Норвегия - Купа на Норвегия (2026 - 2027)
сряда, 16 септември, 2026
19:00
1 - 2
(0 - 0, 1 - 2)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.25 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арендал, а гостите от Саннес.
Разстоянието между двата града е 180.8 км.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арендал - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
2 - 0 |
Квик Халден |
2.01 |
3.61 |
2.97 |
| 06.09.2026 |
Д2 Група 1 |
Бярг |
4 - 0 |
Арендал |
1.75 |
3.75 |
3.69 |
| 30.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
2 - 1 |
Лисеклостер |
1.31 |
4.98 |
7.11 |
| 15.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Видар |
1 - 3 |
Арендал |
3.72 |
3.96 |
1.70 |
| 08.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
2 - 1 |
Порс Футбол |
1.72 |
3.75 |
3.84 |
| 02.08.2026 |
Д2 Група 1 |
Сотра |
3 - 0 |
Арендал |
1.76 |
3.66 |
3.75 |
| 25.07.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
4 - 0 |
Видар |
1.34 |
4.85 |
6.23 |
| 27.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Порс Футбол |
2 - 4 |
Арендал |
2.52 |
3.34 |
2.41 |
| 21.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
3 - 1 |
Трефф |
2.30 |
3.54 |
2.50 |
| 13.06.2026 |
Д2 Група 1 |
Ейк Тьонсберг |
0 - 0 |
Арендал |
2.89 |
3.39 |
2.08 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 победи
в последните 5 домакинства.
Саннес Улф - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.09.2026 |
Първа Дивизия |
Стрьомгодсет |
4 - 1 |
Саннес Улф |
1.30 |
5.43 |
6.94 |
| 05.09.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
1 - 1 |
Ранхайм |
2.16 |
3.90 |
2.63 |
| 30.08.2026 |
Първа Дивизия |
Рауфос |
0 - 3 |
Саннес Улф |
2.51 |
3.51 |
2.39 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
0 - 1 |
Брюне |
3.26 |
3.55 |
1.96 |
| 16.08.2026 |
Първа Дивизия |
Согндал |
2 - 0 |
Саннес Улф |
1.96 |
3.84 |
3.08 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
3 - 4 |
Хьодд |
1.96 |
3.57 |
3.28 |
| 02.08.2026 |
Първа Дивизия |
Айерсун |
2 - 0 |
Саннес Улф |
1.81 |
3.76 |
3.58 |
| 26.07.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
1 - 6 |
Конгсвингер |
3.15 |
3.76 |
1.94 |
| 04.07.2026 |
Първа Дивизия |
Брюне |
1 - 1 |
Саннес Улф |
1.86 |
3.67 |
3.47 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
3 - 0 |
Рауфос |
1.69 |
3.85 |
4.08 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2025 |
Д2 Група 1 |
Саннес Улф |
4 - 1 |
Арендал |
1.57 |
4.10 |
4.34 |
| 05.04.2025 |
Д2 Група 1 |
Арендал |
3 - 3 |
Саннес Улф |
2.92 |
3.46 |
2.04 |
| 14.03.2025 |
Приятелски срещи |
Саннес Улф |
2 - 2 |
Арендал |
2.24 |
3.31 |
3.31 |
| 18.02.2023 |
Приятелски срещи |
Саннес Улф |
1 - 0 |
Арендал |
1.71 |
3.91 |
3.90 |
| 15.10.2017 |
Първа Дивизия |
Саннес Улф |
2 - 2 |
Арендал |
1.29 |
5.00 |
8.62 |
| 04.07.2017 |
Първа Дивизия |
Арендал |
2 - 3 |
Саннес Улф |
3.83 |
3.64 |
1.78 |
| 06.05.2015 |
Купа на Норвегия |
Арендал |
1 - 1 |
Саннес Улф |
6.32 |
4.48 |
1.38 |
В последните 7 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 3 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Арендал имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арендал класиране във Втора Дивизия - Група 1
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Йерв Гримстад |
19 |
14 |
3 |
2 |
41 |
18 |
+23 |
45 |
| 2 |
Сотра |
19 |
11 |
3 |
5 |
41 |
17 |
+24 |
36 |
| 3 |
Братвог |
19 |
11 |
3 |
5 |
38 |
23 |
+15 |
36 |
| 4 |
Бярг |
19 |
11 |
2 |
6 |
36 |
25 |
+11 |
35 |
| 5 |
Мьондален |
19 |
11 |
2 |
6 |
33 |
26 |
+7 |
35 |
| 6 |
Нутоден |
19 |
9 |
5 |
5 |
26 |
15 |
+11 |
32 |
| 7 |
Квик Халден |
19 |
9 |
4 |
6 |
28 |
22 |
+6 |
31 |
| 8 |
Трефф |
19 |
8 |
6 |
5 |
35 |
30 |
+5 |
30 |
| 9 |
Арендал |
19 |
7 |
5 |
7 |
27 |
30 |
-3 |
26 |
| 10 |
Порс Футбол |
19 |
5 |
5 |
9 |
20 |
27 |
-7 |
20 |
| 11 |
Сандвикен Берген |
19 |
5 |
4 |
10 |
29 |
42 |
-13 |
19 |
| 12 |
Лисеклостер |
19 |
3 |
5 |
11 |
21 |
40 |
-19 |
14 |
| 13 |
Ейк Тьонсберг |
19 |
2 |
1 |
16 |
20 |
44 |
-24 |
7 |
| 14 |
Видар |
19 |
1 |
4 |
14 |
17 |
53 |
-36 |
7 |
Саннес Улф класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Хаугесунд |
22 |
16 |
1 |
5 |
68 |
37 |
+31 |
49 |
| 2 |
Конгсвингер |
22 |
14 |
5 |
3 |
63 |
34 |
+29 |
47 |
| 3 |
Стрьомгодсет |
22 |
13 |
6 |
3 |
58 |
31 |
+27 |
45 |
| 4 |
Стабек |
22 |
13 |
3 |
6 |
55 |
28 |
+27 |
42 |
| 5 |
Хьодд |
22 |
10 |
4 |
8 |
37 |
40 |
-3 |
34 |
| 6 |
Од БК |
22 |
9 |
6 |
7 |
42 |
35 |
+7 |
33 |
| 7 |
Брюне |
22 |
10 |
2 |
10 |
28 |
31 |
-3 |
32 |
| 8 |
Айерсун |
22 |
8 |
5 |
9 |
35 |
39 |
-4 |
29 |
| 9 |
Лин Осло |
22 |
8 |
4 |
10 |
38 |
44 |
-6 |
28 |
| 10 |
Ранхайм |
22 |
7 |
4 |
11 |
52 |
57 |
-5 |
25 |
| 11 |
Стрьомен |
22 |
7 |
4 |
11 |
33 |
48 |
-15 |
25 |
| 12 |
Саннес Улф |
22 |
7 |
3 |
12 |
31 |
40 |
-9 |
24 |
| 13 |
Согндал |
22 |
6 |
5 |
11 |
37 |
51 |
-14 |
23 |
| 14 |
Мос |
22 |
6 |
4 |
12 |
36 |
51 |
-15 |
22 |
| 15 |
Осане |
22 |
5 |
5 |
12 |
34 |
48 |
-14 |
19 |
| 16 |
Рауфос |
22 |
6 |
1 |
15 |
26 |
59 |
-33 |
19 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.63 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.57 |
1.25 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.73 |
2.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.75 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.09.2026 16:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите