Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
21:30
Арецо
Понтедера
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арецо, а гостите от Понтедера. Разстоянието между двата града е 102.8 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Арецо | 2.38 | 2.97 | 2.89 |
| 27.03.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Пистоезе | 1.51 | 3.54 | 6.19 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Ренате | 1 - 0 | Арецо | 2.35 | 3.04 | 2.81 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Ливорно | 2.15 | 3.02 | 3.17 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Расинг Рома | 1 - 1 | Арецо | 3.05 | 3.07 | 2.22 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 1 | Кремонезе | 2.42 | 2.99 | 2.77 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Арецо | 2.88 | 2.94 | 2.40 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 0 | Лукезе | 1.59 | 3.44 | 5.34 |
| 05.02.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 3 | Арецо | 2.93 | 3.02 | 2.28 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Алесандрия | 2.77 | 3.01 | 2.40 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Понтедера - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Прато | 1.90 | 3.15 | 3.81 |
| 25.03.2017 | Серия С - А | Кремонезе | 1 - 1 | Понтедера | 1.50 | 3.76 | 5.51 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Тутокуойо | 0 - 0 | Понтедера | 2.69 | 2.96 | 2.51 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 1 | Ренате | 2.43 | 2.92 | 2.81 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 1 - 3 | Понтедера | 2.28 | 2.95 | 3.05 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 2 | Витербезе | 2.32 | 2.93 | 2.99 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Лукезе | 0 - 1 | Понтедера | 2.09 | 3.05 | 3.36 |
| 12.02.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Про Пиаченца | 2.25 | 2.94 | 3.06 |
| 04.02.2017 | Серия С - А | Расинг Рома | 0 - 0 | Понтедера | 2.51 | 2.99 | 2.67 |
| 29.01.2017 | Серия С - А | Понтедера | 2 - 2 | Пистоезе | 2.34 | 2.97 | 2.90 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.11.2016 | Серия С - А | Понтедера | 3 - 2 | Арецо | 3.25 | 3.08 | 2.09 |
| 06.03.2016 | Серия С - В | Арецо | 0 - 1 | Понтедера | 2.01 | 3.09 | 3.41 |
| 24.10.2015 | Серия С - В | Понтедера | 1 - 1 | Арецо | 2.06 | 3.10 | 3.31 |
В последните 3 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Арецо имат изиграна само 1 среща, като победители са били гостите.
Серия С - Група А класиране към 04.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алесандрия | 32 | +28 | 66 |
| 2 | Кремонезе | 32 | +23 | 63 |
| 3 | Арецо | 32 | +13 | 59 |
| 4 | Ливорно | 32 | +16 | 57 |
| 5 | Джиана Ерминио | 32 | +15 | 56 |
| 6 | Пиаченца | 32 | +11 | 52 |
| 7 | Витербезе | 32 | +1 | 47 |
| 8 | Ренате | 32 | +3 | 46 |
| 9 | Комо | 32 | +2 | 46 |
| 10 | Про Пиаченца | 32 | +6 | 45 |
| 11 | Лукезе | 32 | +6 | 41 |
| 12 | Пистоезе | 32 | +2 | 38 |
| 13 | Сиена | 32 | -5 | 38 |
| 14 | Понтедера | 32 | -11 | 37 |
| 15 | Карарезе | 32 | -9 | 33 |
| 16 | Тутокуойо | 32 | -14 | 32 |
| 17 | Олбия | 32 | -17 | 32 |
| 18 | Лупа Рома | 32 | -17 | 30 |
| 19 | Прато | 32 | -25 | 29 |
| 20 | Расинг Рома | 32 | -28 | 25 |
Хронология в първенството
| Арецо | |
| Понтедера | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арецо | Арецо | Понтедера | Понтедера | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алесандрия | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | |||
| 2 | Кремонезе | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Арецо | - | - | - | 3 - 2 | |||
| 4 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 5 | Джиана Ерминио | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||||
| 6 | Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 7 | Витербезе | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 8 | Ренате | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 9 | Комо | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Лукезе | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 12 | Пистоезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 13 | Сиена | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 14 | Понтедера | 3 - 2 | - | - | - | |||
| 15 | Карарезе | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | |||
| 16 | Тутокуойо | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 17 | Олбия | 2 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 18 | Лупа Рома | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||
| 19 | Прато | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 20 | Расинг Рома | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Арецо | Понтедера | |
| Позиция | 3 | 14 |
| Точки | 59 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 10 |
| Точки | 36 | 17 |
Форма в шампионата
| Арецо | Понтедера | |
|
Победи
Равни Загуби |
17
8 7 |
8
13 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
3 1 |
4
5 7 |
Голове в шампионата
| Арецо | Понтедера | |
|
Вкарани
Получени |
44
31 |
33
44 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
8 |
13
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.45 | 4.00 | 6.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 1.22 | 2.63 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 4.33 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.20 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 1.50 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2017 20:01. Възможни са промени към настоящия момент!
