Люксембург - Национална Дивизия (2026 - 2027)
неделя, 16 август, 2026
17:00
Атерт Бисен
Прогрес Нидеркорн
0 - 4
(0 - 1, 0 - 3)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Прогрес Нидеркорн
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.35 |
3.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.71 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.90 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бисен, а гостите от Нидеркорн.
Разстоянието между двата града е 30.3 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атерт Бисен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
0 - 2 |
Атерт Бисен |
5.42 |
3.94 |
1.47 |
| 04.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
2 - 0 |
Ф91 Дюделанж |
1.89 |
3.51 |
3.27 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Дьор ЕТО |
1 - 1 |
Атерт Бисен |
1.19 |
6.51 |
10.92 |
| 24.07.2026 |
Приятелски срещи |
Атерт Бисен |
1 - 1 |
РФК Лиеж |
3.04 |
3.65 |
1.98 |
| 21.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Атерт Бисен |
2 - 6 |
Дьор ЕТО |
5.48 |
4.13 |
1.51 |
| 15.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
Клаксвик |
2.53 |
3.57 |
2.48 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Атерт Бисен |
2 - 1 |
ЮС Хостерт |
1.29 |
5.15 |
7.14 |
| 07.07.2026 |
ШЛ Квалификации |
Клаксвик |
2 - 1 |
Атерт Бисен |
1.39 |
4.45 |
7.24 |
| 28.06.2026 |
Суперкупа |
Атерт Бисен |
1 - 1 |
Диферданж |
- |
- |
- |
| 23.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
1 - 0 |
Диферданж |
2.96 |
3.27 |
2.09 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 7 домакинства.
Прогрес Нидеркорн - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Рез. Валферданж |
0 - 1 |
Прогрес Нидеркорн |
- |
- |
- |
| 01.08.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 1 |
Жюнес Еш |
2.05 |
3.21 |
3.09 |
| 25.07.2026 |
Приятелски срещи |
Прогрес Нидеркорн |
1 - 1 |
Виртон |
3.08 |
3.60 |
1.92 |
| 23.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 4 |
Ф91 Дюделанж |
2.93 |
3.55 |
2.03 |
| 17.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Еш |
2 - 1 |
Прогрес Нидеркорн |
3.14 |
3.24 |
2.04 |
| 13.05.2026 |
Купа на Люксембург |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 2 |
Виктория Роспорт |
1.79 |
3.48 |
3.58 |
| 08.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
2 - 3 |
Диферданж |
4.48 |
3.50 |
1.64 |
| 03.05.2026 |
Нац. Дивизия |
Жюнес Канах |
1 - 0 |
Прогрес Нидеркорн |
3.91 |
3.40 |
1.76 |
| 26.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
1 - 0 |
Роданж 91 |
1.67 |
3.57 |
4.12 |
| 22.04.2026 |
Купа на Люксембург |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
Прогрес Нидеркорн |
2.00 |
3.45 |
2.94 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2026 |
Купа на Люксембург |
Атерт Бисен |
1 - 2 |
Прогрес Нидеркорн |
2.00 |
3.45 |
2.94 |
| 04.04.2026 |
Нац. Дивизия |
Атерт Бисен |
2 - 0 |
Прогрес Нидеркорн |
2.12 |
3.22 |
2.99 |
| 05.10.2025 |
Нац. Дивизия |
Прогрес Нидеркорн |
1 - 1 |
Атерт Бисен |
1.72 |
3.84 |
3.61 |
В последните 3 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Атерт Бисен имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Национална Дивизия класиране към 16.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
УНА Щрасен |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
0 |
+6 |
6 |
| 2 |
Расинг ФК Унион |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
6 |
| 3 |
Атерт Бисен |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
0 |
+4 |
6 |
| 4 |
Диферданж |
3 |
2 |
0 |
1 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
2 |
2 |
0 |
0 |
6 |
4 |
+2 |
6 |
| 6 |
Прогрес Нидеркорн |
2 |
2 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
6 |
| 7 |
Вилц 71 |
3 |
1 |
1 |
1 |
9 |
5 |
+4 |
4 |
| 8 |
Резиденс Валферданж |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 9 |
Рюмеланж |
2 |
1 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
3 |
| 10 |
Каерйенг |
2 |
1 |
0 |
1 |
5 |
7 |
-2 |
3 |
| 11 |
Етцела Етелбрюк |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
1 |
| 12 |
ЮС Хостерт |
2 |
0 |
0 |
2 |
4 |
7 |
-3 |
0 |
| 13 |
Жюнес Еш |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
4 |
-3 |
0 |
| 14 |
Ф91 Дюделанж |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
| 15 |
Виктория Роспорт |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
7 |
-5 |
0 |
| 16 |
Суифт Есперанж |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
8 |
-6 |
-12 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атерт Бисен |
|
| Прогрес Нидеркорн |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атерт Бисен |
Атерт Бисен |
|
Прогрес Нидеркорн |
Прогрес Нидеркорн |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
УНА Щрасен |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Расинг ФК Унион |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Атерт Бисен |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Диферданж |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Мондорф-ле-Бен |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Прогрес Нидеркорн |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Вилц 71 |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Резиденс Валферданж |
|
|
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Рюмеланж |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каерйенг |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Етцела Етелбрюк |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
ЮС Хостерт |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Жюнес Еш |
|
0 - 2 |
|
|
2 - 1 |
|
|
| 14 |
Ф91 Дюделанж |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
| 15 |
Виктория Роспорт |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Суифт Есперанж |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атерт Бисен |
Прогрес Нидеркорн |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
4 |
3 |
| Получени Голове |
0 |
1 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.50 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
50% |
| Гол/Гол |
0% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
50% |
| Над 2.5 |
0% |
50% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
2 |
1 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.85 |
3.35 |
3.56 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.23 |
1.25 |
1.80 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.40 |
2.72 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.71 |
1.23 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.95 |
1.74 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.35 |
2.90 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.65 |
2.07 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.08.2026 16:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Прогрес Нидеркорн