Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
15:30
Арецо
Джиана Ерминио
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арецо, а гостите от Горгондзола. Разстоянието между двата града е 302.0 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Карарезе | 1.76 | 3.33 | 4.15 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Пиза | 2 - 3 | Арецо | 1.78 | 3.17 | 4.33 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Прато | 1.67 | 3.39 | 4.65 |
| 29.11.2017 | Купа Серия С | Ливорно | 2 - 1 | Арецо | 1.53 | 3.72 | 5.16 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Сиена | 1 - 0 | Арецо | 1.87 | 3.13 | 3.96 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 2 - 0 | Кунео | 1.89 | 3.14 | 3.82 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Про Пиаченца | 1.59 | 3.64 | 4.88 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Гаворано | 0 - 0 | Арецо | 3.02 | 3.02 | 2.25 |
| 29.10.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Витербезе | 2.04 | 3.10 | 3.40 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 домакинства.
Джиана Ерминио - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 1 - 0 | Про Пиаченца | 1.74 | 3.29 | 4.30 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 2 | Арцакена | 1.80 | 3.33 | 3.96 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Гаворано | 3 - 0 | Джиана Ерминио | 3.37 | 3.21 | 2.01 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 0 | Монца | 2.18 | 3.13 | 3.06 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 3 | Джиана Ерминио | 2.00 | 3.11 | 3.50 |
| 22.11.2017 | Купа Серия С | Ренате | 2 - 1 | Джиана Ерминио | 1.66 | 3.27 | 4.91 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 5 - 0 | Прато | 1.81 | 3.32 | 3.95 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Пиза | 0 - 0 | Джиана Ерминио | 1.62 | 3.41 | 5.10 |
| 08.11.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 4 - 3 | Пиаченца | 2.15 | 3.04 | 3.19 |
| 04.11.2017 | Серия С - А | Олбия | 3 - 0 | Джиана Ерминио | 1.72 | 3.34 | 4.32 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.09.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 2 - 3 | Арецо | 2.15 | 3.03 | 3.16 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Арецо | 3 - 3 | Джиана Ерминио | 2.24 | 2.99 | 3.06 |
| 25.11.2016 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 0 | Арецо | 2.34 | 2.97 | 2.88 |
| 11.01.2015 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 0 - 3 | Арецо | 2.39 | 2.99 | 2.80 |
| 24.09.2014 | Серия С - А | Арецо | 2 - 1 | Джиана Ерминио | 1.96 | 3.27 | 3.37 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Арецо имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Серия С - Група А класиране към 30.12.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 19 | +26 | 46 |
| 2 | Сиена | 18 | +8 | 36 |
| 3 | Пиза | 19 | +12 | 35 |
| 4 | Витербезе | 19 | +10 | 34 |
| 5 | Джиана Ерминио | 19 | +7 | 29 |
| 6 | Монца | 19 | +3 | 27 |
| 7 | Олбия | 19 | -2 | 27 |
| 8 | Пистоезе | 18 | -1 | 26 |
| 9 | Карарезе | 19 | +1 | 25 |
| 10 | Алесандрия | 19 | +3 | 24 |
| 11 | Арцакена | 19 | +1 | 24 |
| 12 | Лукезе | 19 | -5 | 24 |
| 13 | Пиаченца | 18 | 0 | 21 |
| 14 | Понтедера | 19 | -9 | 21 |
| 15 | Про Пиаченца | 19 | -7 | 19 |
| 16 | Кунео | 19 | -14 | 17 |
| 17 | Арецо | 19 | +3 | 11 |
| 18 | Гаворано | 19 | -15 | 11 |
| 19 | Прато | 19 | -21 | 11 |
Хронология в първенството
| Арецо | |
| Джиана Ерминио | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арецо | Арецо | Джиана Ерминио | Джиана Ерминио | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 2 | Сиена | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 3 | Пиза | 2 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 4 | Витербезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 5 | Джиана Ерминио | 2 - 3 | - | - | - | |||
| 6 | Монца | 0 - 3 | 3 - 0 | |||||
| 7 | Олбия | 0 - 1 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 8 | Пистоезе | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 0 | ||||
| 9 | Карарезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 2 | ||||
| 10 | Алесандрия | 0 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 11 | Арцакена | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 3 | 3 - 2 | |||
| 12 | Лукезе | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 13 | Пиаченца | 2 - 1 | 4 - 3 | |||||
| 14 | Понтедера | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 15 | Про Пиаченца | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 16 | Кунео | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | ||||
| 17 | Арецо | - | - | - | 2 - 3 | |||
| 18 | Гаворано | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 19 | Прато | 1 - 0 | 1 - 0 | 5 - 0 | ||||
Класиране в шампионата
| Арецо | Джиана Ерминио | |
| Позиция | 17 | 5 |
| Точки | 11 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 13 |
| Точки | 12 | 9 |
Форма в шампионата
| Арецо | Джиана Ерминио | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 7 |
8
5 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 4 |
2
3 4 |
Голове в шампионата
| Арецо | Джиана Ерминио | |
|
Вкарани
Получени |
24
21 |
34
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
11
11 |
9
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.35 | 3.20 | 2.79 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 30.12.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
