Франция - Купа на Франция (2016 - 2017)
сряда, 1 февруари, 2017
19:00
3 - 1
(1 - 1, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.30 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.34 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.02.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Анже, а гостите от Каен.
Разстоянието между двата града е 191.7 км.
Треньорът на домакините е Стефан Жили (Фра).
Мачът ще се играе на стадион
Стад Раймон Копа,
който има капацитет от
18 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Стад Раймон Копа.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анже - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.01.2017 |
Лига 1 |
Анже |
2 - 1 |
Метц |
2.00 |
3.11 |
4.20 |
| 22.01.2017 |
Лига 1 |
Сент Етиен |
2 - 1 |
Анже |
1.85 |
3.25 |
4.68 |
| 14.01.2017 |
Лига 1 |
Анже |
1 - 1 |
Бордо |
2.71 |
3.02 |
2.79 |
| 21.12.2016 |
Лига 1 |
Лион |
2 - 0 |
Анже |
1.35 |
4.86 |
8.68 |
| 16.12.2016 |
Лига 1 |
Анже |
0 - 2 |
Нант |
2.39 |
2.92 |
3.31 |
| 10.12.2016 |
Лига 1 |
Нанси |
2 - 0 |
Анже |
2.50 |
2.92 |
3.15 |
| 03.12.2016 |
Лига 1 |
Анже |
2 - 2 |
Лориен |
2.03 |
3.27 |
3.77 |
| 30.11.2016 |
Лига 1 |
Пари Сен Жермен |
2 - 0 |
Анже |
1.18 |
6.60 |
15.97 |
| 27.11.2016 |
Лига 1 |
Анже |
1 - 2 |
Сент Етиен |
2.33 |
2.94 |
3.42 |
| 19.11.2016 |
Лига 1 |
Рен |
1 - 1 |
Анже |
2.46 |
2.97 |
3.20 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Каен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.01.2017 |
Лига 1 |
Бастия |
1 - 1 |
Каен |
2.19 |
3.08 |
3.58 |
| 18.01.2017 |
Лига 1 |
Нант |
1 - 0 |
Каен |
2.00 |
3.24 |
4.01 |
| 15.01.2017 |
Лига 1 |
Каен |
3 - 2 |
Лион |
4.56 |
3.83 |
1.72 |
| 21.12.2016 |
Лига 1 |
Монако |
2 - 1 |
Каен |
1.26 |
5.82 |
10.39 |
| 18.12.2016 |
Лига 1 |
Каен |
3 - 0 |
Метц |
1.80 |
3.47 |
4.58 |
| 02.12.2016 |
Лига 1 |
Каен |
3 - 3 |
Дижон |
2.05 |
3.30 |
3.67 |
| 29.11.2016 |
Лига 1 |
Лил |
4 - 2 |
Каен |
1.75 |
3.38 |
5.22 |
| 26.11.2016 |
Лига 1 |
Каен |
1 - 1 |
Гингам |
2.38 |
3.05 |
3.21 |
| 20.11.2016 |
Лига 1 |
Олимпик Марсилия |
1 - 0 |
Каен |
1.70 |
3.65 |
5.03 |
| 06.11.2016 |
Лига 1 |
Каен |
1 - 0 |
Ница |
2.99 |
3.26 |
2.39 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.09.2016 |
Лига 1 |
Анже |
2 - 1 |
Каен |
2.22 |
3.10 |
3.47 |
| 09.01.2016 |
Лига 1 |
Анже |
2 - 0 |
Каен |
2.48 |
2.99 |
3.17 |
| 22.11.2015 |
Лига 1 |
Каен |
0 - 0 |
Анже |
1.82 |
3.30 |
4.74 |
| 22.07.2015 |
Приятелски срещи |
Каен |
1 - 1 |
Анже |
- |
- |
- |
| 28.04.2014 |
Лига 2 |
Анже |
1 - 2 |
Каен |
3.34 |
3.09 |
2.16 |
| 29.11.2013 |
Лига 2 |
Каен |
1 - 1 |
Анже |
1.71 |
3.34 |
4.88 |
| 19.04.2013 |
Лига 2 |
Анже |
1 - 1 |
Каен |
2.36 |
2.99 |
3.02 |
| 23.11.2012 |
Лига 2 |
Каен |
1 - 0 |
Анже |
1.94 |
3.16 |
3.93 |
| 22.03.2010 |
Лига 2 |
Анже |
2 - 2 |
Каен |
2.60 |
2.90 |
2.55 |
| 23.10.2009 |
Лига 2 |
Каен |
2 - 1 |
Анже |
1.52 |
3.58 |
6.42 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Анже имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Анже класиране в Лига 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монако |
22 |
15 |
4 |
3 |
65 |
22 |
+43 |
49 |
| 2 |
Ница |
22 |
14 |
7 |
1 |
38 |
15 |
+23 |
49 |
| 3 |
Пари Сен Жермен |
22 |
14 |
4 |
4 |
42 |
16 |
+26 |
46 |
| 4 |
Лион |
21 |
12 |
1 |
8 |
40 |
25 |
+15 |
37 |
| 5 |
Сент Етиен |
22 |
8 |
9 |
5 |
24 |
18 |
+6 |
33 |
| 6 |
Олимпик Марсилия |
22 |
9 |
6 |
7 |
29 |
27 |
+2 |
33 |
| 7 |
Бордо |
22 |
8 |
8 |
6 |
24 |
27 |
-3 |
32 |
| 8 |
Гингам |
22 |
8 |
7 |
7 |
28 |
26 |
+2 |
31 |
| 9 |
Рен |
22 |
8 |
6 |
8 |
22 |
26 |
-4 |
30 |
| 10 |
Тулуза |
22 |
7 |
5 |
10 |
22 |
26 |
-4 |
26 |
| 11 |
Лил |
22 |
7 |
5 |
10 |
21 |
27 |
-6 |
26 |
| 12 |
Нант |
22 |
7 |
5 |
10 |
15 |
29 |
-14 |
26 |
| 13 |
Дижон |
22 |
5 |
9 |
8 |
30 |
32 |
-2 |
24 |
| 14 |
Нанси |
21 |
6 |
6 |
9 |
16 |
25 |
-9 |
24 |
| 15 |
Монпелие |
22 |
5 |
8 |
9 |
30 |
39 |
-9 |
23 |
| 16 |
Анже |
22 |
6 |
5 |
11 |
19 |
28 |
-9 |
23 |
| 17 |
Метц |
21 |
6 |
5 |
10 |
21 |
38 |
-17 |
23 |
| 18 |
Бастия |
22 |
5 |
7 |
10 |
19 |
26 |
-7 |
22 |
| 19 |
Каен |
21 |
6 |
4 |
11 |
24 |
36 |
-12 |
22 |
| 20 |
Лориен |
22 |
5 |
3 |
14 |
25 |
46 |
-21 |
18 |
Каен класиране в Лига 3
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кювили-Руан |
19 |
8 |
8 |
3 |
30 |
20 |
+10 |
32 |
| 2 |
Конкарно |
19 |
9 |
5 |
5 |
25 |
18 |
+7 |
32 |
| 3 |
Булон |
19 |
8 |
5 |
6 |
29 |
18 |
+11 |
29 |
| 4 |
Шамбли |
18 |
7 |
8 |
3 |
17 |
12 |
+5 |
29 |
| 5 |
Спортинг Клуб Лион |
19 |
8 |
5 |
6 |
21 |
20 |
+1 |
29 |
| 6 |
Шатору |
19 |
7 |
8 |
4 |
18 |
20 |
-2 |
29 |
| 7 |
Дюнкерк |
19 |
8 |
4 |
7 |
26 |
18 |
+8 |
28 |
| 8 |
Бастия-Борго |
20 |
8 |
4 |
8 |
27 |
29 |
-2 |
28 |
| 9 |
Париж ФК |
20 |
7 |
6 |
7 |
14 |
13 |
+1 |
27 |
| 10 |
Безие |
19 |
7 |
5 |
7 |
20 |
19 |
+1 |
26 |
| 11 |
Кретей-Луситанос |
20 |
6 |
6 |
8 |
24 |
32 |
-8 |
24 |
| 12 |
Консолат Марсилия |
19 |
7 |
3 |
9 |
22 |
24 |
-2 |
24 |
| 13 |
Авранш |
19 |
5 |
8 |
6 |
26 |
27 |
-1 |
23 |
| 14 |
По |
19 |
5 |
7 |
7 |
18 |
25 |
-7 |
22 |
| 15 |
Лез Ербиер |
19 |
5 |
7 |
7 |
23 |
27 |
-4 |
22 |
| 16 |
Епинал |
18 |
3 |
10 |
5 |
19 |
19 |
0 |
19 |
| 17 |
Белфор |
17 |
4 |
6 |
7 |
15 |
20 |
-5 |
18 |
| 18 |
Седан |
18 |
3 |
5 |
10 |
16 |
29 |
-13 |
14 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.00 |
3.30 |
3.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.29 |
1.34 |
1.83 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.44 |
2.63 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.00 |
1.36 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.65 |
2.20 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.83 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
01.02.2017 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите