Норвегия - Първа Дивизия (2017)
18:00
Арендал
Уленсакер Киса
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арендал, а гостите от Йесхайм. Разстоянието между двата града е 231.0 км. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арендал - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Мьондален | 2 - 1 | Арендал | 1.58 | 3.93 | 4.95 |
| 22.10.2016 | Д2 Група 4 | Фрам Ларвик | 2 - 4 | Арендал | 2.40 | 3.93 | 2.26 |
| 15.10.2016 | Д2 Група 4 | Арендал | 5 - 3 | Стрьомгодсет 2 | - | - | - |
| 09.10.2016 | Д2 Група 4 | Од БК 2 | 3 - 2 | Арендал | 2.67 | 4.49 | 1.95 |
| 01.10.2016 | Д2 Група 4 | Арендал | 6 - 1 | Йорн-Хутен | - | - | - |
| 25.09.2016 | Д2 Група 4 | Квик Халден | 1 - 5 | Арендал | 3.37 | 3.89 | 1.78 |
| 17.09.2016 | Д2 Група 4 | Арендал | 5 - 1 | Аскер | 1.49 | 4.20 | 4.93 |
| 10.09.2016 | Д2 Група 4 | Порс Футбол | 0 - 3 | Арендал | 5.61 | 4.57 | 1.40 |
| 26.08.2016 | Д2 Група 4 | Арендал | 2 - 0 | Виндбярт | 1.45 | 4.54 | 4.89 |
| 20.08.2016 | Д2 Група 4 | Ейк Тьонсберг | 0 - 2 | Арендал | 3.99 | 4.20 | 1.60 |
Общо 8 победи и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Уленсакер Киса - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Левангер | 2.33 | 3.35 | 2.73 |
| 14.03.2017 | Приятелски срещи | Викинг Ставангер | 1 - 0 | Уленсакер Киса | - | - | - |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Сарпсборг 08 | 7 - 1 | Уленсакер Киса | 1.45 | 4.27 | 5.35 |
| 30.10.2016 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 2 - 3 | Уленсакер Киса | 1.96 | 3.62 | 3.30 |
| 23.10.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 2 | Ранхайм | 1.70 | 3.78 | 4.15 |
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Саннес Улф | 4 - 0 | Уленсакер Киса | 1.54 | 4.01 | 5.16 |
| 03.10.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 2 - 3 | Кристиансунд | 3.17 | 3.41 | 2.07 |
| 25.09.2016 | Първа Дивизия | Стрьомен | 2 - 1 | Уленсакер Киса | 1.78 | 3.65 | 3.92 |
| 18.09.2016 | Първа Дивизия | Уленсакер Киса | 3 - 0 | Брюне | 1.86 | 3.53 | 3.68 |
| 11.09.2016 | Първа Дивизия | Сандефьорд | 1 - 0 | Уленсакер Киса | 1.46 | 4.21 | 5.94 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2015 | Д2 Група 3 | Уленсакер Киса | 3 - 0 | Арендал | 1.35 | 4.75 | 6.00 |
| 18.04.2015 | Д2 Група 3 | Арендал | 1 - 1 | Уленсакер Киса | 2.32 | 4.16 | 2.25 |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Арендал имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 1 | +2 | 3 |
| 1 | Тромсдален | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Бодьо Глимт | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Мьондален | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Ранхайм | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Левангер | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Старт Кристиансанд | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Уленсакер Киса | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Фредрикстад | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Йерв Гримстад | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Флурьо | 1 | 0 | 1 |
| 12 | Конгсвингер | 1 | -1 | 0 |
| 13 | Арендал | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Стрьомен | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Елверум | 1 | -2 | 0 |
| 15 | Осане | 1 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Арендал | |
| Уленсакер Киса | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Арендал | Уленсакер Киса | |
| Позиция | 13 | 6 |
| Точки | 0 | 1 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Арендал | Уленсакер Киса | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Арендал | Уленсакер Киса | |
|
Вкарани
Получени |
1
2 |
2
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 3.50 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 1.30 | 1.70 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
