Мексико - Лига де Експансион МХ (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
04:00
Атлетико Морелия
Хайба Брава
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.24 |
5.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.42 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.23 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Морелия, а гостите от Тампико.
Разстоянието между двата града е 446.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Морелос,
който има капацитет от
358 691 места.
Размерите на терена са 110 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Морелос.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Морелия - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Лига Експансион |
Тепатитлан |
1 - 1 |
Атлетико Морелия |
5.62 |
4.45 |
1.44 |
| 04.10.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
1 - 1 |
Тласкала |
1.44 |
4.34 |
5.75 |
| 27.09.2026 |
Лига Експансион |
Венадос |
2 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.51 |
3.55 |
2.37 |
| 20.09.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
2 - 0 |
Леонес Негрос |
1.67 |
3.76 |
4.28 |
| 13.09.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
0 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.35 |
3.43 |
2.64 |
| 06.09.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
4 - 1 |
Алебрихес де Оахака |
1.49 |
4.11 |
5.38 |
| 29.08.2026 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
0 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.99 |
3.42 |
2.12 |
| 21.08.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
1 - 3 |
Корекаминос УАТ |
1.61 |
3.98 |
4.46 |
| 15.08.2026 |
Лига Експансион |
Крус Асул Идалго |
1 - 2 |
Атлетико Морелия |
2.61 |
3.42 |
2.37 |
| 09.08.2026 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
4 - 1 |
Кафеталерос |
1.86 |
3.34 |
3.81 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Хайба Брава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
0 - 0 |
Алакранес де Дуранго |
2.16 |
3.15 |
3.14 |
| 03.10.2026 |
Лига Експансион |
Тепатитлан |
3 - 1 |
Хайба Брава |
3.81 |
3.74 |
1.76 |
| 26.09.2026 |
Лига Експансион |
Корекаминос УАТ |
1 - 0 |
Хайба Брава |
2.23 |
3.47 |
2.77 |
| 20.09.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 1 |
Дорадос де Синалоа |
1.57 |
3.94 |
4.79 |
| 13.09.2026 |
Лига Експансион |
Тласкала |
3 - 1 |
Хайба Брава |
2.27 |
3.17 |
2.91 |
| 06.09.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
4 - 3 |
Венадос |
1.82 |
3.67 |
3.61 |
| 30.08.2026 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
2 - 0 |
Хайба Брава |
1.91 |
3.51 |
3.45 |
| 23.08.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
2 - 1 |
Алебрихес де Оахака |
1.76 |
3.49 |
4.08 |
| 16.08.2026 |
Лига Експансион |
Леонес Негрос |
4 - 0 |
Хайба Брава |
2.20 |
3.19 |
3.00 |
| 09.08.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
3 - 0 |
Крус Асул Идалго |
1.64 |
3.59 |
4.82 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 5 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 20.04.2026 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 0 |
Атлетико Морелия |
1.85 |
3.39 |
3.83 |
| 09.11.2025 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
0 - 0 |
Хайба Брава |
2.12 |
3.13 |
3.24 |
| 12.01.2025 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
1 - 0 |
Хайба Брава |
2.01 |
3.17 |
3.44 |
| 28.07.2024 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.09 |
3.33 |
3.14 |
| 20.03.2022 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
2 - 1 |
Хайба Брава |
1.66 |
3.34 |
4.78 |
| 05.12.2021 |
ЛА Аперт. ФФ |
Атлетико Морелия |
0 - 2 |
Хайба Брава |
1.97 |
3.20 |
3.57 |
| 01.12.2021 |
ЛА Аперт. ФФ |
Хайба Брава |
2 - 2 |
Атлетико Морелия |
2.37 |
2.99 |
2.87 |
| 04.11.2021 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 1 |
Атлетико Морелия |
2.53 |
3.05 |
2.61 |
| 23.01.2021 |
Лига Експансион |
Атлетико Морелия |
1 - 0 |
Хайба Брава |
1.84 |
3.23 |
4.05 |
| 18.09.2020 |
Лига Експансион |
Хайба Брава |
1 - 2 |
Атлетико Морелия |
2.16 |
3.20 |
3.09 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико Морелия имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Лига де Експансион МХ класиране към 18.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Леонес Негрос УдеГ |
12 |
7 |
3 |
2 |
28 |
17 |
+11 |
24 |
| 2 |
Атлетико Ла Пас |
12 |
7 |
2 |
3 |
28 |
15 |
+13 |
23 |
| 3 |
Атлетико Морелия |
12 |
7 |
2 |
3 |
22 |
13 |
+9 |
23 |
| 4 |
Венадос |
12 |
6 |
2 |
4 |
27 |
22 |
+5 |
20 |
| 5 |
Минерос де Сакатекас |
12 |
5 |
3 |
4 |
25 |
21 |
+4 |
18 |
| 6 |
Канкун |
12 |
5 |
3 |
4 |
21 |
17 |
+4 |
18 |
| 7 |
Пиратас |
12 |
5 |
3 |
4 |
18 |
14 |
+4 |
18 |
| 8 |
Алакранес де Дуранго |
12 |
5 |
3 |
4 |
11 |
11 |
0 |
18 |
| 9 |
Тапатио |
12 |
5 |
2 |
5 |
23 |
20 |
+3 |
17 |
| 10 |
Корекаминос УАТ |
12 |
4 |
4 |
4 |
20 |
20 |
0 |
16 |
| 11 |
Тласкала |
12 |
4 |
3 |
5 |
23 |
25 |
-2 |
15 |
| 12 |
Дорадос де Синалоа |
12 |
3 |
4 |
5 |
21 |
23 |
-2 |
13 |
| 13 |
Алебрихес де Оахака |
12 |
4 |
1 |
7 |
10 |
23 |
-13 |
13 |
| 14 |
Хайба Брава |
12 |
3 |
3 |
6 |
12 |
19 |
-7 |
12 |
| 15 |
Крус Асул Идалго |
12 |
2 |
5 |
5 |
14 |
19 |
-5 |
11 |
| 16 |
Тепатитлан |
12 |
2 |
1 |
9 |
10 |
34 |
-24 |
7 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атлетико Морелия |
|
| Хайба Брава |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атлетико Морелия |
Атлетико Морелия |
|
Хайба Брава |
Хайба Брава |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Леонес Негрос УдеГ |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 2 |
Атлетико Ла Пас |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 3 |
Атлетико Морелия |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Венадос |
|
2 - 1 |
|
|
4 - 3 |
|
|
| 5 |
Минерос де Сакатекас |
|
0 - 1 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 6 |
Канкун |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Пиратас |
|
1 - 0 |
|
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Алакранес де Дуранго |
|
|
|
|
0 - 0 |
|
|
| 9 |
Тапатио |
|
|
|
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 10 |
Корекаминос УАТ |
1 - 3 |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Тласкала |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 12 |
Дорадос де Синалоа |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 13 |
Алебрихес де Оахака |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
| 14 |
Хайба Брава |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Крус Асул Идалго |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 0 |
|
|
| 16 |
Тепатитлан |
|
1 - 1 |
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атлетико Морелия |
Хайба Брава |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
3 |
6 |
| Вкарани Голове |
22 |
12 |
| Получени Голове |
13 |
19 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.08 |
1.58 |
| Мачове Вкарал |
92% |
50% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
67% |
42% |
| Над 1.5 |
75% |
67% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
33% |
33% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
4 |
0 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
16 |
2 |
| Получени Голове |
8 |
14 |
| Средно Вкарани |
2.67 |
0.33 |
| Средно Получени |
1.33 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
100% |
33% |
| Мачове Получил |
83% |
100% |
| Гол/Гол |
83% |
33% |
| Над 1.5 |
100% |
67% |
| Над 2.5 |
67% |
50% |
| Над 3.5 |
67% |
50% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.24 |
5.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.18 |
2.55 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.15 |
4.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.42 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.23 |
1.58 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.49 |
2.47 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.70 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
16.10.2026 00:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака