Израел - Група за Изпадане (2025 - 2026)
понеделник, 18 май, 2026
20:00
Апоел Йерусалим
Ирони Тиберия
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.11 |
3.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.32 |
1.31 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.85 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.17 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.99 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Йерусалим, а гостите от Тиберия.
Разстоянието между двата града е 118.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Теди,
който има капацитет от
34 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Теди.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Апоел Йерусалим - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
0 - 1 |
Апоел Йерусалим |
2.53 |
3.17 |
2.54 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Йерусалим |
1 - 0 |
Бней Сахнин |
1.88 |
3.21 |
3.79 |
| 04.05.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Нетаня |
1 - 0 |
Апоел Йерусалим |
1.81 |
3.59 |
3.67 |
| 29.04.2026 |
Група за Изпадане |
Макаби Б. Рейне |
0 - 1 |
Апоел Йерусалим |
3.08 |
3.07 |
2.20 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Йерусалим |
0 - 0 |
Апоел Хайфа |
2.66 |
3.12 |
2.45 |
| 19.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Кирят Шмона |
3 - 1 |
Апоел Йерусалим |
2.25 |
3.15 |
2.91 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Апоел Йерусалим |
0 - 2 |
Бейтар Йерусалим |
5.03 |
4.09 |
1.50 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Макаби Б. Рейне |
0 - 0 |
Апоел Йерусалим |
3.50 |
3.15 |
1.99 |
| 21.02.2026 |
Висша Лига |
Апоел Йерусалим |
0 - 1 |
Ирони Кирят Шмона |
2.54 |
3.10 |
2.55 |
| 13.02.2026 |
Висша Лига |
Апоел Тел Авив |
3 - 1 |
Апоел Йерусалим |
1.54 |
3.72 |
5.31 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Ирони Тиберия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
1 - 0 |
Макаби Б. Рейне |
1.84 |
3.42 |
3.72 |
| 10.05.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
4 - 3 |
Макаби Нетаня |
2.46 |
3.47 |
2.43 |
| 03.05.2026 |
Група за Изпадане |
МС Ашдод |
0 - 3 |
Ирони Тиберия |
2.02 |
3.26 |
3.27 |
| 29.04.2026 |
Група за Изпадане |
Апоел Хайфа |
1 - 1 |
Ирони Тиберия |
2.11 |
3.33 |
3.02 |
| 26.04.2026 |
Група за Изпадане |
Ирони Тиберия |
2 - 0 |
Ирони Кирят Шмона |
2.77 |
3.20 |
2.31 |
| 18.04.2026 |
Група за Изпадане |
Бней Сахнин |
0 - 0 |
Ирони Тиберия |
2.24 |
3.00 |
3.09 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
0 - 0 |
МС Ашдод |
2.69 |
3.24 |
2.35 |
| 04.04.2026 |
Висша Лига |
Бейтар Йерусалим |
3 - 2 |
Ирони Тиберия |
1.26 |
5.23 |
8.35 |
| 21.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
2 - 1 |
Макаби Б. Рейне |
2.03 |
3.30 |
3.20 |
| 14.02.2026 |
Висша Лига |
Ирони Кирят Шмона |
2 - 2 |
Ирони Тиберия |
1.98 |
3.37 |
3.28 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.01.2026 |
Висша Лига |
Апоел Йерусалим |
2 - 0 |
Ирони Тиберия |
2.05 |
3.26 |
3.18 |
| 04.10.2025 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
1 - 0 |
Апоел Йерусалим |
2.69 |
3.25 |
2.36 |
| 03.05.2025 |
Група за Изпадане |
Апоел Йерусалим |
3 - 1 |
Ирони Тиберия |
2.25 |
3.20 |
2.87 |
| 01.02.2025 |
Висша Лига |
Апоел Йерусалим |
4 - 0 |
Ирони Тиберия |
2.03 |
3.08 |
3.37 |
| 26.10.2024 |
Висша Лига |
Ирони Тиберия |
0 - 2 |
Апоел Йерусалим |
2.70 |
3.07 |
2.44 |
В последните 5 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 1 победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Апоел Йерусалим имат изиграни 3 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и нямат равен мач.
Група за Изпадане класиране към 18.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Макаби Нетаня |
32 |
13 |
6 |
13 |
55 |
62 |
-7 |
45 |
| 2 |
Ирони Кирят Шмона |
32 |
11 |
7 |
14 |
48 |
50 |
-2 |
40 |
| 3 |
Бней Сахнин |
32 |
8 |
10 |
14 |
28 |
46 |
-18 |
34 |
| 4 |
Ирони Тиберия |
32 |
11 |
8 |
13 |
43 |
56 |
-13 |
33 |
| 5 |
Апоел Йерусалим |
32 |
7 |
10 |
15 |
26 |
41 |
-15 |
31 |
| 6 |
Апоел Хайфа |
32 |
7 |
10 |
15 |
36 |
51 |
-15 |
31 |
| 7 |
МС Ашдод |
32 |
5 |
10 |
17 |
35 |
60 |
-25 |
25 |
| 8 |
Макаби Бней Рейне |
32 |
6 |
4 |
22 |
25 |
65 |
-40 |
22 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Апоел Йерусалим |
|
| Ирони Тиберия |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Апоел Йерусалим |
Апоел Йерусалим |
|
Ирони Тиберия |
Ирони Тиберия |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Макаби Нетаня |
|
1 - 0 |
|
|
4 - 3 |
|
|
| 2 |
Ирони Кирят Шмона |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 3 |
Бней Сахнин |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 4 |
Ирони Тиберия |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Апоел Йерусалим |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Апоел Хайфа |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 7 |
МС Ашдод |
|
0 - 1 |
|
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 8 |
Макаби Бней Рейне |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Апоел Йерусалим |
Ирони Тиберия |
| Победи |
7 |
11 |
| Равни |
10 |
8 |
| Загуби |
15 |
13 |
| Вкарани Голове |
26 |
43 |
| Получени Голове |
41 |
56 |
| Средно Вкарани |
0.81 |
1.34 |
| Средно Получени |
1.28 |
1.75 |
| Мачове Вкарал |
66% |
72% |
| Мачове Получил |
66% |
69% |
| Гол/Гол |
50% |
47% |
| Над 1.5 |
59% |
84% |
| Над 2.5 |
41% |
47% |
| Над 3.5 |
19% |
38% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
8 |
8 |
| Вкарани Голове |
11 |
19 |
| Получени Голове |
20 |
32 |
| Средно Вкарани |
0.73 |
1.19 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
60% |
62% |
| Мачове Получил |
67% |
81% |
| Гол/Гол |
47% |
50% |
| Над 1.5 |
60% |
94% |
| Над 2.5 |
40% |
44% |
| Над 3.5 |
13% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
3.11 |
3.11 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.32 |
1.31 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.56 |
2.23 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.85 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.61 |
2.17 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.21 |
3.99 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.87 |
1.80 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 16:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака