Азербайджан - Висша Лига (2026 - 2027)
понеделник, 31 август, 2026
17:00
Араз-Нахичеван
Сабах Баку
0 - 1
(0 - 0, 0 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.56 |
4.34 |
1.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.73 |
1.17 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.31 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.26 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.56 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нахичеван, а гостите от Баку.
Разстоянието между двата града е 404.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Градски стадион Нахичеван,
който има капацитет от
12 800 места.
Размерите на терена са 110 x 60 m.
Снимки от Google карта
стадион Градски стадион Нахичеван.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Араз-Нахичеван - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
5 - 0 |
Араз-Нахичеван |
1.46 |
3.91 |
5.97 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 0 |
Имишли |
2.00 |
3.11 |
3.43 |
| 23.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
3 - 2 |
Зира Баку |
3.45 |
3.24 |
1.93 |
| 15.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.99 |
3.22 |
3.29 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Сумгаит |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.18 |
3.14 |
2.92 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Имишли |
2.44 |
2.99 |
2.67 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Габала |
1 - 1 |
Араз-Нахичеван |
2.02 |
3.18 |
3.23 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 3 |
Туран Товуз |
3.25 |
3.16 |
2.02 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Нефтчи Баку |
2 - 1 |
Араз-Нахичеван |
1.39 |
4.26 |
6.04 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 4 |
Сабах Баку |
4.57 |
3.56 |
1.62 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 домакинства.
Сабах Баку - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 25.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
3 - 2 |
Апоел Беер Шева |
1.88 |
3.70 |
3.70 |
| 19.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Апоел Беер Шева |
2 - 1 |
Сабах Баку |
2.29 |
3.32 |
3.00 |
| 15.08.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Капаз Ганджа |
1.19 |
5.84 |
11.01 |
| 11.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
4 - 0 |
Орхус |
1.99 |
3.56 |
3.43 |
| 05.08.2026 |
ШЛ Квалификации |
Орхус |
2 - 1 |
Сабах Баку |
1.66 |
3.87 |
4.65 |
| 28.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
КуПС Куопио |
0 - 2 |
Сабах Баку |
2.96 |
3.40 |
2.22 |
| 21.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
1 - 0 |
КуПС Куопио |
1.63 |
4.01 |
4.71 |
| 14.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Дъ Ню Сейнтс |
1 - 2 |
Сабах Баку |
5.22 |
4.25 |
1.52 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Дъ Ню Сейнтс |
1.24 |
5.65 |
10.53 |
| 02.07.2026 |
Приятелски срещи |
Полесия Житомир |
4 - 1 |
Сабах Баку |
2.56 |
3.42 |
2.30 |
Общо 7 победи и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.04.2026 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 4 |
Сабах Баку |
4.57 |
3.56 |
1.62 |
| 08.02.2026 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
4 - 1 |
Араз-Нахичеван |
1.46 |
3.66 |
6.29 |
| 25.10.2025 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 2 |
Сабах Баку |
3.09 |
3.05 |
2.10 |
| 03.05.2025 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
1 - 1 |
Сабах Баку |
2.74 |
3.25 |
2.21 |
| 04.03.2025 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 2 |
Араз-Нахичеван |
2.12 |
2.86 |
3.31 |
| 14.12.2024 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Сабах Баку |
2.63 |
2.98 |
2.56 |
| 05.10.2024 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
1 - 1 |
Араз-Нахичеван |
1.69 |
3.44 |
4.19 |
| 05.05.2024 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
0 - 1 |
Сабах Баку |
3.22 |
3.09 |
2.13 |
| 02.03.2024 |
Висша Лига |
Сабах Баку |
2 - 0 |
Араз-Нахичеван |
1.90 |
3.14 |
3.68 |
| 15.12.2023 |
Висша Лига |
Араз-Нахичеван |
2 - 0 |
Сабах Баку |
3.70 |
3.14 |
1.91 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Араз-Нахичеван имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 31.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Зира Баку |
3 |
3 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
9 |
| 2 |
Нефтчи Баку |
3 |
2 |
0 |
1 |
8 |
2 |
+6 |
6 |
| 3 |
Туран Товуз |
3 |
1 |
1 |
1 |
1 |
1 |
0 |
4 |
| 4 |
Имишли |
3 |
1 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
4 |
| 5 |
Карабах Агдам |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 6 |
Сабах Баку |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
0 |
+2 |
3 |
| 7 |
Капаз Ганджа |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 8 |
Шафа Баку |
3 |
1 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
3 |
| 9 |
Шамахи |
3 |
0 |
2 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
2 |
| 10 |
Габала |
3 |
0 |
1 |
2 |
0 |
2 |
-2 |
1 |
| 11 |
Араз-Нахичеван |
2 |
0 |
1 |
1 |
0 |
5 |
-5 |
1 |
| 12 |
Сумгаит |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Араз-Нахичеван |
|
| Сабах Баку |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Араз-Нахичеван |
Араз-Нахичеван |
|
Сабах Баку |
Сабах Баку |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Зира Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Нефтчи Баку |
|
5 - 0 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Туран Товуз |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Имишли |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
|
|
| 5 |
Карабах Агдам |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Сабах Баку |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Капаз Ганджа |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 8 |
Шафа Баку |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Шамахи |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Габала |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Араз-Нахичеван |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Сумгаит |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Араз-Нахичеван |
Сабах Баку |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
2 |
| Получени Голове |
5 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
100% |
| Мачове Получил |
50% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
50% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.56 |
4.34 |
1.37 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.73 |
1.17 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.31 |
1.12 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.26 |
1.19 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.61 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.45 |
2.56 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.82 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
31.08.2026 16:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите