Швеция - Първа Дивизия - Север (2026)
неделя, 6 септември, 2026
15:30
15:30
Арланда
Умео ФК
Прогнози на потребителите
1 0% за Арланда
X 0% за равен
2 0% за Умео ФК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 3.64 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.22 | 1.65 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.22 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.56 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 2.69 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерща, а гостите от Умео. Разстоянието между двата града е 484.9 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арланда - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Д1 Север | Стоксунд | 2 - 3 | Арланда | 2.58 | 3.85 | 2.16 |
| 23.08.2026 | Д1 Север | Арланда | 5 - 1 | ФБК Карлстад | 2.17 | 3.54 | 2.77 |
| 20.08.2026 | Купа на Швеция | Арланда | 1 - 2 | Йостерсунд | 4.05 | 3.48 | 1.70 |
| 16.08.2026 | Д1 Север | Стокхолм Интер. | 4 - 1 | Арланда | 1.44 | 4.19 | 5.84 |
| 09.08.2026 | Д1 Север | Арланда | 0 - 0 | Питео | 1.39 | 4.54 | 6.05 |
| 03.08.2026 | Д1 Север | Хамарби ТФФ | 5 - 1 | Арланда | 1.61 | 3.81 | 4.58 |
| 27.06.2026 | Д1 Север | Арланда | 1 - 0 | Карлстад Футбол | 3.22 | 3.48 | 1.95 |
| 23.06.2026 | Купа на Швеция | Йерфела | 0 - 2 | Арланда | 3.33 | 3.59 | 1.82 |
| 18.06.2026 | Д1 Север | Арланда | 1 - 0 | Стоксунд | 1.45 | 4.50 | 5.01 |
| 13.06.2026 | Д1 Север | Йерфела | 2 - 3 | Арланда | 3.65 | 3.69 | 1.78 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Умео ФК - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 3 - 2 | Васалунд | 2.21 | 3.64 | 2.62 |
| 23.08.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 0 - 0 | Енкьопинг | 2.20 | 3.55 | 2.71 |
| 15.08.2026 | Д1 Север | Йефле | 2 - 0 | Умео ФК | 2.11 | 3.54 | 2.82 |
| 09.08.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 1 - 3 | АФК Ескилстюна | 2.03 | 3.74 | 2.89 |
| 02.08.2026 | Д1 Север | АФК Ескилстюна | 1 - 0 | Умео ФК | 2.05 | 3.72 | 2.83 |
| 28.06.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 1 - 3 | Йерфела | 1.83 | 3.75 | 3.33 |
| 21.06.2026 | Д1 Север | Енкьопинг | 3 - 1 | Умео ФК | 2.31 | 3.46 | 2.55 |
| 12.06.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 2 - 0 | Питео | 1.50 | 4.20 | 4.94 |
| 07.06.2026 | Д1 Север | Солентюна | 1 - 1 | Умео ФК | 2.42 | 3.39 | 2.48 |
| 31.05.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 2 - 2 | Стоксунд | 1.49 | 4.46 | 4.62 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.04.2026 | Д1 Север | Умео ФК | 0 - 1 | Арланда | 1.66 | 3.86 | 4.01 |
Първа Дивизия - Север класиране към 06.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Стокхолм Интернационале | 19 | +24 | 39 |
| 2 | Хамарби ТФФ | 19 | +30 | 38 |
| 3 | Карлстад Футбол | 19 | +14 | 37 |
| 4 | Арланда | 19 | +11 | 36 |
| 5 | АФК Ескилстюна | 19 | +7 | 34 |
| 6 | ФБК Карлстад | 19 | 0 | 31 |
| 7 | Енкьопинг | 19 | -4 | 29 |
| 8 | Асириска Сьодертале | 19 | +1 | 26 |
| 9 | Карлберг | 19 | 0 | 25 |
| 10 | Йефле | 19 | -12 | 24 |
| 11 | Васалунд | 19 | -8 | 23 |
| 12 | Умео ФК | 19 | -8 | 20 |
| 13 | Солентюна | 19 | -9 | 20 |
| 14 | Йерфела | 19 | -18 | 15 |
| 15 | Питео | 19 | -19 | 12 |
| 16 | Стоксунд | 19 | -9 | 11 |
Хронология в първенството
| Арланда | |
| Умео ФК | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арланда | Арланда | Умео ФК | Умео ФК | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Стокхолм Интернационале | 0 - 0 | 4 - 1 | 0 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 2 | Хамарби ТФФ | 5 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 3 | Карлстад Футбол | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 2 | ||||
| 4 | Арланда | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 5 | АФК Ескилстюна | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 6 | ФБК Карлстад | 5 - 1 | 0 - 0 | 5 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 7 | Енкьопинг | 1 - 7 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |||
| 8 | Асириска Сьодертале | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 | |||
| 9 | Карлберг | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | ||||
| 10 | Йефле | 2 - 3 | 2 - 3 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 11 | Васалунд | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 12 | Умео ФК | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Солентюна | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 14 | Йерфела | 2 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 15 | Питео | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 2 - 0 | |||
| 16 | Стоксунд | 1 - 0 | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 2 | |||
Представяне в Шампионата
| Арланда | Умео ФК | |
| Победи | 10 | 5 |
| Равни | 6 | 5 |
| Загуби | 3 | 9 |
| Вкарани Голове | 33 | 24 |
| Получени Голове | 22 | 32 |
| Средно Вкарани | 1.74 | 1.26 |
| Средно Получени | 1.16 | 1.68 |
| Мачове Вкарал | 79% | 68% |
| Мачове Получил | 58% | 89% |
| Гол/Гол | 58% | 63% |
| Над 1.5 | 63% | 84% |
| Над 2.5 | 47% | 58% |
| Над 3.5 | 37% | 42% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 2 |
| Равни | 4 | 2 |
| Загуби | 1 | 5 |
| Вкарани Голове | 15 | 11 |
| Получени Голове | 7 | 16 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 1.22 |
| Средно Получени | 0.70 | 1.78 |
| Мачове Вкарал | 80% | 67% |
| Мачове Получил | 50% | 100% |
| Гол/Гол | 50% | 67% |
| Над 1.5 | 60% | 89% |
| Над 2.5 | 30% | 56% |
| Над 3.5 | 20% | 33% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.02 | 3.64 | 2.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.32 | 1.22 | 1.65 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 2.18 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.22 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.56 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.18 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 2.69 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Арланда
X 0% за равен
2 0% за Умео ФК
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
