Перу - Перу
23:00
Атлетико Грау
Карлос А. Манучи
с резултат 8 - 7 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.52 | 4.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.09 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.55 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.02 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.69 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.07.2026 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиура, а гостите от Трухильо. Разстоянието между двата града е 369.4 км. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Отговорна Игра
Атлетико Грау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.06.2026 | Перу | Унив. де Депортес | 1 - 1 | Атлетико Грау | 3.38 | 3.93 | 1.82 |
| 22.06.2026 | Перу | Атлетико Грау | 3 - 2 | Молинос Ел П. | 1.55 | 3.64 | 5.36 |
| 29.05.2026 | Лига 1 | Атлетико Грау | 1 - 0 | Деп. Мокегуа | 1.62 | 3.51 | 5.35 |
| 24.05.2026 | Лига 1 | Куско | 1 - 0 | Атлетико Грау | 1.46 | 4.12 | 6.13 |
| 16.05.2026 | Лига 1 | Унив. де Депортес | 0 - 1 | Атлетико Грау | 1.35 | 4.43 | 7.82 |
| 09.05.2026 | Лига 1 | Атлетико Грау | 1 - 2 | Сиенсиано | 2.09 | 3.16 | 3.33 |
| 02.05.2026 | Лига 1 | АДТ Тарма | 1 - 0 | Атлетико Грау | 1.66 | 3.56 | 4.87 |
| 26.04.2026 | Лига 1 | Атлетико Грау | 0 - 1 | Алианса Лима | 5.98 | 3.39 | 1.59 |
| 22.04.2026 | Лига 1 | Атлетико Грау | 4 - 1 | Спортинг Кристал | 3.08 | 3.12 | 2.24 |
| 17.04.2026 | Лига 1 | Лос Чанкас | 2 - 0 | Атлетико Грау | 1.62 | 3.51 | 5.39 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Карлос А. Манучи - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.06.2026 | Перу | Унив. Сезар Валехо | 2 - 3 | Карлос А. Манучи | 1.71 | 3.51 | 4.14 |
| 21.06.2026 | Перу | Карлос А. Манучи | 3 - 1 | Алианса Лима | 1.34 | 4.57 | 6.86 |
| 13.06.2026 | Перу | Карлос А. Манучи | 0 - 1 | Алианса Атлетико | 1.78 | 3.51 | 4.03 |
| 02.11.2024 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 2 - 2 | Алианса Атлетико | 1.47 | 4.19 | 5.75 |
| 27.10.2024 | Лига 1 | Унив. Сезар Валехо | 0 - 2 | Карлос А. Манучи | 2.02 | 3.21 | 3.50 |
| 24.10.2024 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 4 - 1 | Куско | 2.11 | 3.67 | 2.93 |
| 19.10.2024 | Лига 1 | Деп. Гарсиласо | 1 - 0 | Карлос А. Манучи | 1.39 | 4.40 | 7.00 |
| 29.09.2024 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 1 - 2 | Спорт Уанкайо | 1.79 | 3.38 | 4.17 |
| 24.09.2024 | Лига 1 | Унив. де Кахамарка | 2 - 0 | Карлос А. Манучи | 1.79 | 3.40 | 4.08 |
| 20.09.2024 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 1 - 1 | Мелгар Арекипа | 5.00 | 3.67 | 1.60 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.08.2024 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 1 - 1 | Атлетико Грау | 2.88 | 3.05 | 2.37 |
| 30.03.2024 | Лига 1 | Атлетико Грау | 3 - 0 | Карлос А. Манучи | 1.57 | 3.86 | 5.18 |
| 02.07.2023 | Лига 1 | Атлетико Грау | 0 - 2 | Карлос А. Манучи | 1.37 | 4.41 | 7.55 |
| 14.05.2023 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 1 - 0 | Атлетико Грау | 2.48 | 3.12 | 2.72 |
| 16.10.2022 | Лига 1 | Атлетико Грау | 2 - 1 | Карлос А. Манучи | 1.66 | 3.67 | 4.69 |
| 29.05.2022 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 1 - 0 | Атлетико Грау | 1.86 | 3.36 | 3.79 |
| 04.07.2021 | Перу | Карлос А. Манучи | 2 - 2 | Атлетико Грау | 2.02 | 3.05 | 3.70 |
| 14.09.2020 | Лига 1 | Карлос А. Манучи | 0 - 2 | Атлетико Грау | 1.69 | 3.61 | 4.24 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Атлетико Грау имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.63 | 3.52 | 4.81 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.22 | 2.09 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.24 | 3.55 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.02 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.69 | 2.03 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.24 | 3.64 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.97 | 1.73 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.07.2026 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра