Италия - Серия С - Група А (2016 - 2017)
21:30
Арецо
Прато
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арецо, а гостите от Прато. Разстоянието между двата града е 78.6 км. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арецо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Арецо | 3.42 | 3.02 | 2.06 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Арецо | 3 - 3 | Джиана Ерминио | 2.24 | 2.99 | 3.06 |
| 04.04.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 1 | Понтедера | 1.49 | 3.65 | 6.06 |
| 01.04.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Арецо | 2.38 | 2.97 | 2.89 |
| 27.03.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Пистоезе | 1.51 | 3.54 | 6.19 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Ренате | 1 - 0 | Арецо | 2.35 | 3.04 | 2.81 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Арецо | 1 - 0 | Ливорно | 2.15 | 3.02 | 3.17 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Расинг Рома | 1 - 1 | Арецо | 3.05 | 3.07 | 2.22 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Арецо | 0 - 1 | Кремонезе | 2.42 | 2.99 | 2.77 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 3 - 1 | Арецо | 2.88 | 2.94 | 2.40 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Прато - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.04.2017 | Серия С - А | Прато | 0 - 1 | Кремонезе | 3.94 | 3.28 | 1.81 |
| 08.04.2017 | Серия С - А | Алесандрия | 2 - 2 | Прато | 1.36 | 4.26 | 7.19 |
| 04.04.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 1 | Олбия | 1.99 | 3.24 | 3.35 |
| 01.04.2017 | Серия С - А | Понтедера | 1 - 0 | Прато | 1.90 | 3.15 | 3.81 |
| 25.03.2017 | Серия С - А | Прато | 1 - 3 | Ливорно | 2.92 | 3.09 | 2.24 |
| 18.03.2017 | Серия С - А | Лупа Рома | 0 - 1 | Прато | 2.12 | 3.00 | 3.29 |
| 11.03.2017 | Серия С - А | Прато | 3 - 2 | Лукезе | 2.47 | 2.92 | 2.77 |
| 04.03.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 2 - 0 | Прато | 1.71 | 3.29 | 4.54 |
| 26.02.2017 | Серия С - А | Комо | 0 - 0 | Прато | 1.57 | 3.55 | 5.09 |
| 19.02.2017 | Серия С - А | Прато | 1 - 0 | Ренате | 2.38 | 2.94 | 2.86 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.12.2016 | Серия С - А | Прато | 1 - 2 | Арецо | 4.53 | 3.43 | 1.66 |
| 19.10.2016 | Италия | Прато | 0 - 2 | Арецо | 3.74 | 3.22 | 1.88 |
| 27.02.2016 | Серия С - В | Прато | 0 - 2 | Арецо | 2.51 | 2.96 | 2.63 |
| 17.10.2015 | Серия С - В | Арецо | 1 - 0 | Прато | 2.13 | 3.09 | 3.13 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Арецо имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група А класиране към 22.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кремонезе | 35 | +27 | 72 |
| 2 | Алесандрия | 35 | +29 | 71 |
| 3 | Арецо | 35 | +14 | 64 |
| 4 | Ливорно | 35 | +18 | 62 |
| 5 | Джиана Ерминио | 35 | +14 | 60 |
| 6 | Пиаченца | 35 | +14 | 56 |
| 7 | Комо | 35 | +3 | 52 |
| 8 | Витербезе | 35 | +2 | 52 |
| 9 | Ренате | 35 | +3 | 50 |
| 10 | Лукезе | 35 | +8 | 48 |
| 11 | Про Пиаченца | 35 | -1 | 45 |
| 12 | Пистоезе | 35 | +2 | 42 |
| 13 | Понтедера | 35 | -9 | 42 |
| 14 | Сиена | 35 | -7 | 39 |
| 15 | Карарезе | 35 | -10 | 35 |
| 16 | Тутокуойо | 35 | -16 | 34 |
| 17 | Прато | 35 | -25 | 33 |
| 18 | Олбия | 35 | -19 | 33 |
| 19 | Лупа Рома | 35 | -19 | 31 |
| 20 | Расинг Рома | 35 | -28 | 29 |
Хронология в първенството
| Арецо | |
| Прато | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арецо | Арецо | Прато | Прато | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Кремонезе | 0 - 1 | 3 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Алесандрия | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 3 | Арецо | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 4 | Ливорно | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 5 | Джиана Ерминио | 3 - 3 | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Пиаченца | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Комо | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 8 | Витербезе | 0 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 9 | Ренате | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 10 | Лукезе | 0 - 0 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 2 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 11 | Про Пиаченца | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 12 | Пистоезе | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 13 | Понтедера | 1 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 14 | Сиена | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 15 | Карарезе | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 16 | Тутокуойо | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | 2 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 17 | Прато | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 18 | Олбия | 2 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 19 | Лупа Рома | 3 - 1 | 0 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 20 | Расинг Рома | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
Класиране в шампионата
| Арецо | Прато | |
| Позиция | 3 | 17 |
| Точки | 64 | 33 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 20 |
| Точки | 38 | 9 |
Форма в шампионата
| Арецо | Прато | |
|
Победи
Равни Загуби |
18
10 7 |
9
6 20 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 1 |
2
3 12 |
Голове в шампионата
| Арецо | Прато | |
|
Вкарани
Получени |
49
35 |
30
55 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
24
12 |
9
35 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 3.20 | 3.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 1.36 | 1.80 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2017 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
