Турция - Купа на Турция (2020 - 2021)
14:00
Анталияспор
Болуспор
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.16 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2020 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анталия, а гостите от Болу. Разстоянието между двата града е 432.9 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Анталияспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2020 | Супер Лига | Сивасспор | 0 - 0 | Анталияспор | 2.09 | 3.31 | 3.52 |
| 06.12.2020 | Супер Лига | Анталияспор | 1 - 0 | Анкарагуджу | 1.92 | 3.37 | 4.01 |
| 29.11.2020 | Супер Лига | Ерзурумспор | 2 - 2 | Анталияспор | 2.04 | 3.47 | 3.46 |
| 22.11.2020 | Супер Лига | Анталияспор | 0 - 2 | Аланияспор | 4.38 | 3.84 | 1.72 |
| 07.11.2020 | Супер Лига | Касъмпаша | 2 - 2 | Анталияспор | 1.83 | 3.83 | 3.74 |
| 02.11.2020 | Супер Лига | Анталияспор | 1 - 2 | Фенербахче | 4.95 | 3.97 | 1.62 |
| 24.10.2020 | Супер Лига | Истанбул Башакшехир | 5 - 1 | Анталияспор | 1.64 | 3.84 | 5.13 |
| 18.10.2020 | Супер Лига | Анталияспор | 1 - 1 | Газиантеп ФК | 2.01 | 3.27 | 3.79 |
| 03.10.2020 | Супер Лига | Йени Малатияспор | 1 - 0 | Анталияспор | 2.61 | 3.22 | 2.66 |
| 28.09.2020 | Супер Лига | Анталияспор | 1 - 0 | Денизлиспор | 1.85 | 3.38 | 4.32 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Болуспор - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.12.2020 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 1 | Бандърмаспор | 2.37 | 3.17 | 2.76 |
| 10.12.2020 | Първа Лига | Юмраниеспор | 0 - 2 | Болуспор | 2.03 | 3.12 | 3.52 |
| 05.12.2020 | Първа Лига | Болуспор | 1 - 0 | Алтай Измир | 3.41 | 3.30 | 1.99 |
| 24.11.2020 | Купа на Турция | Болуспор | 1 - 1 | Кахраманмарашспор | - | - | - |
| 21.11.2020 | Първа Лига | Болуспор | 2 - 0 | Анкараспор | 2.12 | 3.03 | 3.37 |
| 08.11.2020 | Първа Лига | Акхисар Беледиеспор | 2 - 2 | Болуспор | 2.14 | 3.13 | 3.21 |
| 04.11.2020 | Купа на Турция | Болуспор | 2 - 1 | Хеджеттепеспор | - | - | - |
| 31.10.2020 | Първа Лига | Бурсаспор | 4 - 2 | Болуспор | 1.86 | 3.60 | 3.57 |
| 26.10.2020 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 0 | Менеменспор | 2.29 | 3.22 | 2.83 |
| 21.10.2020 | Първа Лига | Балъкесирспор | 0 - 0 | Болуспор | 2.26 | 3.26 | 2.89 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2015 | Първа Лига | Анталияспор | 1 - 1 | Болуспор | 1.57 | 3.74 | 5.25 |
| 14.12.2014 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 2 | Анталияспор | 2.59 | 3.16 | 2.48 |
| 06.04.2008 | Първа Лига | Анталияспор | 4 - 1 | Болуспор | 1.63 | 3.28 | 4.88 |
| 11.11.2007 | Първа Лига | Болуспор | 0 - 0 | Анталияспор | 2.54 | 3.15 | 2.36 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Анталияспор имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране в ТФФ Първа Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тузласпор | 13 | +6 | 27 |
| 2 | Алтънорду | 14 | +5 | 27 |
| 3 | Гиресунспор | 14 | +6 | 26 |
| 4 | Кечиоренгуджу | 14 | +9 | 24 |
| 5 | Самсунспор | 14 | +5 | 24 |
| 6 | Алтай Измир | 13 | +12 | 23 |
| 7 | Адана Демирспор | 13 | +10 | 22 |
| 8 | Истанбулспор | 12 | +7 | 21 |
| 9 | Бурсаспор | 14 | +2 | 20 |
| 10 | Бандърмаспор | 14 | -1 | 15 |
| 11 | Балъкесирспор | 13 | -5 | 15 |
| 12 | Менеменспор | 13 | -4 | 14 |
| 13 | Юмраниеспор | 14 | -8 | 14 |
| 14 | Болуспор | 13 | -2 | 13 |
| 15 | Акхисар Беледиеспор | 13 | -8 | 13 |
| 16 | Аданаспор | 10 | 0 | 12 |
| 17 | Анкараспор | 13 | -13 | 9 |
| 18 | Ескишехирспор | 14 | -21 | 2 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.50 | 6.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.11 | 1.16 | 2.62 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 4.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.10 | 1.70 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.12.2020 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра