. Разстоянието между двата града е 878.8 км. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Отговорна Игра
Ансоатеги - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 1 - 1 | Замора Баринас | 2.76 | 2.97 | 2.42 |
| 21.04.2026 | Примера Дивисион | Карабобо Валенсия | 6 - 3 | Ансоатеги | 1.37 | 4.26 | 6.91 |
| 13.04.2026 | Примера Дивисион | Каракас | 1 - 3 | Ансоатеги | 1.81 | 3.45 | 3.73 |
| 04.04.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 2 - 3 | Унив. Сентрал | 3.27 | 3.12 | 2.05 |
| 24.03.2026 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 2 - 0 | Ансоатеги | 1.77 | 3.31 | 4.10 |
| 17.03.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 0 | Депортиво Ла Гуайра | 3.76 | 3.04 | 1.93 |
| 15.03.2026 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 0 | Ансоатеги | 1.96 | 3.26 | 3.37 |
| 08.03.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 1 | Академия П. Кабейо | 3.68 | 3.09 | 1.94 |
| 01.03.2026 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 1 - 1 | Ансоатеги | 2.56 | 2.86 | 2.70 |
| 24.02.2026 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 3 | Естудиантес де Мерида | 2.30 | 3.05 | 2.87 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Депортиво Тачира - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.07.2026 | Приятелски срещи | Атлетико Насионал | 1 - 2 | Депортиво Тачира | 1.54 | 3.80 | 5.17 |
| 01.06.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 0 | Естудиантес де Мерида | 1.28 | 4.78 | 8.38 |
| 25.05.2026 | Примера Дивисион | Карабобо Валенсия | 1 - 1 | Депортиво Тачира | 2.18 | 3.02 | 3.14 |
| 18.05.2026 | Примера Дивисион | Метрополитанос | 0 - 1 | Депортиво Тачира | 2.37 | 3.20 | 2.66 |
| 13.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 1 | Метрополитанос | 1.71 | 3.36 | 4.44 |
| 10.05.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 3 - 1 | Карабобо Валенсия | 2.02 | 3.06 | 3.52 |
| 02.05.2026 | Примера Дивисион | Естудиантес де Мерида | 2 - 1 | Депортиво Тачира | 3.19 | 3.17 | 2.08 |
| 26.04.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 2 - 1 | Карабобо Валенсия | 2.15 | 2.97 | 3.24 |
| 20.04.2026 | Примера Дивисион | Унив. Сентрал | 1 - 1 | Депортиво Тачира | 3.30 | 3.12 | 2.05 |
| 11.04.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 2 - 3 | Депортиво Ла Гуайра | 1.97 | 3.13 | 3.54 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2026 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 3 - 1 | Ансоатеги | 1.38 | 4.07 | 7.31 |
| 10.08.2025 | Примера Дивисион | Депортиво Тачира | 1 - 0 | Ансоатеги | 1.36 | 4.10 | 8.02 |
| 02.03.2025 | Примера Дивисион | Ансоатеги | 0 - 0 | Депортиво Тачира | 3.57 | 2.87 | 2.07 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ансоатеги имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.46 | 3.31 | 1.72 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.94 | 1.26 | 1.16 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.27 | 1.28 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.68 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.72 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.93 | 1.76 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.08.2026 00:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра