Италия - Серия С - Група А (2017 - 2018)
неделя, 4 февруари, 2018
15:30
15:30
Арцакена
Пиаченца
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Прогнози на потребителите
1 0% за Арцакена
X 0% за равен
2 0% за Пиаченца
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Арцакена, а гостите от Пиаченца. Разстоянието между двата града е 441.9 км. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Арцакена - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Серия С - А | Понтедера | 0 - 2 | Арцакена | 2.07 | 3.09 | 3.30 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Сиена | 3.17 | 3.04 | 2.15 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Витербезе | 1 - 0 | Арцакена | 1.71 | 3.44 | 4.27 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 2 - 1 | Арецо | 2.40 | 3.03 | 2.74 |
| 17.12.2017 | Серия С - А | Джиана Ерминио | 3 - 2 | Арцакена | 1.80 | 3.33 | 3.96 |
| 10.12.2017 | Серия С - А | Арцакена | 0 - 1 | Про Пиаченца | 2.01 | 3.13 | 3.47 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 1 | Арцакена | 1.39 | 4.00 | 7.29 |
| 26.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 1 | Пистоезе | 2.15 | 3.06 | 3.18 |
| 18.11.2017 | Серия С - А | Арцакена | 1 - 2 | Лукезе | 2.17 | 3.08 | 3.13 |
| 12.11.2017 | Серия С - А | Прато | 2 - 2 | Арцакена | 3.23 | 3.17 | 2.07 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Пиаченца - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2018 | Серия С - А | Арецо | 1 - 2 | Пиаченца | 2.08 | 3.09 | 3.27 |
| 24.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 2 | Сиена | 2.70 | 2.99 | 2.48 |
| 20.01.2018 | Серия С - А | Пиаченца | 1 - 0 | Олбия | 2.34 | 2.99 | 2.88 |
| 30.12.2017 | Серия С - А | Кунео | 1 - 0 | Пиаченца | 2.84 | 3.07 | 2.32 |
| 23.12.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 0 - 1 | Монца | 2.22 | 3.07 | 2.99 |
| 18.12.2017 | Серия С - А | Ливорно | 2 - 2 | Пиаченца | 1.50 | 3.61 | 5.85 |
| 03.12.2017 | Серия С - А | Про Пиаченца | 1 - 1 | Пиаченца | 2.64 | 3.03 | 2.52 |
| 28.11.2017 | Купа Серия С | Пиаченца | 0 - 4 | Алесандрия | 3.40 | 3.28 | 1.96 |
| 24.11.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 3 - 2 | Алесандрия | 2.50 | 2.93 | 2.77 |
| 19.11.2017 | Серия С - А | Пистоезе | 2 - 1 | Пиаченца | 2.24 | 3.09 | 2.98 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.09.2017 | Серия С - А | Пиаченца | 2 - 1 | Арцакена | 1.83 | 3.18 | 3.94 |
Серия С - Група А класиране към 04.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ливорно | 22 | +27 | 50 |
| 2 | Сиена | 22 | +10 | 44 |
| 3 | Витербезе | 22 | +12 | 41 |
| 4 | Пиза | 22 | +13 | 40 |
| 5 | Джиана Ерминио | 22 | +7 | 33 |
| 6 | Монца | 22 | +5 | 33 |
| 7 | Олбия | 22 | -2 | 31 |
| 8 | Алесандрия | 21 | +5 | 30 |
| 9 | Карарезе | 22 | +1 | 29 |
| 10 | Пистоезе | 21 | -3 | 29 |
| 11 | Арцакена | 22 | +1 | 27 |
| 12 | Пиаченца | 22 | 0 | 27 |
| 13 | Лукезе | 23 | -7 | 26 |
| 14 | Понтедера | 22 | -12 | 24 |
| 15 | Про Пиаченца | 22 | -8 | 22 |
| 16 | Кунео | 22 | -15 | 21 |
| 17 | Арецо | 23 | +3 | 15 |
| 18 | Прато | 21 | -21 | 14 |
| 19 | Гаворано | 21 | -16 | 12 |
Хронология в първенството
| Арцакена | |
| Пиаченца | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Арцакена | Арцакена | Пиаченца | Пиаченца | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ливорно | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 2 | Сиена | 1 - 2 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 3 | Витербезе | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 3 | 0 - 1 | |||
| 4 | Пиза | 1 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Джиана Ерминио | 3 - 2 | 4 - 3 | 4 - 3 | ||||
| 6 | Монца | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 7 | Олбия | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 8 | Алесандрия | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 2 | ||||
| 9 | Карарезе | 2 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Пистоезе | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 11 | Арцакена | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 12 | Пиаченца | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 13 | Лукезе | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 14 | Понтедера | 2 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||
| 15 | Про Пиаченца | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 16 | Кунео | 0 - 1 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 17 | Арецо | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 18 | Прато | 2 - 2 | 1 - 4 | 1 - 4 | ||||
| 19 | Гаворано | 1 - 4 | 3 - 0 | |||||
Класиране в шампионата
| Арцакена | Пиаченца | |
| Позиция | 11 | 12 |
| Точки | 27 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 10 |
| Точки | 14 | 12 |
Форма в шампионата
| Арцакена | Пиаченца | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 11 |
8
5 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
2 4 |
3
3 5 |
Голове в шампионата
| Арцакена | Пиаченца | |
|
Вкарани
Получени |
31
30 |
28
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
11 |
15
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.10 | 3.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.36 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.02.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Арцакена
X 0% за равен
2 0% за Пиаченца
Няма гласували за футболния мач
