Венецуела - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
23:00
Арагуа Маракай
Трухилянос Валера
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Маракай, а гостите от Валера. Разстоянието между двата града е 345.4 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпико Ерманос Герси Паес, който има капацитет от 14 000 места. Снимки от Google карта стадион Олимпико Ерманос Герси Паес. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арагуа Маракай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.01.2018 | Примера Дивисион | Португеза Акаригуа | 1 - 0 | Арагуа Маракай | 2.18 | 3.05 | 3.09 |
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Лара | 2 - 0 | Арагуа Маракай | 1.49 | 3.76 | 5.83 |
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Трухилянос Валера | 2.09 | 3.21 | 3.12 |
| 17.10.2017 | Примера Дивисион | Депортиво Ла Гуайра | 1 - 1 | Арагуа Маракай | 1.53 | 3.63 | 5.49 |
| 12.10.2017 | Копа Венецуела | Ест. де Каракас | 1 - 1 | Арагуа Маракай | 2.65 | 3.25 | 2.30 |
| 08.10.2017 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 1 - 2 | Атлетико Венецуела | 1.98 | 3.14 | 3.45 |
| 04.10.2017 | Примера Дивисион | Атлетико Сокопо | 2 - 2 | Арагуа Маракай | 2.01 | 3.07 | 3.44 |
| 01.10.2017 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Карабобо Валенсия | 3.10 | 3.06 | 2.16 |
| 28.09.2017 | Копа Венецуела | Арагуа Маракай | 2 - 2 | Ест. де Каракас | 1.44 | 3.96 | 5.80 |
| 23.09.2017 | Примера Дивисион | Депортиво дел Сулия | 1 - 0 | Арагуа Маракай | 2.20 | 3.17 | 2.90 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Трухилянос Валера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 1 - 1 | Каракас | 2.49 | 2.96 | 2.68 |
| 29.10.2017 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 3 - 2 | Каракас | 2.17 | 3.12 | 3.00 |
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Трухилянос Валера | 2.09 | 3.21 | 3.12 |
| 19.10.2017 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 0 - 2 | Замора Баринас | 2.33 | 3.14 | 2.74 |
| 08.10.2017 | Примера Дивисион | Монагас Матурин | 1 - 1 | Трухилянос Валера | 1.67 | 3.37 | 4.57 |
| 04.10.2017 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 1 - 1 | Метрополитанос | 1.91 | 3.16 | 3.59 |
| 30.09.2017 | Примера Дивисион | Сулия | 0 - 2 | Трухилянос Валера | 1.70 | 3.40 | 4.30 |
| 26.09.2017 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 0 - 1 | Депортиво Лара | 2.44 | 3.14 | 2.56 |
| 16.09.2017 | Примера Дивисион | Депортиво дел Сулия | 0 - 1 | Трухилянос Валера | 1.94 | 3.22 | 3.42 |
| 14.09.2017 | Копа Венецуела | Трухилянос Валера | 0 - 2 | Сулия | 2.39 | 3.18 | 2.59 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 0 - 1 | Трухилянос Валера | 2.09 | 3.21 | 3.12 |
| 14.05.2017 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 0 - 1 | Арагуа Маракай | 2.20 | 3.08 | 3.00 |
| 03.08.2016 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 2 - 0 | Трухилянос Валера | 1.89 | 3.25 | 3.64 |
| 24.03.2016 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 1 - 1 | Арагуа Маракай | 1.86 | 3.13 | 3.97 |
| 24.08.2015 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 4 - 1 | Трухилянос Валера | 2.04 | 3.10 | 3.31 |
| 11.01.2015 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 1 - 1 | Арагуа Маракай | 1.79 | 3.19 | 4.07 |
| 10.08.2014 | Примера Дивисион | Арагуа Маракай | 1 - 2 | Трухилянос Валера | 2.34 | 3.10 | 2.74 |
| 29.05.2014 | Плейофи | Трухилянос Валера | 6 - 1 | Арагуа Маракай | 1.63 | 3.38 | 5.01 |
| 26.05.2014 | Плейофи | Арагуа Маракай | 0 - 0 | Трухилянос Валера | 2.14 | 3.11 | 3.03 |
| 26.01.2014 | Примера Дивисион | Трухилянос Валера | 2 - 0 | Арагуа Маракай | 2.03 | 3.03 | 3.39 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арагуа Маракай имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 04.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Минерос де Гуаяна | 2 | +2 | 6 |
| 2 | Монагас Матурин | 1 | +4 | 3 |
| 3 | Депортиво Лара | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Замора Баринас | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Португеза Акаригуа | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Депортиво Тачира | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Каракас | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Сулия | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Трухилянос Валера | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Академия Пуерто Кабейо | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Метрополитанос | 2 | -1 | 1 |
| 12 | Атлетико Венецуела | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Депортиво Ла Гуайра | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Арагуа Маракай | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Депортиво Анзоатеги | 1 | -1 | 0 |
| 16 | Естудиантес де Каракас | 1 | -4 | 0 |
| 17 | Естудиантес де Мерида | 0 | 0 | 0 |
| 17 | Карабобо Валенсия | 0 | 0 | 0 |
Хронология в първенството
| Арагуа Маракай | |
| Трухилянос Валера | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Арагуа Маракай | Трухилянос Валера | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Арагуа Маракай | Трухилянос Валера | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Арагуа Маракай | Трухилянос Валера | |
|
Вкарани
Получени |
0
1 |
1
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.20 | 3.20 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 20:06. Възможни са промени към настоящия момент!
