Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1 (2025 - 2026)
неделя, 17 май, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.25 |
4.75 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
1.13 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.50 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от О Карбалиньо, а гостите от Понферада.
Разстоянието между двата града е 122.2 км.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арентейро - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Гуадалахара |
2 - 0 |
Арентейро |
1.42 |
4.03 |
6.41 |
| 03.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
0 - 4 |
Касереньо |
2.61 |
3.24 |
2.40 |
| 25.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Осасуна Б |
1 - 0 |
Арентейро |
2.14 |
3.06 |
3.20 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
0 - 2 |
Мерида АД |
2.33 |
3.14 |
2.78 |
| 12.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Баракалдо |
1 - 1 |
Арентейро |
1.62 |
3.56 |
4.79 |
| 05.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
1 - 2 |
Аренас Клуб де Гечо |
2.01 |
3.04 |
3.54 |
| 28.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Уни. Саламанка |
3 - 1 |
Арентейро |
2.05 |
3.00 |
3.54 |
| 20.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
1 - 1 |
Селта Фортуна |
2.05 |
3.16 |
3.29 |
| 14.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
1 - 0 |
Арентейро |
1.78 |
3.17 |
4.40 |
| 07.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
2 - 2 |
Реал Мадрид Кастиля |
2.41 |
2.96 |
2.85 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Понферадина - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
3 - 1 |
Реал Авилес |
1.77 |
3.36 |
4.10 |
| 02.05.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Самора |
3 - 0 |
Понферадина |
2.19 |
3.00 |
3.17 |
| 25.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 1 |
Тенерифе |
3.50 |
2.78 |
2.16 |
| 19.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 0 |
Баракалдо |
2.10 |
3.01 |
3.33 |
| 12.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понтеведра |
3 - 1 |
Понферадина |
2.39 |
2.66 |
3.17 |
| 04.04.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
4 - 1 |
Мерида АД |
2.04 |
3.01 |
3.52 |
| 29.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Оуренсе |
0 - 0 |
Понферадина |
2.29 |
2.81 |
3.11 |
| 21.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
3 - 1 |
Уни. Саламанка |
2.03 |
3.01 |
3.55 |
| 15.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Касереньо |
0 - 0 |
Понферадина |
2.74 |
2.85 |
2.57 |
| 07.03.2026 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
0 - 1 |
Осасуна Б |
1.69 |
3.34 |
4.69 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.12.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 3 |
Арентейро |
1.88 |
3.14 |
3.88 |
| 15.03.2025 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
0 - 1 |
Понферадина |
2.75 |
2.90 |
2.48 |
| 22.09.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
1 - 2 |
Арентейро |
1.67 |
3.25 |
4.74 |
| 06.08.2024 |
Приятелски срещи |
Арентейро |
0 - 2 |
Понферадина |
3.31 |
3.16 |
2.04 |
| 21.04.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Арентейро |
0 - 0 |
Понферадина |
2.95 |
2.86 |
2.38 |
| 03.01.2024 |
Примера РФЕФ 1 |
Понферадина |
2 - 1 |
Арентейро |
1.72 |
3.23 |
4.69 |
В последните 6 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Арентейро имат изиграни 3 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион РФЕФ Група 1 класиране към 17.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Тенерифе |
36 |
21 |
10 |
5 |
58 |
22 |
+36 |
73 |
| 2 |
Селта Фортуна |
36 |
18 |
10 |
8 |
60 |
46 |
+14 |
64 |
| 3 |
Самора |
36 |
17 |
10 |
9 |
52 |
39 |
+13 |
61 |
| 4 |
Понтеведра |
36 |
14 |
15 |
7 |
47 |
26 |
+21 |
57 |
| 5 |
Реал Мадрид Кастиля |
36 |
16 |
8 |
12 |
56 |
47 |
+9 |
56 |
| 6 |
Понферадина |
36 |
15 |
9 |
12 |
41 |
33 |
+8 |
54 |
| 7 |
Баракалдо |
36 |
14 |
12 |
10 |
46 |
36 |
+10 |
54 |
| 8 |
Унионистас де Саламанка |
36 |
14 |
10 |
12 |
49 |
46 |
+3 |
