Северна Ирландия - Купа на Лигата (2023 - 2024)
21:45
Ардс ФК
Ларн
с резултат 0 - 2 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 25.64 | 11.21 | 1.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.28 | 1.03 | 1.01 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 15.29 | 1.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 12.43 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.96 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.67 | 1.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.11.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Нютаунардс, а гостите от Ларн. Мачът ще се играе в Бангор, разстоянието от Бангор до Нютаунардс е 6.9 км., а от Бангор до Ларн е 23.8 км. Мачът ще се играе на стадион Кландибой Парк, който има капацитет от 2 850 места, от които седящи 504. Снимки от Google карта стадион Кландибой Парк. Мачът ще се играе в 19:45 местно време.
Отговорна Игра
Ардс ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2023 | Купа на Лигата | Балинамалард Юнайтед | 1 - 5 | Ардс ФК | 2.23 | 3.51 | 2.61 |
| 29.07.2023 | Приятелски срещи | Коулрейн | 4 - 0 | Ардс ФК | 1.08 | 9.00 | 24.00 |
| 18.07.2023 | Приятелски срещи | Гленавон | 6 - 3 | Ардс ФК | 1.28 | 5.29 | 8.03 |
| 07.01.2023 | Купа Сев. Ирл. | Дънганън Суифтс | 3 - 1 | Ардс ФК | 2.13 | 3.54 | 2.73 |
| 14.09.2022 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 2 - 2 | Балимина Юнайтед | 5.72 | 4.55 | 1.40 |
| 06.08.2022 | Приятелски срещи | Коулрейн | 4 - 1 | Ардс ФК | 1.22 | 5.95 | 8.10 |
| 26.07.2022 | Приятелски срещи | Карик Рейнджърс | 4 - 4 | Ардс ФК | 1.63 | 3.73 | 4.36 |
| 04.02.2022 | Купа Сев. Ирл. | Нюри Сити | 1 - 0 | Ардс ФК | 1.62 | 3.88 | 4.43 |
| 08.01.2022 | Купа Сев. Ирл. | Дъндела | 3 - 2 | Ардс ФК | - | - | - |
| 26.10.2021 | Купа на Лигата | Ардс ФК | 1 - 4 | Клифтънвил | 6.57 | 4.50 | 1.37 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 1 загуба в последните 2 домакинства.
Ларн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.11.2023 | Премиършип | Ларн | 2 - 1 | Клифтънвил | 1.99 | 3.32 | 3.43 |
| 28.10.2023 | Премиършип | Нюри Сити | 1 - 2 | Ларн | 11.16 | 5.51 | 1.23 |
| 20.10.2023 | Премиършип | Ларн | 2 - 0 | Карик Рейнджърс | 1.22 | 5.73 | 10.31 |
| 13.10.2023 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 0 | Ларн | 7.84 | 4.92 | 1.32 |
| 06.10.2023 | Премиършип | Ларн | 1 - 1 | Крусейдърс | 1.80 | 3.49 | 3.96 |
| 30.09.2023 | Премиършип | Гленавон | 0 - 4 | Ларн | 7.16 | 4.49 | 1.37 |
| 26.09.2023 | Премиършип | Лоугал | 1 - 0 | Ларн | 7.69 | 4.57 | 1.34 |
| 22.09.2023 | Премиършип | Ларн | 4 - 1 | Карик Рейнджърс | 1.24 | 5.61 | 9.72 |
| 15.09.2023 | Премиършип | Ларн | 2 - 0 | Линфийлд | 2.30 | 3.17 | 2.91 |
| 02.09.2023 | Премиършип | Ларн | 4 - 0 | Нюри Сити | 1.14 | 6.98 | 15.75 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2012 | Чемпиъншип | Ларн | 0 - 2 | Ардс ФК | - | - | - |
| 03.12.2011 | Чемпиъншип | Ардс ФК | 1 - 1 | Ларн | - | - | - |
| 02.04.2011 | Чемпиъншип | Ларн | 1 - 3 | Ардс ФК | - | - | - |
| 09.10.2010 | Чемпиъншип | Ардс ФК | 2 - 0 | Ларн | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Ардс ФК имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Ардс ФК класиране
Ларн класиране в Премиършип
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Линфийлд | 15 | +25 | 40 |
| 2 | Ларн | 15 | +20 | 32 |
| 3 | Клифтънвил | 15 | +23 | 29 |
| 4 | Крусейдърс | 15 | +19 | 28 |
| 5 | Гленторан | 15 | +9 | 24 |
| 6 | Коулрейн | 15 | -4 | 23 |
| 7 | Лоугал | 15 | -3 | 21 |
| 8 | Карик Рейнджърс | 15 | -19 | 16 |
| 9 | Гленавон | 15 | -17 | 13 |
| 10 | Балимина Юнайтед | 15 | -15 | 10 |
| 11 | Нюри Сити | 15 | -25 | 10 |
| 12 | Дънганън Суифтс | 15 | -13 | 9 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 25.64 | 11.21 | 1.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 8.28 | 1.03 | 1.01 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 15.29 | 1.02 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 12.43 | 1.03 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 4.96 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 2.67 | 1.41 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.85 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.11.2023 20:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра