Копа Судамерикана (2026)
четвъртък, 15 октомври, 2026
01:00
Атлетико MG
(Бразилия)
Монтевидео Сити Торке
(Уругвай)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Монтевидео Сити Торке
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.22 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
7.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Бело Оризонте (Бразилия), а гостите от Монтевидео (Уругвай).
Разстоянието между двата града е 2 047.4 км.
Мачът ще се играе на стадион
Индипендансе,
който има капацитет от
23 018 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Индипендансе.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико MG - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
2 - 1 |
Сантос SP |
2.13 |
3.44 |
3.21 |
| 09.10.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 2 |
Атлетико MG |
2.07 |
3.25 |
3.54 |
| 04.10.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
1 - 0 |
Брагантино SP |
1.96 |
3.50 |
3.59 |
| 19.09.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
1 - 1 |
Чапекоензе SC |
1.34 |
4.78 |
8.29 |
| 17.09.2026 |
Копа Судамерикана |
Атлетико MG |
4 - 2 |
Сантос SP |
1.73 |
3.52 |
4.65 |
| 12.09.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
3 - 1 |
Флуминензе RJ |
2.12 |
3.24 |
3.44 |
| 10.09.2026 |
Копа Судамерикана |
Сантос SP |
2 - 0 |
Атлетико MG |
2.10 |
3.00 |
3.68 |
| 06.09.2026 |
Серия А |
Сао Пауло SP |
2 - 0 |
Атлетико MG |
2.05 |
3.18 |
3.69 |
| 02.09.2026 |
Купа на Бразилия |
Атлетико MG |
2 - 1 |
Крузейро MG |
2.49 |
2.93 |
2.87 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Атлетико MG |
2 - 1 |
Витория Салвадор BA |
1.79 |
3.44 |
4.48 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 победи и 1 равенство
в последните 7 домакинства.
Монтевидео Сити Торке - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
1 - 0 |
Данубио Монтевидео |
1.83 |
3.39 |
3.85 |
| 06.10.2026 |
Примера Дивисион |
Насионал Монтевидео |
2 - 0 |
Монтевидео Торке |
2.09 |
3.44 |
3.02 |
| 01.10.2026 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
1 - 1 |
Пенярол Монтевидео |
2.82 |
3.23 |
2.30 |
| 27.09.2026 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
0 - 2 |
Депортиво Малд. |
2.07 |
3.28 |
3.20 |
| 24.09.2026 |
Копа Уругвай |
Монтевидео Торке |
3 - 3 |
Атенас Сан Карлос |
1.51 |
3.79 |
5.39 |
| 22.09.2026 |
Примера Дивисион |
Сентрал Еспаньол |
1 - 4 |
Монтевидео Торке |
3.67 |
3.28 |
1.93 |
| 18.09.2026 |
Копа Судамерикана |
Монтевидео Торке |
3 - 0 |
Сиенсиано |
1.51 |
4.22 |
5.51 |
| 15.09.2026 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
3 - 1 |
Ливърпул Монтевидео |
3.12 |
3.27 |
2.13 |
| 11.09.2026 |
Копа Судамерикана |
Сиенсиано |
2 - 0 |
Монтевидео Торке |
1.54 |
3.87 |
5.80 |
| 05.09.2026 |
Примера Дивисион |
Монтевидео Торке |
2 - 1 |
Серо Ларго Мело |
1.56 |
3.64 |
5.36 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 2 загуби
в последните 3 гостувания.
Директни срещи
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико MG класиране в Бразилия - Серия А
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фламенго RJ |
30 |
19 |
7 |
4 |
58 |
25 |
+33 |
64 |
| 2 |
Палмейрас SP |
30 |
18 |
9 |
3 |
52 |
22 |
+30 |
63 |
| 3 |
Флуминензе RJ |
30 |
14 |
9 |
7 |
48 |
37 |
+11 |
51 |
| 4 |
Атлетико PR |
29 |
14 |
8 |
7 |
45 |
34 |
+11 |
50 |
| 5 |
Баия BA |
30 |
13 |
10 |
7 |
44 |
36 |
+8 |
49 |
| 6 |
Крузейро MG |
29 |
14 |
6 |
9 |
44 |
40 |
+4 |
48 |
| 7 |
Атлетико MG |
30 |
13 |
8 |
9 |
41 |
35 |
+6 |
47 |
| 8 |
Сантос SP |
30 |
11 |
9 |
10 |
46 |
45 |
+1 |
42 |
| 9 |
Сао Пауло SP |
30 |
11 |
6 |
13 |
35 |
35 |
0 |
39 |
| 10 |
Коритиба PR |
30 |
10 |
9 |
11 |
38 |
48 |
-10 |
39 |
| 11 |
Брагантино SP |
29 |
10 |
7 |
12 |
34 |
33 |
+1 |
37 |
| 12 |
Ботафого RJ |
30 |
9 |
9 |
12 |
43 |
48 |
-5 |
36 |
| 13 |
Витория Салвадор BA |
30 |
10 |
6 |
14 |
33 |
44 |
-11 |
36 |
| 14 |
Васко да Гама RJ |
29 |
9 |
8 |
12 |
36 |
42 |
-6 |
35 |
| 15 |
Мирасол SP |
30 |
8 |
9 |
13 |
34 |
44 |
-10 |
33 |
| 16 |
Интернасионал RS |
30 |
7 |
11 |
12 |
33 |
38 |
-5 |
32 |
| 17 |
Коринтианс SP |
30 |
8 |
8 |
14 |
31 |
38 |
-7 |
32 |
| 18 |
Гремио RS |
30 |
7 |
10 |
13 |
32 |
40 |
-8 |
31 |
| 19 |
Ремо PA |
30 |
5 |
10 |
15 |
33 |
48 |
-15 |
25 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
28 |
3 |
9 |
16 |
29 |
57 |
-28 |
18 |
Монтевидео Сити Торке класиране в Уругвай - Примера Дивисион
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Монтевидео Сити Торке |
10 |
7 |
1 |
2 |
20 |
10 |
+10 |
22 |
| 2 |
Ливърпул Монтевидео |
10 |
6 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
21 |
| 3 |
Пенярол Монтевидео |
10 |
6 |
3 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
21 |
| 4 |
Насионал Монтевидео |
10 |
6 |
2 |
2 |
14 |
9 |
+5 |
20 |
| 5 |
Депортиво Малдонадо |
10 |
5 |
3 |
2 |
14 |
6 |
+8 |
18 |
| 6 |
Хувентуд де Лас Пиедрас |
10 |
4 |
5 |
1 |
12 |
6 |
+6 |
17 |
| 7 |
Серо Монтевидео |
10 |
5 |
2 |
3 |
12 |
13 |
-1 |
17 |
| 8 |
Монтевидео Уондърърс |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
14 |
-1 |
15 |
| 9 |
Прогресо Монтевидео |
10 |
4 |
1 |
5 |
10 |
13 |
-3 |
13 |
| 10 |
Бостън Ривър |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
13 |
0 |
12 |
| 11 |
Расинг Клуб Монтевидео |
10 |
3 |
3 |
4 |
9 |
10 |
-1 |
12 |
| 12 |
Дефенсор Спортинг |
10 |
2 |
2 |
6 |
11 |
19 |
-8 |
8 |
| 13 |
Данубио Монтевидео |
10 |
1 |
4 |
5 |
4 |
11 |
-7 |
7 |
| 14 |
Албион Монтевидео |
10 |
2 |
0 |
8 |
10 |
18 |
-8 |
6 |
| 15 |
Серо Ларго Мело |
10 |
0 |
5 |
5 |
6 |
13 |
-7 |
5 |
| 16 |
Сентрал Еспаньол |
10 |
1 |
2 |
7 |
5 |
17 |
-12 |
5 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.40 |
4.20 |
10.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.06 |
1.22 |
2.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.10 |
7.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.40 |
1.30 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.75 |
2.05 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.29 |
3.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.38 |
1.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
12.10.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Монтевидео Сити Торке
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака