Перу - Лига 1 (2026 - Клаусура)
петък, 6 ноември, 2026
22:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.20 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пиура, а гостите от Куско.
Разстоянието между двата града е 1 326.1 км.
Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Грау - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
1 - 3 |
Унив. де Депортес |
7.85 |
4.21 |
1.38 |
| 29.10.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
3 - 0 |
Атлетико Грау |
1.27 |
5.32 |
8.51 |
| 23.10.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
1 - 1 |
АДТ Тарма |
1.64 |
3.65 |
4.80 |
| 18.10.2026 |
Лига 1 |
Алианса Лима |
3 - 1 |
Атлетико Грау |
1.30 |
4.84 |
8.92 |
| 08.10.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
0 - 0 |
Лос Чанкас |
1.59 |
3.86 |
4.91 |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Спортинг Кристал |
3 - 1 |
Атлетико Грау |
1.45 |
4.23 |
5.97 |
| 13.09.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
3 - 1 |
Алианса Атлетико |
2.35 |
3.14 |
2.87 |
| 06.09.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
4 - 2 |
Атлетико Грау |
1.52 |
3.79 |
5.83 |
| 01.09.2026 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
1 - 0 |
Мелгар Арекипа |
2.78 |
2.99 |
2.51 |
| 26.08.2026 |
Купа на Лигата |
Атлетико Грау |
2 - 2 |
Спорт Бойс |
2.10 |
3.12 |
3.24 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Куско - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 1 |
Спорт Бойс |
1.46 |
4.22 |
5.76 |
| 29.10.2026 |
Лига 1 |
Лос Чанкас |
0 - 1 |
Куско |
3.08 |
3.45 |
2.09 |
| 24.10.2026 |
Лига 1 |
Куско |
3 - 1 |
Спортинг Кристал |
1.90 |
3.57 |
3.49 |
| 16.10.2026 |
Лига 1 |
Спорт Уанкайо |
2 - 1 |
Куско |
1.75 |
3.75 |
3.95 |
| 12.10.2026 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 2 |
Алианса Лима |
2.22 |
3.12 |
3.10 |
| 19.09.2026 |
Лига 1 |
Кахамарка |
1 - 2 |
Куско |
2.84 |
3.55 |
2.17 |
| 12.09.2026 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 1 |
Мелгар Арекипа |
2.14 |
3.33 |
3.08 |
| 06.09.2026 |
Лига 1 |
Куско |
2 - 0 |
Деп. Мокегуа |
1.28 |
5.01 |
9.18 |
| 31.08.2026 |
Лига 1 |
Сиенсиано |
1 - 2 |
Куско |
2.08 |
3.42 |
3.13 |
| 23.08.2026 |
Лига 1 |
Деп. Гарсиласо |
4 - 1 |
Куско |
2.88 |
3.00 |
2.43 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.05.2026 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 0 |
Атлетико Грау |
1.46 |
4.12 |
6.13 |
| 26.10.2025 |
Лига 1 |
Куско |
1 - 0 |
Атлетико Грау |
1.46 |
3.88 |
6.61 |
| 19.06.2025 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
0 - 0 |
Куско |
1.86 |
3.50 |
3.76 |
| 07.03.2025 |
Копа Судамерикана |
Атлетико Грау |
0 - 0 |
Куско |
1.84 |
3.40 |
4.15 |
| 29.10.2024 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 1 |
Атлетико Грау |
1.90 |
3.20 |
3.98 |
| 17.05.2024 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
4 - 0 |
Куско |
1.64 |
3.58 |
4.94 |
| 21.09.2023 |
Лига 1 |
Куско |
0 - 0 |
Атлетико Грау |
1.50 |
4.10 |
5.61 |
| 29.04.2023 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
3 - 0 |
Куско |
1.70 |
3.51 |
4.54 |
| 10.10.2020 |
Лига 1 |
Атлетико Грау |
1 - 1 |
Куско |
2.92 |
3.06 |
2.34 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико Грау имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Лига 1 класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Спортинг Кристал |
15 |
10 |
1 |
4 |
34 |
17 |
+17 |
31 |
| 2 |
Спорт Уанкайо |
15 |
10 |
1 |
4 |
25 |
17 |
+8 |
31 |
| 3 |
Университарио де Депортес |
14 |
9 |
3 |
2 |
31 |
20 |
+11 |
30 |
| 4 |
Депортиво Гарсиласо |
15 |
9 |
1 |
5 |
29 |
17 |
+12 |
28 |
| 5 |
Алианса Атлетико |
15 |
9 |
1 |
5 |
29 |
28 |
+1 |
28 |
| 6 |
Мелгар Арекипа |
15 |
7 |
5 |
3 |
25 |
17 |
+8 |
26 |
| 7 |
Хуан Пабло II Колидж |
15 |
7 |
4 |
4 |
25 |
17 |
+8 |
25 |
| 8 |
Алианса Лима |
14 |
7 |
4 |
3 |
22 |
15 |
+7 |
25 |
| 9 |
Спорт Бойс |
14 |
7 |
3 |
4 |
20 |
14 |
+6 |
24 |
| 10 |
Куско |
15 |
8 |
0 |
7 |
25 |
20 |
+5 |
24 |
| 11 |
Атлетико Грау |
15 |
5 |
3 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
18 |
| 12 |
Сиенсиано |
14 |
5 |
2 |
7 |
19 |
21 |
-2 |
17 |
| 13 |
Комерсиантес Унидос |
14 |
3 |
5 |
6 |
24 |
25 |
-1 |
14 |
| 14 |
Лос Чанкас |
15 |
3 |
4 |
8 |
14 |
30 |
-16 |
13 |
| 15 |
Депортиво Мокегуа |
15 |
2 |
5 |
8 |
8 |
22 |
-14 |
11 |
| 16 |
Кахамарка |
15 |
3 |
2 |
10 |
21 |
37 |
-16 |
11 |
| 17 |
АДТ Тарма |
14 |
2 |
4 |
8 |
11 |
24 |
-13 |
10 |
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
15 |
1 |
2 |
12 |
17 |
32 |
-15 |
5 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атлетико Грау |
|
| Куско |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атлетико Грау |
Атлетико Грау |
|
Куско |
Куско |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Спортинг Кристал |
|
3 - 1 |
|
|
3 - 1 |
|
|
| 2 |
Спорт Уанкайо |
|
2 - 0 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 3 |
Университарио де Депортес |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 4 |
Депортиво Гарсиласо |
|
4 - 2 |
|
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 5 |
Алианса Атлетико |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
| 6 |
Мелгар Арекипа |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
0 - 1 |
|
|
| 7 |
Хуан Пабло II Колидж |
|
0 - 0 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 8 |
Алианса Лима |
|
3 - 1 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 9 |
Спорт Бойс |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Куско |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 11 |
Атлетико Грау |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 12 |
Сиенсиано |
|
3 - 0 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Комерсиантес Унидос |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 14 |
Лос Чанкас |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Депортиво Мокегуа |
|
|
|
|
2 - 0 |
|
|
| 16 |
Кахамарка |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
АДТ Тарма |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Универсидад де Кахамарка |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атлетико Грау |
Куско |
| Победи |
5 |
8 |
| Равни |
3 |
0 |
| Загуби |
7 |
7 |
| Вкарани Голове |
17 |
25 |
| Получени Голове |
23 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.13 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.53 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
87% |
| Мачове Получил |
73% |
80% |
| Гол/Гол |
53% |
67% |
| Над 1.5 |
67% |
80% |
| Над 2.5 |
53% |
67% |
| Над 3.5 |
47% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
3 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
2 |
4 |
| Вкарани Голове |
10 |
9 |
| Получени Голове |
7 |
13 |
| Средно Вкарани |
1.25 |
1.29 |
| Средно Получени |
0.88 |
1.86 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
62% |
86% |
| Гол/Гол |
50% |
86% |
| Над 1.5 |
50% |
86% |
| Над 2.5 |
38% |
86% |
| Над 3.5 |
38% |
29% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.45 |
3.20 |
2.80 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
1.36 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.75 |
1.25 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.98 |
1.83 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.36 |
3.00 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака