Армения - Висша Лига (2017 - 2018)
16:00
Арарат Ереван
Ширак Гюмри
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 6.00 | 1.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.11 | 1.08 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ереван, а гостите от Гюмри. Разстоянието между двата града е 88.6 км. Мачът ще се играе на стадион Републикански стадион Ереван, който има капацитет от 14 403 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Републикански стадион Ереван. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арарат Ереван - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.05.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 3 | Арарат Ереван | 1.60 | 3.42 | 4.92 |
| 05.05.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 3 | Алашкерт Ереван | 5.51 | 4.53 | 1.39 |
| 01.05.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 6 | Гандзасар Капан | 3.74 | 3.36 | 1.80 |
| 28.04.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 1 | Урарту Ереван | 4.50 | 3.35 | 1.66 |
| 21.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 4 - 1 | Арарат Ереван | 1.19 | 5.48 | 10.52 |
| 15.04.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 1 - 1 | Пюник Ереван | 3.40 | 3.40 | 1.90 |
| 07.04.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.16 | 5.84 | 10.83 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 3 - 1 | Арарат Ереван | 1.39 | 4.14 | 6.35 |
| 01.04.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 2 - 0 | Арарат Ереван | 1.37 | 3.97 | 7.11 |
| 18.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 4.25 | 3.39 | 1.70 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Ширак Гюмри - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 0 | Гандзасар Капан | 1.79 | 3.23 | 3.94 |
| 05.05.2018 | Висша Лига | Урарту Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 2.60 | 3.47 | 2.24 |
| 02.05.2018 | Висша Лига | Алашкерт Ереван | 0 - 0 | Ширак Гюмри | 2.10 | 3.06 | 3.18 |
| 29.04.2018 | Висша Лига | Пюник Ереван | 1 - 2 | Ширак Гюмри | 3.92 | 3.20 | 1.82 |
| 21.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 4 - 1 | Арарат Ереван | 1.19 | 5.48 | 10.52 |
| 18.04.2018 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Гандзасар Капан | 2.32 | 2.99 | 2.92 |
| 14.04.2018 | Висша Лига | Гандзасар Капан | 1 - 1 | Ширак Гюмри | 2.26 | 2.96 | 2.97 |
| 08.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Урарту Ереван | 1.88 | 2.98 | 4.02 |
| 04.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Алашкерт Ереван | 2.54 | 3.14 | 2.46 |
| 31.03.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 0 | Пюник Ереван | 1.62 | 3.23 | 5.25 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2018 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 4 - 1 | Арарат Ереван | 1.19 | 5.48 | 10.52 |
| 18.03.2018 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 4.25 | 3.39 | 1.70 |
| 25.11.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 0 - 1 | Арарат Ереван | 1.58 | 3.67 | 4.73 |
| 25.10.2017 | Купа на Армения | Арарат Ереван | 0 - 2 | Ширак Гюмри | 4.13 | 3.18 | 1.80 |
| 13.10.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 2 | Ширак Гюмри | 4.05 | 3.27 | 1.76 |
| 13.09.2017 | Купа на Армения | Ширак Гюмри | 1 - 1 | Арарат Ереван | 1.45 | 3.92 | 5.95 |
| 26.08.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 2 - 1 | Арарат Ереван | 1.45 | 3.68 | 6.25 |
| 20.05.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 2 - 3 | Ширак Гюмри | 5.99 | 5.22 | 1.32 |
| 15.04.2017 | Висша Лига | Ширак Гюмри | 1 - 0 | Арарат Ереван | 1.11 | 7.04 | 16.75 |
| 05.03.2017 | Висша Лига | Арарат Ереван | 0 - 1 | Ширак Гюмри | 6.55 | 3.62 | 1.47 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арарат Ереван имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 12.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алашкерт Ереван | 28 | +11 | 46 |
| 2 | Гандзасар Капан | 28 | +11 | 42 |
| 3 | Урарту Ереван | 28 | +6 | 40 |
| 4 | Ширак Гюмри | 28 | +9 | 37 |
| 5 | Пюник Ереван | 28 | -7 | 32 |
| 6 | Арарат Ереван | 28 | -30 | 20 |
Хронология в първенството
| Арарат Ереван | |
| Ширак Гюмри | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арарат Ереван | Арарат Ереван | Ширак Гюмри | Ширак Гюмри | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алашкерт Ереван | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 2 | Гандзасар Капан | 1 - 6 | 3 - 1 | 1 - 6 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Урарту Ереван | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 4 | Ширак Гюмри | 0 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | - | - | - | |
| 5 | Пюник Ереван | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 1 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Арарат Ереван | - | - | - | 4 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Арарат Ереван | Ширак Гюмри | |
| Позиция | 6 | 4 |
| Точки | 20 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 9 | 22 |
Форма в шампионата
| Арарат Ереван | Ширак Гюмри | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
5 18 |
14
7 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 9 |
6
4 4 |
Голове в шампионата
| Арарат Ереван | Ширак Гюмри | |
|
Вкарани
Получени |
29
59 |
33
24 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
30 |
17
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 6.00 | 1.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 1.11 | 1.08 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 1.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.05.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
