Приятелски Срещи - Клубни
17:00
Арброут
(Шотландия)
Дънди ФК
(Шотландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.33 | 4.37 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 1.16 | 1.12 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.04 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.49 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арброут, а гостите от Дънди. Разстоянието между двата града е 24.3 км.
Отговорна Игра
Арброут - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.05.2024 | Чемпиъншип | Рейт Роувърс | 5 - 0 | Арброут | 1.25 | 5.50 | 8.90 |
| 27.04.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 5 | Куинс парк ФК | 4.40 | 4.13 | 1.59 |
| 20.04.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 2 | Грийнок Мортън | 4.61 | 4.03 | 1.58 |
| 13.04.2024 | Чемпиъншип | Еър Юнайтед | 5 - 0 | Арброут | 1.40 | 4.42 | 6.38 |
| 06.04.2024 | Чемпиъншип | Инвърнес КТ | 2 - 1 | Арброут | 1.38 | 4.38 | 7.04 |
| 02.04.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 2 | Еърдриониънс | 4.23 | 3.59 | 1.73 |
| 30.03.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 2 - 3 | Дънфърмлин | 4.30 | 3.61 | 1.71 |
| 23.03.2024 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 1 | Партик Тисъл | 5.29 | 4.31 | 1.49 |
| 16.03.2024 | Чемпиъншип | Еърдриониънс | 5 - 2 | Арброут | 1.49 | 4.01 | 5.74 |
| 09.03.2024 | Чемпиъншип | Дънди Юнайтед | 4 - 0 | Арброут | 1.17 | 6.73 | 13.63 |
Общо 10 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 загуби в последните 5 домакинства.
Дънди ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2024 | Група за Титлата | Дънди ФК | 1 - 1 | Килмарнък | 2.85 | 3.44 | 2.38 |
| 14.05.2024 | Група за Титлата | Рейнджърс | 5 - 2 | Дънди ФК | 1.15 | 8.14 | 14.52 |
| 11.05.2024 | Група за Титлата | Хартс | 3 - 0 | Дънди ФК | 1.65 | 4.02 | 4.73 |
| 04.05.2024 | Група за Титлата | Дънди ФК | 1 - 3 | Сейнт Мирън | 2.56 | 3.11 | 2.83 |
| 28.04.2024 | Група за Титлата | Дънди ФК | 1 - 2 | Селтик | 10.90 | 6.48 | 1.23 |
| 17.04.2024 | Премиършип | Дънди ФК | 0 - 0 | Рейнджърс | 10.13 | 5.88 | 1.26 |
| 13.04.2024 | Премиършип | Абърдийн | 0 - 0 | Дънди ФК | 2.00 | 3.50 | 3.60 |
| 06.04.2024 | Премиършип | Дънди ФК | 2 - 3 | Мъдъруел | 2.32 | 3.37 | 2.98 |
| 30.03.2024 | Премиършип | Сейнт Джонстън | 1 - 2 | Дънди ФК | 2.84 | 3.19 | 2.51 |
| 13.03.2024 | Премиършип | Дънди ФК | 1 - 0 | Абърдийн | 2.58 | 3.31 | 2.62 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.07.2023 | Приятелски срещи | Арброут | 0 - 1 | Дънди ФК | 3.80 | 3.69 | 1.73 |
| 08.04.2023 | Чемпиъншип | Арброут | 0 - 0 | Дънди ФК | 4.36 | 3.48 | 1.74 |
| 02.01.2023 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 2 - 4 | Арброут | 1.45 | 4.08 | 6.31 |
| 08.10.2022 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Дънди ФК | 3.26 | 3.19 | 2.13 |
| 12.08.2022 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 4 - 2 | Арброут | 1.91 | 3.20 | 4.00 |
| 13.03.2021 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 2 - 0 | Арброут | 1.75 | 3.56 | 4.40 |
| 22.01.2021 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Дънди ФК | 3.56 | 3.38 | 1.92 |
| 05.12.2020 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 1 - 0 | Арброут | 1.82 | 3.54 | 3.77 |
| 07.12.2019 | Чемпиъншип | Арброут | 1 - 1 | Дънди ФК | 3.38 | 3.28 | 2.08 |
| 05.10.2019 | Чемпиъншип | Дънди ФК | 2 - 0 | Арброут | 1.65 | 3.68 | 4.94 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арброут имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.33 | 4.37 | 1.44 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.54 | 1.16 | 1.12 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.04 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.49 | 1.48 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.60 | 2.21 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 2.16 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.06.2024 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра