Швеция - Първа Дивизия - Север (2026)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
4.21 |
4.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.17 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.24 |
3.54 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.49 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.60 |
2.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.28 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерща, а гостите от Йерфела.
Разстоянието между двата града е 20.8 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арланда - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Д1 Север |
Карлстад Футбол |
3 - 0 |
Арланда |
1.73 |
3.57 |
3.98 |
| 04.10.2026 |
Д1 Север |
Васалунд |
1 - 4 |
Арланда |
2.40 |
3.45 |
2.49 |
| 27.09.2026 |
Д1 Север |
Арланда |
2 - 0 |
Енкьопинг |
1.79 |
3.75 |
3.55 |
| 21.09.2026 |
Д1 Север |
Арланда |
4 - 2 |
Хамарби ТФФ |
4.00 |
3.75 |
1.69 |
| 16.09.2026 |
Д1 Север |
Йефле |
0 - 2 |
Арланда |
2.42 |
3.35 |
2.53 |
| 12.09.2026 |
Д1 Север |
Карлберг |
1 - 0 |
Арланда |
2.45 |
3.51 |
2.41 |
| 06.09.2026 |
Д1 Север |
Арланда |
1 - 2 |
Умео ФК |
1.94 |
3.65 |
3.14 |
| 29.08.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
2 - 3 |
Арланда |
2.58 |
3.85 |
2.16 |
| 23.08.2026 |
Д1 Север |
Арланда |
5 - 1 |
ФБК Карлстад |
2.17 |
3.54 |
2.77 |
| 20.08.2026 |
Купа на Швеция |
Арланда |
1 - 2 |
Йостерсунд |
4.05 |
3.48 |
1.70 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Йерфела - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
1 - 2 |
Умео ФК |
2.74 |
3.67 |
2.14 |
| 03.10.2026 |
Д1 Север |
Стоксунд |
1 - 1 |
Йерфела |
2.03 |
3.86 |
2.81 |
| 26.09.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
2 - 4 |
АФК Ескилстюна |
3.97 |
4.08 |
1.64 |
| 20.09.2026 |
Д1 Север |
Питео |
3 - 1 |
Йерфела |
1.94 |
3.67 |
3.15 |
| 17.09.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
5 - 0 |
Карлберг |
3.32 |
3.68 |
1.88 |
| 12.09.2026 |
Д1 Север |
Йефле |
3 - 1 |
Йерфела |
1.61 |
3.87 |
4.36 |
| 05.09.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
0 - 3 |
ФБК Карлстад |
3.11 |
3.65 |
1.95 |
| 29.08.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
0 - 2 |
Асириска Сьодертале |
2.79 |
3.68 |
2.12 |
| 21.08.2026 |
Д1 Север |
Стокхолм Интер. |
2 - 0 |
Йерфела |
1.20 |
5.93 |
9.54 |
| 15.08.2026 |
Д1 Север |
Солентюна |
2 - 1 |
Йерфела |
1.95 |
3.54 |
3.20 |
Общо 1 победа, 1 равенство и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 23.06.2026 |
Купа на Швеция |
Йерфела |
0 - 2 |
Арланда |
3.33 |
3.59 |
1.82 |
| 13.06.2026 |
Д1 Север |
Йерфела |
2 - 3 |
Арланда |
3.65 |
3.69 |
1.78 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
Като всички изиграни срещи са на терена на сегашните гости от Йерфела.
Първа Дивизия - Север класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Стокхолм Интернационале |
26 |
19 |
3 |
4 |
63 |
21 |
+42 |
60 |
| 2 |
Арланда |
26 |
14 |
6 |
6 |
46 |
31 |
+15 |
48 |
| 3 |
АФК Ескилстюна |
26 |
14 |
5 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
47 |
| 4 |
Хамарби ТФФ |
26 |
13 |
6 |
7 |
51 |
26 |
+25 |
45 |
| 5 |
Енкьопинг |
26 |
14 |
3 |
9 |
39 |
40 |
-1 |
45 |
| 6 |
Карлстад Футбол |
26 |
12 |
8 |
6 |
40 |
25 |
+15 |
44 |
| 7 |
ФБК Карлстад |
26 |
12 |
7 |
7 |
41 |
36 |
+5 |
43 |
| 8 |
Асириска Сьодертале |
26 |
10 |
5 |
11 |
44 |
45 |
-1 |
35 |
| 9 |
Умео ФК |
26 |
10 |
5 |
11 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 10 |
Карлберг |
26 |
9 |
6 |
11 |
36 |
44 |
-8 |
33 |
| 11 |
Йефле |
26 |
9 |
4 |
13 |
32 |
46 |
-14 |
31 |
| 12 |
Васалунд |
26 |
7 |
7 |
12 |
39 |
55 |
-16 |
28 |
| 13 |
Солентюна |
26 |
6 |
9 |
11 |
27 |
36 |
-9 |
27 |
| 14 |
Питео |
26 |
5 |
8 |
13 |
33 |
49 |
-16 |
23 |
| 15 |
Йерфела |
26 |
5 |
4 |
17 |
34 |
57 |
-23 |
19 |
| 16 |
Стоксунд |
26 |
3 |
6 |
17 |
45 |
64 |
-19 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арланда |
|
| Йерфела |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арланда |
Арланда |
|
Йерфела |
Йерфела |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Стокхолм Интернационале |
0 - 0 |
4 - 1 |
0 - 0 |
|
0 - 4 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 2 |
Арланда |
- |
- |
- |
|
2 - 3 |
|
|
| 3 |
АФК Ескилстюна |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 4 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 4 |
Хамарби ТФФ |
4 - 2 |
5 - 1 |
4 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Енкьопинг |
2 - 0 |
1 - 7 |
2 - 0 |
|
0 - 3 |
|
|
| 6 |
Карлстад Футбол |
1 - 0 |
3 - 0 |
1 - 0 |
|
1 - 4 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 7 |
ФБК Карлстад |
5 - 1 |
0 - 0 |
5 - 1 |
|
0 - 3 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 8 |
Асириска Сьодертале |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
0 - 2 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 9 |
Умео ФК |
1 - 2 |
0 - 1 |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 10 |
Карлберг |
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 1 |
|
5 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 11 |
Йефле |
2 - 3 |
0 - 2 |
2 - 3 |
|
4 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 12 |
Васалунд |
2 - 1 |
1 - 4 |
2 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 13 |
Солентюна |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 14 |
Питео |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 0 |
3 - 1 |
3 - 1 |
| 15 |
Йерфела |
|
2 - 3 |
|
|
- |
- |
- |
| 16 |
Стоксунд |
1 - 0 |
2 - 3 |
1 - 0 |
|
1 - 6 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арланда |
Йерфела |
| Победи |
14 |
5 |
| Равни |
6 |
4 |
| Загуби |
6 |
17 |
| Вкарани Голове |
46 |
34 |
| Получени Голове |
31 |
57 |
| Средно Вкарани |
1.77 |
1.31 |
| Средно Получени |
1.19 |
2.19 |
| Мачове Вкарал |
77% |
73% |
| Мачове Получил |
62% |
88% |
| Гол/Гол |
54% |
62% |
| Над 1.5 |
69% |
92% |
| Над 2.5 |
50% |
69% |
| Над 3.5 |
35% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
2 |
| Равни |
4 |
4 |
| Загуби |
2 |
7 |
| Вкарани Голове |
22 |
17 |
| Получени Голове |
11 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.69 |
1.31 |
| Средно Получени |
0.85 |
1.92 |
| Мачове Вкарал |
85% |
85% |
| Мачове Получил |
54% |
100% |
| Гол/Гол |
54% |
85% |
| Над 1.5 |
69% |
100% |
| Над 2.5 |
38% |
62% |
| Над 3.5 |
23% |
46% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
4.21 |
4.63 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.15 |
1.17 |
2.27 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.24 |
3.54 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.11 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.49 |
1.47 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.60 |
2.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.54 |
2.28 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака