Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Атлетико Мадрид Б
(Испания)
Самора
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.45 | 6.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.16 | 2.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.34 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.87 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2024 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мадрид, а гостите от Самора. Разстоянието между двата града е 210.0 км.
Отговорна Игра
Атлетико Мадрид Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Талавера де ла Рейна | 0 - 0 | Атлетико Мадрид Б | 4.05 | 3.68 | 1.66 |
| 25.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 3 - 1 | Реал Мурсия | 2.10 | 3.13 | 3.23 |
| 18.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Сеута | 4 - 0 | Атлетико Мадрид Б | 1.52 | 3.82 | 5.26 |
| 12.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 0 | Мелия | 1.57 | 3.54 | 5.34 |
| 05.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Линарес Депортиво | 0 - 0 | Атлетико Мадрид Б | 2.01 | 3.32 | 3.26 |
| 28.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 3 - 1 | Алхесирас | 1.69 | 3.30 | 4.67 |
| 21.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Ибиса | 0 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 1.65 | 3.48 | 4.68 |
| 14.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 0 - 1 | Малага | 2.57 | 3.01 | 2.58 |
| 07.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 0 - 3 | Атлетико Мадрид Б | 2.25 | 2.97 | 3.06 |
| 31.03.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 1 | Интерсити | 1.88 | 3.21 | 3.91 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Самора - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.08.2024 | Приятелски срещи | Гихуело | 1 - 0 | Самора | 2.90 | 3.02 | 2.31 |
| 31.07.2024 | Приятелски срещи | Уни. Саламанка | 2 - 0 | Самора | 2.09 | 3.00 | 3.36 |
| 22.11.2023 | Купа на Краля | Самора | 1 - 1 | Виляреал | 7.20 | 4.50 | 1.42 |
| 01.11.2023 | Купа на Краля | Самора | 1 - 1 | Расинг Сантандер | 4.34 | 3.25 | 1.90 |
| 24.08.2023 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 0 - 2 | Самора | 2.56 | 3.01 | 2.60 |
| 19.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 5 - 0 | Саламанка КФ УДС | 1.45 | 4.11 | 6.23 |
| 16.08.2023 | Приятелски срещи | Гихуело | 1 - 1 | Самора | 2.15 | 3.22 | 3.09 |
| 12.08.2023 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 1 | Понферадина | - | - | - |
| 27.08.2022 | Приятелски срещи | Химнастика Сег. | 2 - 0 | Самора | 3.36 | 3.24 | 2.02 |
| 13.08.2022 | Приятелски срещи | Самора | 1 - 0 | Гихуело | 2.06 | 3.47 | 2.93 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.02.2013 | Примера РФЕФ 1 | Самора | 1 - 1 | Атлетико Мадрид Б | 2.60 | 3.13 | 2.43 |
| 16.09.2012 | Примера РФЕФ 1 | Атлетико Мадрид Б | 2 - 2 | Самора | - | - | - |
В последните 2 директни срещи домакините нямат победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Атлетико Мадрид Б имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.38 | 4.45 | 6.15 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.16 | 2.72 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.12 | 5.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.34 | 1.18 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.16 | 1.62 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.60 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 1.87 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.08.2024 08:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра