Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
13:15
Ароука
Насионал Мадейра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ароука, а гостите от Фуншал. Разстоянието между двата града е 1 200.8 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио Мунисипал де Ароука, който има капацитет от 2 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Ещадио Мунисипал де Ароука. Мачът ще се играе в 11:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Ароука - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 4 | Пенафиел | 1.89 | 3.10 | 4.01 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 2 - 2 | Ароука | 2.47 | 2.87 | 2.90 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 0 | Бенфика Б | 1.52 | 3.81 | 5.57 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 0 - 0 | Ароука | 2.27 | 2.88 | 3.20 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 0 - 1 | Витория Гимараеш Б | 1.51 | 3.72 | 5.98 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 0 - 0 | Ароука | 3.17 | 3.00 | 2.22 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 3 | Ароука | 2.90 | 2.92 | 2.43 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 0 | Академика Коимбра | 2.35 | 2.94 | 2.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 2 - 2 | Спортинг Ковиля | 1.60 | 3.19 | 6.20 |
| 03.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 2 | Ароука | 3.39 | 3.11 | 2.08 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Насионал Мадейра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Лейшоес | 1.62 | 3.51 | 5.00 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 0 | Насионал Мадейра | 3.82 | 3.40 | 1.84 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 3 | Санта Клара | 1.91 | 3.18 | 3.81 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 1 - 3 | Насионал Мадейра | 3.51 | 3.29 | 1.95 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 0 | Академика Коимбра | 2.06 | 3.26 | 3.25 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 3.33 | 3.38 | 1.99 |
| 21.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 2 - 4 | Насионал Мадейра | 2.90 | 3.25 | 2.23 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 3.11 | 3.11 | 2.20 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.64 | 3.49 | 4.87 |
Общо 7 победи и 3 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.12.2017 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.05 | 3.00 | 3.65 |
| 28.01.2017 | Примейра Лига | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Ароука | 2.30 | 3.08 | 3.14 |
| 21.08.2016 | Примейра Лига | Ароука | 2 - 0 | Насионал Мадейра | 2.11 | 3.09 | 3.47 |
| 01.05.2016 | Примейра Лига | Ароука | 3 - 0 | Насионал Мадейра | 1.84 | 3.33 | 4.17 |
| 02.01.2016 | Примейра Лига | Насионал Мадейра | 2 - 2 | Ароука | 2.03 | 3.12 | 3.77 |
| 08.02.2015 | Примейра Лига | Ароука | 3 - 3 | Насионал Мадейра | 2.57 | 3.14 | 2.68 |
| 21.01.2015 | Купа на Лигата | Ароука | 1 - 0 | Насионал Мадейра | 2.41 | 3.02 | 2.90 |
| 31.08.2014 | Примейра Лига | Насионал Мадейра | 2 - 0 | Ароука | 1.84 | 3.34 | 4.27 |
| 16.02.2014 | Примейра Лига | Ароука | 1 - 1 | Насионал Мадейра | 2.91 | 3.19 | 2.38 |
| 15.09.2013 | Примейра Лига | Насионал Мадейра | 0 - 1 | Ароука | 1.72 | 3.53 | 4.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Ароука имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 06.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 36 | +26 | 67 |
| 2 | Санта Клара | 36 | +13 | 63 |
| 3 | Академика Коимбра | 37 | +20 | 63 |
| 4 | Пенафиел | 37 | +12 | 61 |
| 5 | Академико Визеу | 37 | +9 | 61 |
| 6 | Ароука | 36 | +8 | 59 |
| 7 | Порто Б | 37 | -2 | 58 |
| 8 | Лейшоес | 36 | +8 | 55 |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 36 | -4 | 49 |
| 10 | Кова Да Пиедаде | 37 | -4 | 48 |
| 11 | Варзин | 36 | 0 | 47 |
| 12 | Фамаликао | 37 | -3 | 47 |
| 13 | Бенфика Б | 36 | -9 | 45 |
| 14 | Спортинг Ковиля | 36 | -10 | 43 |
| 15 | Спортинг Брага Б | 36 | -3 | 43 |
| 16 | Оливейрензе | 36 | -5 | 43 |
| 17 | Униао Мадейра | 36 | -9 | 41 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 36 | -21 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 36 | -15 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 36 | -11 | 31 |
Хронология в първенството
| Ароука | |
| Насионал Мадейра | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Ароука | Ароука | Насионал Мадейра | Насионал Мадейра | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 2 - 2 | - | - | - | |||
| 2 | Санта Клара | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 4 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Пенафиел | 1 - 4 | 2 - 0 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 5 | Академико Визеу | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 6 | Ароука | - | - | - | 2 - 2 | |||
| 7 | Порто Б | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 6 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Лейшоес | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 9 | Витория Гимараеш Б | 0 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | ||
| 10 | Кова Да Пиедаде | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Варзин | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Фамаликао | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 13 | Бенфика Б | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 14 | Спортинг Ковиля | 2 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 15 | Спортинг Брага Б | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 2 - 1 | 5 - 4 | 5 - 4 | |
| 16 | Оливейрензе | 3 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | ||
| 17 | Униао Мадейра | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 19 | Жил Висенте | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 4 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
Класиране в шампионата
| Ароука | Насионал Мадейра | |
| Позиция | 6 | 1 |
| Точки | 59 | 67 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 35 | 28 |
Форма в шампионата
| Ароука | Насионал Мадейра | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
11 9 |
18
13 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
5 3 |
7
7 4 |
Голове в шампионата
| Ароука | Насионал Мадейра | |
|
Вкарани
Получени |
41
33 |
71
45 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
12 |
35
27 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.45 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 1.37 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 06.05.2018 12:01. Възможни са промени към настоящия момент!
