Чили - Примера Дивисион (2018)
събота, 3 февруари, 2018
17:00
Антофагаста
Коло-Коло Сантяго
1 - 2
(0 - 1, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Коло-Коло Сантяго
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
3.25 |
1.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.62 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Антофагаста, а гостите от Макул.
Разстоянието между двата града е 1 094.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Регионал де Антофагаста,
който има капацитет от
21 178 места.
Снимки от Google карта
стадион Регионал де Антофагаста.
Мачът ще се играе в 12:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Антофагаста - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.12.2017 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 4 |
Унив. Католика |
2.22 |
3.29 |
2.91 |
| 04.12.2017 |
Примера Дивисион |
Евертън Виня дел Мар |
1 - 0 |
Антофагаста |
2.21 |
3.16 |
3.04 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 2 |
Сантяго Уондърърс |
1.94 |
3.21 |
3.68 |
| 05.11.2017 |
Примера Дивисион |
Депортес Темуко |
1 - 0 |
Антофагаста |
2.45 |
3.09 |
2.71 |
| 29.10.2017 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
1 - 1 |
Аудакс Италяно Сантяго |
1.73 |
3.47 |
4.27 |
| 26.10.2017 |
Копа Чили |
Антофагаста |
1 - 0 |
Унив. де Чили |
2.36 |
3.19 |
2.79 |
| 22.10.2017 |
Примера Дивисион |
Сан Луис Килота |
1 - 3 |
Антофагаста |
2.45 |
3.07 |
2.77 |
| 19.10.2017 |
Копа Чили |
Унив. де Чили |
2 - 0 |
Антофагаста |
1.83 |
3.34 |
4.00 |
| 15.10.2017 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
0 - 2 |
Унив. де Чили |
2.26 |
3.08 |
2.98 |
| 08.10.2017 |
Копа Чили |
Антофагаста |
0 - 0 |
Курико Унидо |
1.95 |
3.24 |
3.56 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Коло-Коло Сантяго - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.01.2018 |
Суперкупа |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.46 |
4.23 |
5.75 |
| 09.12.2017 |
Примера Дивисион |
Уачипато Талкауано |
0 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
6.95 |
4.60 |
1.36 |
| 03.12.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 2 |
Курико Унидо |
1.42 |
4.16 |
6.38 |
| 26.11.2017 |
Примера Дивисион |
Евертън Виня дел Мар |
2 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
3.21 |
3.30 |
2.06 |
| 05.11.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
5 - 2 |
Унион Еспаньола |
1.67 |
3.49 |
4.64 |
| 28.10.2017 |
Примера Дивисион |
Депортес Темуко |
1 - 0 |
Коло-Коло Сантяго |
4.22 |
3.39 |
1.76 |
| 22.10.2017 |
Примера Дивисион |
Аудакс Италяно Сантяго |
0 - 3 |
Коло-Коло Сантяго |
3.55 |
3.42 |
1.91 |
| 15.10.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
2 - 0 |
Сантяго Уондърърс |
1.54 |
3.68 |
5.46 |
| 01.10.2017 |
Примера Дивисион |
Унив. Католика |
0 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
2.59 |
3.25 |
2.44 |
| 23.09.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 0 |
Сан Луис Килота |
1.44 |
4.16 |
6.00 |
Общо 9 победи и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.07.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
0 - 0 |
Антофагаста |
1.35 |
4.51 |
7.30 |
| 14.05.2017 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 1 |
Антофагаста |
1.36 |
4.54 |
7.10 |
| 11.09.2016 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
2 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
3.13 |
3.32 |
2.09 |
| 14.02.2016 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
2 - 1 |
Антофагаста |
1.38 |
4.37 |
6.90 |
| 30.08.2015 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
0 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
5.13 |
3.87 |
1.55 |
| 14.02.2015 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
1 - 2 |
Коло-Коло Сантяго |
5.87 |
4.12 |
1.46 |
| 30.08.2014 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
4 - 0 |
Антофагаста |
1.23 |
5.35 |
10.35 |
| 16.01.2014 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
1 - 1 |
Антофагаста |
1.45 |
3.98 |
6.43 |
| 11.08.2013 |
Примера Дивисион |
Антофагаста |
1 - 1 |
Коло-Коло Сантяго |
2.81 |
3.32 |
2.25 |
| 03.03.2013 |
Примера Дивисион |
Коло-Коло Сантяго |
3 - 3 |
Антофагаста |
1.39 |
4.30 |
7.04 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 4 победи
и 6 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Антофагаста имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
3.75 |
3.25 |
1.90 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.80 |
1.33 |
1.25 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.62 |
1.44 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.66 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.02.2018 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Коло-Коло Сантяго