Армения - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
18:00
Арарат Ереван
Арарат-Армения Ереван
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Арарат-Армения Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.73 |
4.74 |
1.26 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.24 |
1.12 |
1.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.06 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.17 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Ереван.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Републикански стадион Ереван,
който има капацитет от
14 403 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Републикански стадион Ереван.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арарат Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
4 - 0 |
Арарат Ереван |
1.09 |
8.02 |
16.66 |
| 21.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 2 |
Пюник Ереван |
8.49 |
4.76 |
1.28 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
ЦСКА Ереван |
1 - 2 |
Арарат Ереван |
2.43 |
3.23 |
2.54 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
Сардарапат |
2.97 |
3.27 |
2.13 |
| 03.08.2026 |
Висша Лига |
Алашкерт Ереван |
3 - 0 |
Арарат Ереван |
1.34 |
4.30 |
7.32 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 1 |
ЦСКА Ереван |
2.20 |
3.22 |
2.89 |
| 19.05.2026 |
Висша Лига |
Ной Ереван |
8 - 3 |
Арарат Ереван |
1.08 |
8.13 |
16.16 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 1 |
Урарту Ереван |
5.06 |
4.03 |
1.49 |
| 01.05.2026 |
Висша Лига |
Ширак Гюмри |
0 - 2 |
Арарат Ереван |
2.16 |
3.25 |
2.89 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 0 |
Арарат Ереван |
1.11 |
7.15 |
14.76 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Арарат-Армения Ереван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Висша Лига |
Пюник Ереван |
2 - 1 |
Арарат-Армения |
2.12 |
3.13 |
3.09 |
| 27.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Арарат-Армения |
1 - 0 |
Университатя Крайова |
3.42 |
3.23 |
2.09 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
1 - 1 |
Сардарапат |
1.41 |
4.25 |
5.86 |
| 20.08.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Университатя Крайова |
1 - 1 |
Арарат-Армения |
1.36 |
4.62 |
7.87 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 0 |
Ван Чаренцаван |
1.17 |
6.21 |
11.85 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Целие |
2 - 0 |
Арарат-Армения |
1.41 |
4.50 |
6.88 |
| 07.08.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
Урарту Ереван |
2.00 |
3.31 |
3.21 |
| 04.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
Целие |
2.71 |
3.24 |
2.50 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
Гандзасар Капан |
3 - 4 |
Арарат-Армения |
7.09 |
4.28 |
1.35 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Шамрок Роувърс |
2 - 1 |
Арарат-Армения |
1.70 |
3.84 |
4.28 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 0 |
Арарат Ереван |
1.11 |
7.15 |
14.76 |
| 21.11.2025 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 2 |
Арарат-Армения |
10.06 |
5.68 |
1.20 |
| 30.08.2025 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
4 - 2 |
Арарат Ереван |
1.11 |
7.09 |
15.49 |
| 28.05.2025 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
6 - 0 |
Арарат Ереван |
1.24 |
5.45 |
8.68 |
| 10.11.2024 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 0 |
Арарат-Армения |
8.24 |
4.55 |
1.31 |
| 18.10.2024 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
3 - 2 |
Арарат Ереван |
1.34 |
4.36 |
7.08 |
| 12.04.2024 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
Арарат Ереван |
1.33 |
4.59 |
7.34 |
| 05.12.2023 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
0 - 1 |
Арарат-Армения |
7.15 |
4.68 |
1.33 |
| 29.09.2023 |
Висша Лига |
Арарат-Армения |
2 - 1 |
Арарат Ереван |
1.28 |
4.87 |
8.26 |
| 30.07.2023 |
Висша Лига |
Арарат Ереван |
1 - 3 |
Арарат-Армения |
4.84 |
3.54 |
1.56 |
В последните 10 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 9 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Арарат Ереван имат изиграни 4 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Ной Ереван |
5 |
5 |
0 |
0 |
13 |
3 |
+10 |
15 |
| 2 |
Пюник Ереван |
4 |
3 |
1 |
0 |
9 |
3 |
+6 |
10 |
| 3 |
Сардарапат |
4 |
3 |
1 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
10 |
| 4 |
Арарат-Армения Ереван |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
10 |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
5 |
3 |
1 |
1 |
10 |
2 |
+8 |
10 |
| 6 |
Урарту Ереван |
5 |
2 |
2 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
8 |
| 7 |
Ширак Гюмри |
5 |
2 |
1 |
2 |
8 |
5 |
+3 |
7 |
| 8 |
ЦСКА Ереван |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 9 |
Гандзасар Капан |
5 |
1 |
0 |
4 |
6 |
12 |
-6 |
3 |
| 10 |
Арарат Ереван |
5 |
1 |
0 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
3 |
| 11 |
Сюник |
5 |
0 |
1 |
4 |
3 |
13 |
-10 |
1 |
| 12 |
Ван Чаренцаван |
5 |
0 |
1 |
4 |
2 |
14 |
-12 |
1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арарат Ереван |
|
| Арарат-Армения Ереван |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арарат Ереван |
Арарат Ереван |
|
Арарат-Армения Ереван |
Арарат-Армения Ереван |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Ной Ереван |
|
4 - 0 |
|
|
|
|
|
| 2 |
Пюник Ереван |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Сардарапат |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Арарат-Армения Ереван |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Алашкерт Ереван |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Урарту Ереван |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 7 |
Ширак Гюмри |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
ЦСКА Ереван |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Гандзасар Капан |
|
|
|
|
|
3 - 4 |
3 - 4 |
| 10 |
Арарат Ереван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 11 |
Сюник |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Ван Чаренцаван |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арарат Ереван |
Арарат-Армения Ереван |
| Победи |
1 |
3 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
3 |
10 |
| Получени Голове |
12 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.60 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.40 |
1.40 |
| Мачове Вкарал |
40% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
40% |
80% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
60% |
| Над 3.5 |
20% |
20% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
1 |
5 |
| Получени Голове |
4 |
5 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
2.50 |
| Средно Получени |
2.00 |
2.50 |
| Мачове Вкарал |
50% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
8.73 |
4.74 |
1.26 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
3.24 |
1.12 |
1.04 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
6.06 |
1.08 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.30 |
1.16 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.17 |
1.59 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.46 |
2.46 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.67 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Арарат-Армения Ереван
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака