Уругвай - Примера Дивисион (2018 - Апертура)
22:00
Атенас Сан Карлос
Монтевидео Уондърърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Карлос, а гостите от Монтевидео. Разстоянието между двата града е 114.2 км. Мачът ще се играе на стадион Атенас, който има капацитет от 6 000 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Атенас. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атенас Сан Карлос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Примера Дивисион | Ривър Плейт Монтевидео | 3 - 1 | Атенас Сан Карлос | 1.73 | 3.42 | 4.34 |
| 11.02.2018 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | Расинг Клуб Монтевидео | 2.36 | 3.26 | 2.71 |
| 05.02.2018 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 3 - 0 | Атенас Сан Карлос | 1.63 | 3.68 | 4.52 |
| 03.12.2016 | Сегунда дивисион | Атенас Сан Карлос | 2 - 2 | Ел Танкуе Сислей | 2.05 | 3.30 | 3.05 |
| 26.11.2016 | Сегунда дивисион | Сентрал Еспаньол | 0 - 1 | Атенас Сан Карлос | 4.20 | 3.60 | 1.65 |
| 19.11.2016 | Сегунда дивисион | Прогресо Монтевидео | 0 - 1 | Атенас Сан Карлос | 6.50 | 4.33 | 1.36 |
| 29.10.2016 | Сегунда дивисион | Атенас Сан Карлос | 1 - 1 | Рентистас Монтевидео | 1.95 | 3.30 | 3.30 |
| 15.10.2016 | Сегунда дивисион | Спортиво Серито | 0 - 3 | Атенас Сан Карлос | 7.50 | 4.50 | 1.30 |
| 08.10.2016 | Сегунда дивисион | Атенас Сан Карлос | 4 - 0 | Серо Ларго Мело | 1.97 | 3.25 | 3.30 |
| 07.06.2015 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 2 - 4 | Ел Танкуе Сислей | 2.20 | 3.25 | 2.84 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Монтевидео Уондърърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 1 | Пенярол Монтевидео | 3.70 | 3.44 | 1.82 |
| 10.02.2018 | Примера Дивисион | Бостън Ривър | 1 - 3 | Монтевидео Уондърърс | 2.56 | 2.95 | 2.67 |
| 03.02.2018 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Ел Танкуе Сислей *** | 1.84 | 3.36 | 3.73 |
| 27.01.2018 | Копа Либ. Квал. | Олимпия Асунсион | 2 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 1.39 | 4.01 | 8.63 |
| 23.01.2018 | Копа Либ. Квал. | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Олимпия Асунсион | 3.10 | 2.94 | 2.39 |
| 03.12.2017 | Примера Дивисион | Хув. де Лас Пиедрас | 2 - 5 | Монтевидео Уондърърс | 4.78 | 3.50 | 1.65 |
| 26.11.2017 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 0 | Суд Америка Монтевидео | 2.28 | 3.31 | 2.81 |
| 24.11.2017 | Примера Дивисион | Дефенсор Спортинг | 2 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 1.61 | 3.61 | 4.81 |
| 19.11.2017 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 0 | Рампла Хуниорс | 2.01 | 3.40 | 3.19 |
| 15.11.2017 | Примера Дивисион | Феникс Монтевидео | 4 - 1 | Монтевидео Уондърърс | 2.71 | 3.21 | 2.37 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 загуби в последните 5 гостувания.
*** - Служебен резултат
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.03.2015 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 1 - 2 | Атенас Сан Карлос | 2.10 | 3.26 | 3.02 |
| 07.09.2014 | Примера Дивисион | Атенас Сан Карлос | 1 - 0 | Монтевидео Уондърърс | 4.97 | 3.62 | 1.57 |
| 27.09.2009 | Примера Дивисион | Монтевидео Уондърърс | 0 - 0 | Атенас Сан Карлос | 1.31 | 4.33 | 7.81 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Атенас Сан Карлос имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Примера Дивисион класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Монтевидео | 3 | +6 | 9 |
| 2 | Прогресо Монтевидео | 3 | +6 | 7 |
| 3 | Пенярол Монтевидео | 3 | +5 | 7 |
| 4 | Дефенсор Спортинг | 4 | +3 | 7 |
| 5 | Данубио Монтевидео | 3 | +2 | 7 |
| 6 | Монтевидео Уондърърс | 3 | +2 | 7 |
| 7 | Ливърпул Монтевидео | 3 | 0 | 7 |
| 8 | Серо Монтевидео | 3 | 0 | 5 |
| 9 | Феникс Монтевидео | 3 | +1 | 4 |
| 10 | Ривър Плейт Монтевидео | 3 | -1 | 4 |
| 11 | Бостън Ривър | 4 | -2 | 4 |
| 12 | Атенас Сан Карлос | 3 | -4 | 3 |
| 13 | Рампла Хуниорс | 4 | -8 | 1 |
| 14 | Ел Танкуе Сислей | 4 | 0 | 0 |
| 15 | Расинг Клуб Монтевидео | 3 | -4 | 0 |
| 16 | Монтевидео Сити Торке | 3 | -6 | 0 |
Хронология в първенството
| Атенас Сан Карлос | |
| Монтевидео Уондърърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Атенас Сан Карлос | Атенас Сан Карлос | Монтевидео Уондърърс | Монтевидео Уондърърс | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Монтевидео | |||||||
| 2 | Прогресо Монтевидео | |||||||
| 3 | Пенярол Монтевидео | 1 - 1 | ||||||
| 4 | Дефенсор Спортинг | 3 - 0 | ||||||
| 5 | Данубио Монтевидео | |||||||
| 6 | Монтевидео Уондърърс | - | - | - | ||||
| 7 | Ливърпул Монтевидео | |||||||
| 8 | Серо Монтевидео | |||||||
| 9 | Феникс Монтевидео | |||||||
| 10 | Ривър Плейт Монтевидео | 3 - 1 | ||||||
| 11 | Бостън Ривър | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 12 | Атенас Сан Карлос | - | - | - | ||||
| 13 | Рампла Хуниорс | |||||||
| 14 | Ел Танкуе Сислей | 0 - 0* | ||||||
| 15 | Расинг Клуб Монтевидео | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Монтевидео Сити Торке | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Атенас Сан Карлос | Монтевидео Уондърърс | |
| Позиция | 12 | 6 |
| Точки | 3 | 7 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 6 |
| Точки | 3 | 3 |
Форма в шампионата
| Атенас Сан Карлос | Монтевидео Уондърърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 2 |
2
1 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
0 0 |
1
0 0 |
Голове в шампионата
| Атенас Сан Карлос | Монтевидео Уондърърс | |
|
Вкарани
Получени |
2
6 |
4
2 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
0 |
3
1 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.20 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.36 | 1.39 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 20:02. Възможни са промени към настоящия момент!