52 |
| 9 |
Луго |
36 |
12 |
13 |
11 |
35 |
40 |
-5 |
49 |
| 10 |
Мерида АД |
36 |
13 |
9 |
14 |
44 |
51 |
-7 |
48 |
| 11 |
Расинг Ферол |
36 |
13 |
9 |
14 |
39 |
44 |
-5 |
48 |
| 12 |
Аренас Клуб де Гечо |
36 |
14 |
6 |
16 |
42 |
52 |
-10 |
48 |
| 13 |
Билбао Атлетик |
36 |
12 |
10 |
14 |
36 |
44 |
-8 |
46 |
| 14 |
Реал Авилес |
36 |
11 |
10 |
15 |
52 |
61 |
-9 |
43 |
| 15 |
Касереньо |
36 |
9 |
14 |
13 |
39 |
46 |
-7 |
41 |
| 16 |
Гуадалахара |
36 |
10 |
10 |
16 |
41 |
54 |
-13 |
40 |
| 17 |
Оуренсе |
36 |
9 |
12 |
15 |
42 |
46 |
-4 |
39 |
| 18 |
Талавера де ла Рейна |
36 |
10 |
9 |
17 |
36 |
46 |
-10 |
39 |
| 19 |
Осасуна Б |
36 |
10 |
9 |
17 |
27 |
40 |
-13 |
39 |
| 20 |
Арентейро |
36 |
6 |
9 |
21 |
29 |
52 |
-23 |
27 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арентейро |
|
| Понферадина |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арентейро |
Арентейро |
|
Понферадина |
Понферадина |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Тенерифе |
0 - 1 |
1 - 0 |
0 - 1 |
|
1 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Селта Фортуна |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Самора |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 4 |
Понтеведра |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 1 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
Реал Мадрид Кастиля |
2 - 2 |
2 - 0 |
2 - 2 |
|
2 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 6 |
Понферадина |
|
1 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Баракалдо |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Унионистас де Саламанка |
1 - 0 |
3 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 9 |
Луго |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
1 - 1 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 10 |
Мерида АД |
0 - 2 |
3 - 1 |
0 - 2 |
|
4 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 11 |
Расинг Ферол |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
3 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 12 |
Аренас Клуб де Гечо |
1 - 2 |
2 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 13 |
Билбао Атлетик |
1 - 1 |
2 - 1 |
1 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 14 |
Реал Авилес |
6 - 3 |
1 - 0 |
6 - 3 |
|
3 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 15 |
Касереньо |
0 - 4 |
0 - 2 |
0 - 4 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 16 |
Гуадалахара |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
1 - 3 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 17 |
Оуренсе |
0 - 2 |
2 - 0 |
0 - 2 |
|
2 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 18 |
Талавера де ла Рейна |
1 - 0 |
2 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 19 |
Осасуна Б |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 20 |
Арентейро |
- |
- |
- |
|
1 - 3 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арентейро |
Понферадина |
| Победи |
6 |
15 |
| Равни |
9 |
9 |
| Загуби |
21 |
12 |
| Вкарани Голове |
29 |
41 |
| Получени Голове |
52 |
33 |
| Средно Вкарани |
0.81 |
1.14 |
| Средно Получени |
1.44 |
0.92 |
| Мачове Вкарал |
53% |
67% |
| Мачове Получил |
81% |
50% |
| Гол/Гол |
42% |
33% |
| Над 1.5 |
72% |
58% |
| Над 2.5 |
31% |
36% |
| Над 3.5 |
17% |
22% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
6 |
| Равни |
7 |
6 |
| Загуби |
7 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
13 |
| Получени Голове |
23 |
15 |
| Средно Вкарани |
0.89 |
0.72 |
| Средно Получени |
1.28 |
0.83 |
| Мачове Вкарал |
50% |
50% |
| Мачове Получил |
67% |
39% |
| Гол/Гол |
33% |
17% |
| Над 1.5 |
67% |
44% |
| Над 2.5 |
22% |
28% |
| Над 3.5 |
17% |
11% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
6.25 |
4.75 |
1.33 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.88 |
1.13 |
1.08 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
5.50 |
1.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.25 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.63 |
1.44 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака