Ел Салвадор - Примера Дивисион (2026 - Апертура)
понеделник, 7 септември, 2026
00:00
Атлетико Балбоа
Мунисипал Лименьо
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Мунисипал Лименьо
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.85 |
3.04 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.68 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.05 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.06 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ла Унион, а гостите от Санта Роса де Лима.
Разстоянието между двата града е 32.4 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Балбоа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Примера Дивисион |
Алианса Сан Салвадор |
2 - 0 |
Атлетико Балбоа |
1.67 |
3.33 |
4.29 |
| 24.08.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
1 - 0 |
Фуерте Сан Фр. |
2.07 |
2.95 |
3.25 |
| 16.08.2026 |
Примера Дивисион |
Агила Сан Мигел |
2 - 4 |
Атлетико Балбоа |
1.49 |
3.68 |
5.31 |
| 10.08.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
1 - 1 |
Атлетико Балбоа |
1.34 |
4.14 |
7.23 |
| 03.08.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
0 - 0 |
Исидро Метапан |
2.73 |
3.16 |
2.23 |
| 29.07.2026 |
Примера Дивисион |
Какауатике |
4 - 2 |
Атлетико Балбоа |
2.18 |
2.99 |
2.96 |
| 26.07.2026 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
0 - 0 |
Интер С. Текла |
5.12 |
3.60 |
1.56 |
| 22.04.2011 |
Примера Дивисион |
Агила Сан Мигел |
2 - 0 |
Атлетико Балбоа |
- |
- |
- |
| 18.04.2011 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
0 - 3 |
Луис А. Фирпо |
2.45 |
3.18 |
2.45 |
| 13.04.2011 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
1 - 2 |
УЕС Сан Салвадор |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Мунисипал Лименьо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
3 - 1 |
Исидро Метапан |
2.56 |
2.91 |
2.51 |
| 23.08.2026 |
Примера Дивисион |
Какауатике |
1 - 3 |
Мунисипал Лименьо |
2.22 |
3.07 |
2.82 |
| 15.08.2026 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
0 - 1 |
Интер С. Текла |
3.05 |
3.13 |
2.15 |
| 09.08.2026 |
Примера Дивисион |
Луис А. Фирпо |
2 - 0 |
Мунисипал Лименьо |
1.60 |
3.45 |
4.65 |
| 02.08.2026 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
1 - 1 |
Платенсе Сак. |
1.75 |
3.31 |
4.11 |
| 30.07.2026 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
2 - 0 |
ИНКА-Аруба |
1.32 |
4.32 |
7.06 |
| 25.07.2026 |
Примера Дивисион |
ФАС Санта Ана |
3 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
1.53 |
3.51 |
5.24 |
| 18.05.2026 |
Клаусура Финали |
ФАС Санта Ана |
2 - 0 |
Мунисипал Лименьо |
1.60 |
3.46 |
4.62 |
| 15.05.2026 |
Клаусура Финали |
Мунисипал Лименьо |
1 - 0 |
ФАС Санта Ана |
3.41 |
3.14 |
1.91 |
| 11.05.2026 |
Клаусура Финали |
Интер С. Текла |
2 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
2.25 |
3.05 |
2.75 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 4 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.03.2011 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
1 - 0 |
Атлетико Балбоа |
1.95 |
3.00 |
3.50 |
| 30.01.2011 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
1 - 1 |
Мунисипал Лименьо |
1.70 |
3.30 |
4.20 |
| 24.10.2010 |
Примера Дивисион |
Атлетико Балбоа |
3 - 2 |
Мунисипал Лименьо |
- |
- |
- |
| 15.08.2010 |
Примера Дивисион |
Мунисипал Лименьо |
1 - 1 |
Атлетико Балбоа |
2.23 |
3.25 |
2.68 |
В последните 4 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико Балбоа имат изиграни 2 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Примера Дивисион класиране към 07.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Интер Санта Текла |
7 |
4 |
3 |
0 |
12 |
3 |
+9 |
15 |
| 2 |
ФАС Санта Ана |
7 |
4 |
1 |
2 |
13 |
7 |
+6 |
13 |
| 3 |
Исидро Метапан |
7 |
4 |
1 |
2 |
11 |
7 |
+4 |
13 |
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
6 |
3 |
2 |
1 |
9 |
4 |
+5 |
11 |
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
7 |
3 |
1 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
10 |
| 6 |
Атлетико Балбоа |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
7 |
2 |
3 |
2 |
8 |
9 |
-1 |
9 |
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
7 |
0 |
8 |
| 9 |
Какауатике |
7 |
1 |
4 |
2 |
10 |
12 |
-2 |
7 |
| 10 |
Агила Сан Мигел |
7 |
1 |
3 |
3 |
10 |
11 |
-1 |
6 |
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
7 |
1 |
3 |
3 |
5 |
12 |
-7 |
6 |
| 12 |
ИНКА-Аруба |
7 |
0 |
2 |
5 |
3 |
16 |
-13 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атлетико Балбоа |
|
| Мунисипал Лименьо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атлетико Балбоа |
Атлетико Балбоа |
|
Мунисипал Лименьо |
Мунисипал Лименьо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Интер Санта Текла |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
ФАС Санта Ана |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 3 |
Исидро Метапан |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
3 - 1 |
|
|
| 4 |
Луис Анхел Фирпо |
|
|
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 5 |
Мунисипал Лименьо |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Атлетико Балбоа |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 6 |
Платенсе Сакатеколука |
|
|
|
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Алианса Сан Салвадор |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 9 |
Какауатике |
|
4 - 2 |
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
| 10 |
Агила Сан Мигел |
|
2 - 4 |
|
|
|
|
|
| 11 |
Фуерте Сан Франциско |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
| 12 |
ИНКА-Аруба |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атлетико Балбоа |
Мунисипал Лименьо |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
2 |
3 |
| Вкарани Голове |
8 |
10 |
| Получени Голове |
9 |
9 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.43 |
| Средно Получени |
1.29 |
1.29 |
| Мачове Вкарал |
57% |
71% |
| Мачове Получил |
57% |
86% |
| Гол/Гол |
43% |
57% |
| Над 1.5 |
57% |
86% |
| Над 2.5 |
29% |
43% |
| Над 3.5 |
29% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
1 |
1 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
0 |
2 |
| Вкарани Голове |
1 |
4 |
| Получени Голове |
0 |
6 |
| Средно Вкарани |
0.33 |
1.33 |
| Средно Получени |
0.00 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
33% |
67% |
| Мачове Получил |
0% |
100% |
| Гол/Гол |
0% |
67% |
| Над 1.5 |
0% |
100% |
| Над 2.5 |
0% |
67% |
| Над 3.5 |
0% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.85 |
3.04 |
2.32 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.48 |
1.29 |
1.36 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.04 |
1.68 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.05 |
1.33 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.68 |
2.06 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.25 |
3.59 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.78 |
1.89 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.09.2026 00:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Мунисипал Лименьо
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака