Северна Македония - Първа Лига (2026 - 2027)
понеделник, 19 октомври, 2026
15:00
Арсими Чегране
Тиквеш Кавадарци
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Тиквеш Кавадарци
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.53 |
3.76 |
1.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
1.19 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.52 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Чегране, а гостите от Кавадарци.
Разстоянието между двата града е 97.0 км.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арсими Чегране - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 1 |
Силекс Кратово |
4.19 |
3.66 |
1.67 |
| 21.09.2026 |
Първа Лига |
Струга Трим-Лум |
6 - 0 |
Арсими Чегране |
1.21 |
5.28 |
10.82 |
| 11.09.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
2 - 2 |
Шкендия Тетово |
7.05 |
4.22 |
1.37 |
| 07.09.2026 |
Първа Лига |
Вардар Скопие |
2 - 0 |
Арсими Чегране |
1.26 |
4.93 |
8.58 |
| 29.08.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
0 - 0 |
Скопие |
1.57 |
3.55 |
5.12 |
| 22.08.2026 |
Първа Лига |
Шк. Арачиново |
0 - 2 |
Арсими Чегране |
1.81 |
3.31 |
3.84 |
| 14.08.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 0 |
Башк. Куманово |
- |
- |
- |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Брегалница Щип |
4 - 0 |
Арсими Чегране |
2.35 |
3.19 |
2.66 |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
5 - 1 |
Арсими Чегране |
1.65 |
3.70 |
4.28 |
| 23.05.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
1 - 0 |
Струга Трим-Лум |
- |
- |
- |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Тиквеш Кавадарци - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
3 - 0 |
Брегалница Щип |
1.38 |
4.15 |
6.95 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Работнички Скопие |
1 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Първа Лига |
Силекс Кратово |
0 - 0 |
Тиквеш Кавад. |
2.17 |
3.19 |
2.95 |
| 11.09.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
2 - 2 |
Струга Трим-Лум |
2.54 |
3.05 |
2.48 |
| 04.09.2026 |
Първа Лига |
Шкендия Тетово |
1 - 3 |
Тиквеш Кавад. |
1.31 |
4.56 |
7.83 |
| 31.08.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 1 |
Вардар Скопие |
3.61 |
3.48 |
1.83 |
| 21.08.2026 |
Първа Лига |
Скопие |
1 - 1 |
Тиквеш Кавад. |
3.27 |
3.45 |
1.93 |
| 15.08.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
0 - 1 |
Шк. Арачиново |
1.83 |
3.32 |
3.76 |
| 08.08.2026 |
Първа Лига |
Башк. Куманово |
0 - 5 |
Тиквеш Кавад. |
- |
- |
- |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
5 - 1 |
Арсими Чегране |
1.65 |
3.70 |
4.28 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.07.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
5 - 1 |
Арсими Чегране |
1.65 |
3.70 |
4.28 |
| 03.05.2026 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
1 - 1 |
Арсими Чегране |
1.53 |
3.90 |
4.95 |
| 04.03.2026 |
Първа Лига |
Арсими Чегране |
0 - 5 |
Тиквеш Кавад. |
2.76 |
3.33 |
2.21 |
| 24.10.2025 |
Първа Лига |
Тиквеш Кавад. |
3 - 4 |
Арсими Чегране |
1.86 |
3.16 |
3.82 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Арсими Чегране имат изиграна само 1 среща,
като победители са били гостите.
Първа Лига класиране към 19.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Шкендия Тетово |
10 |
7 |
2 |
1 |
24 |
10 |
+14 |
23 |
| 2 |
Струга Трим-Лум |
10 |
6 |
2 |
2 |
22 |
7 |
+15 |
20 |
| 3 |
Вардар Скопие |
10 |
6 |
2 |
2 |
17 |
9 |
+8 |
20 |
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
9 |
4 |
4 |
1 |
20 |
7 |
+13 |
16 |
| 5 |
Шкендия Арачиново |
10 |
4 |
2 |
4 |
7 |
12 |
-5 |
14 |
| 6 |
Силекс Кратово |
10 |
3 |
4 |
3 |
17 |
11 |
+6 |
13 |
| 7 |
Брегалница Щип |
10 |
3 |
1 |
6 |
11 |
17 |
-6 |
10 |
| 8 |
Арсими Чегране |
9 |
2 |
3 |
4 |
7 |
20 |
-13 |
9 |
| 9 |
Башкими Куманово |
10 |
2 |
1 |
7 |
9 |
29 |
-20 |
7 |
| 10 |
Скопие |
10 |
0 |
3 |
7 |
5 |
17 |
-12 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Арсими Чегране |
|
| Тиквеш Кавадарци |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Арсими Чегране |
Арсими Чегране |
|
Тиквеш Кавадарци |
Тиквеш Кавадарци |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Шкендия Тетово |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 2 |
Струга Трим-Лум |
|
6 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 3 |
Вардар Скопие |
|
2 - 0 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 4 |
Тиквеш Кавадарци |
|
5 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Шкендия Арачиново |
|
0 - 2 |
|
|
0 - 1 |
|
|
| 6 |
Силекс Кратово |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Брегалница Щип |
|
4 - 0 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 8 |
Арсими Чегране |
- |
- |
- |
|
5 - 1 |
|
|
| 9 |
Башкими Куманово |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 5 |
0 - 5 |
| 10 |
Скопие |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Арсими Чегране |
Тиквеш Кавадарци |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
7 |
20 |
| Получени Голове |
20 |
7 |
| Средно Вкарани |
0.78 |
2.22 |
| Средно Получени |
2.22 |
0.78 |
| Мачове Вкарал |
56% |
78% |
| Мачове Получил |
67% |
67% |
| Гол/Гол |
33% |
56% |
| Над 1.5 |
78% |
78% |
| Над 2.5 |
44% |
56% |
| Над 3.5 |
44% |
44% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
2 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
9 |
| Получени Голове |
3 |
2 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.25 |
| Средно Получени |
0.75 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
50% |
50% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
50% |
75% |
| Над 2.5 |
25% |
50% |
| Над 3.5 |
25% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.53 |
3.76 |
1.60 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.15 |
1.19 |
1.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.52 |
1.25 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.10 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.10 |
1.66 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.67 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.04 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 100% за Тиквеш Кавадарци
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака