Приятелски Срещи - Клубни
16:00
Арма Сити
(Северна Ирландия)
Дънганън Суифтс
(Северна Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.04 | 4.03 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 1.18 | 1.13 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.48 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.26 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.09 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арма, а гостите от Дънганън. Разстоянието между двата града е 18.3 км.
Отговорна Игра
Арма Сити - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.09.2022 | Купа на Лигата | Портадаун | 5 - 0 | Арма Сити | - | - | - |
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Дънганън Суифтс | 3 - 0 | Арма Сити | 1.16 | 6.98 | 10.12 |
| 10.08.2019 | Купа на Лигата | Арма Сити | 0 - 6 | Харланд-Уолф Уелдърс | - | - | - |
| 05.08.2017 | Купа на Лигата | Харланд-Уолф Уелдърс | 3 - 0 | Арма Сити | 1.52 | 4.18 | 4.45 |
| 04.02.2017 | Купа Сев. Ирл. | Арма Сити | 0 - 2 | Гленавон | 7.89 | 5.49 | 1.25 |
| 12.10.2016 | Купа на Лигата | Арма Сити | 0 - 2 | Карик Рейнджърс | 4.26 | 4.16 | 1.56 |
| 06.02.2016 | Купа Сев. Ирл. | Линфийлд | 7 - 0 | Арма Сити | 1.09 | 7.77 | 15.99 |
| 18.08.2015 | Купа на Лигата | Банбридж Таун | 3 - 1 | Арма Сити | - | - | - |
| 07.02.2015 | Купа Сев. Ирл. | Гленторан | 4 - 1 | Арма Сити | 1.18 | 6.00 | 9.63 |
| 26.04.2008 | Премиършип | Гленавон | 5 - 0 | Арма Сити | 2.36 | 3.26 | 2.56 |
Общо 10 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 загуби в последните 3 домакинства.
Дънганън Суифтс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 3 - 0 | Балимина Юнайтед | 1.23 | 5.71 | 9.09 |
| 20.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Гленавон | 1.79 | 3.72 | 3.67 |
| 16.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 2 - 0 | Лоугал | 1.69 | 3.96 | 3.87 |
| 13.04.2024 | Група за Изпадане | Нюри Сити | 0 - 2 | Дънганън Суифтс | 4.39 | 4.08 | 1.60 |
| 06.04.2024 | Група за Изпадане | Дънганън Суифтс | 3 - 2 | Карик Рейнджърс | 2.04 | 3.64 | 3.05 |
| 23.03.2024 | Премиършип | Коулрейн | 1 - 1 | Дънганън Суифтс | 1.92 | 3.87 | 3.22 |
| 16.03.2024 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 0 - 3 | Гленторан | 3.34 | 3.82 | 1.87 |
| 09.03.2024 | Премиършип | Гленавон | 4 - 0 | Дънганън Суифтс | 2.40 | 3.48 | 2.51 |
| 24.02.2024 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 3 - 1 | Клифтънвил | 2.83 | 3.57 | 2.15 |
| 17.02.2024 | Премиършип | Карик Рейнджърс | 2 - 1 | Дънганън Суифтс | 2.34 | 3.51 | 2.59 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.09.2021 | Купа на Лигата | Дънганън Суифтс | 3 - 0 | Арма Сити | 1.16 | 6.98 | 10.12 |
| 08.03.2008 | Премиършип | Арма Сити | 0 - 1 | Дънганън Суифтс | 2.75 | 3.18 | 2.19 |
| 10.11.2007 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 5 - 1 | Арма Сити | 1.55 | 3.56 | 5.08 |
| 10.03.2007 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 4 - 2 | Арма Сити | 1.68 | 3.36 | 4.43 |
| 11.11.2006 | Премиършип | Арма Сити | 0 - 1 | Дънганън Суифтс | 3.70 | 3.22 | 1.88 |
| 24.03.2006 | Премиършип | Дънганън Суифтс | 2 - 1 | Арма Сити | 1.88 | 3.25 | 3.54 |
| 25.11.2005 | Премиършип | Арма Сити | 0 - 0 | Дънганън Суифтс | 2.80 | 3.21 | 2.24 |
В последните 7 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 6 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Арма Сити имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.04 | 4.03 | 1.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.41 | 1.18 | 1.13 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.48 | 1.16 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.26 | 1.54 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.50 | 2.36 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.09 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.07.2024 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра