Мексико - Лига МХ (2018 - Клаусура)
05:00
Атлетико Морелия
Пуебла
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Морелия, а гостите от Пуебла. Разстоянието между двата града е 319.5 км. Мачът ще се играе на стадион Морелос, който има капацитет от 358 691 места. Размерите на терена са 110 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Морелос. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Морелия - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.01.2018 | Копа Мексико | Атлетико Морелия | 3 - 0 | Симаронес де Сонора | 1.62 | 3.69 | 4.61 |
| 07.01.2018 | Лига МХ | Монтерей | 1 - 1 | Атлетико Морелия | 1.43 | 4.16 | 6.43 |
| 04.12.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Монтерей | 4 - 0 | Атлетико Морелия | 1.53 | 3.88 | 5.42 |
| 01.12.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Атлетико Морелия | 0 - 1 | Монтерей | 3.28 | 3.31 | 2.05 |
| 26.11.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Атлетико Морелия | 2 - 1 | Депортиво Толука | 2.30 | 3.27 | 2.83 |
| 23.11.2017 | ПД Аперт. Плейоф | Депортиво Толука | 2 - 1 | Атлетико Морелия | 1.90 | 3.39 | 3.66 |
| 19.11.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 2 | Атлетико Морелия | 1.99 | 3.14 | 3.63 |
| 04.11.2017 | Лига МХ | Атлетико Морелия | 1 - 2 | Крус Асул | 2.87 | 3.15 | 2.32 |
| 29.10.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 0 - 1 | Атлетико Морелия | 1.95 | 3.33 | 3.52 |
| 25.10.2017 | Копа Мексико | Атлетико Морелия | 2 - 2 | Тихуана | 2.15 | 3.07 | 3.19 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пуебла - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.01.2018 | Лига МХ | Пуебла | 2 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.68 | 3.06 | 2.01 |
| 18.11.2017 | Лига МХ | Пуебла | 0 - 1 | Лобос БУАП Пуебла | 2.18 | 3.25 | 3.04 |
| 05.11.2017 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 1 | Пуебла | 1.69 | 3.45 | 4.64 |
| 28.10.2017 | Лига МХ | Пуебла | 3 - 0 | Пумас УНАМ Мексико | 2.01 | 3.19 | 3.48 |
| 22.10.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Пуебла | 1.73 | 3.44 | 4.44 |
| 19.10.2017 | Лига МХ | Пуебла | 2 - 0 | Монтерей | 4.03 | 3.44 | 1.80 |
| 14.10.2017 | Лига МХ | Пуебла | 2 - 2 | Керетаро | 2.13 | 3.03 | 3.32 |
| 02.10.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 0 - 0 | Пуебла | 1.73 | 3.47 | 4.31 |
| 27.09.2017 | Лига МХ | Пуебла | 1 - 2 | Атлас Гуадалахара | 2.07 | 3.13 | 3.39 |
| 17.09.2017 | Лига МХ | Некакса Агуаскалиентес | 1 - 1 | Пуебла | 2.11 | 3.18 | 3.21 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.07.2017 | Лига МХ | Пуебла | 1 - 1 | Атлетико Морелия | 2.21 | 3.18 | 3.09 |
| 20.03.2017 | Лига МХ | Пуебла | 0 - 1 | Атлетико Морелия | 2.09 | 3.33 | 3.23 |
| 25.09.2016 | Лига МХ | Атлетико Морелия | 2 - 3 | Пуебла | 1.95 | 3.40 | 3.50 |
| 03.04.2016 | Лига МХ | Атлетико Морелия | 2 - 0 | Пуебла | 2.13 | 3.16 | 3.29 |
| 05.10.2015 | Лига МХ | Пуебла | 1 - 3 | Атлетико Морелия | 2.18 | 3.30 | 3.04 |
| 21.07.2015 | Копа Мексико | Атлетико Морелия | 0 - 1 | Пуебла | - | - | - |
| 21.02.2015 | Лига МХ | Атлетико Морелия | 1 - 2 | Пуебла | 2.30 | 3.08 | 2.98 |
| 25.09.2014 | Копа Мексико | Атлетико Морелия | 3 - 0 | Пуебла | 2.03 | 3.21 | 3.37 |
| 17.09.2014 | Копа Мексико | Пуебла | 2 - 1 | Атлетико Морелия | 2.30 | 3.09 | 2.97 |
| 31.08.2014 | Лига МХ | Пуебла | 3 - 2 | Атлетико Морелия | 2.12 | 3.16 | 3.24 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 5 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Атлетико Морелия имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и нямат равен мач.
Лига МХ класиране към 13.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сантос Лагуна | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Пумас УНАМ Мексико | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Леон | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Пуебла | 1 | +1 | 3 |
| 5 | Америка Мексико | 1 | +1 | 3 |
| 6 | Депортиво Толука | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Атлетико Морелия | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Монтерей | 1 | 0 | 1 |
| 6 | Чивас Гуадалахара | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Веракрус | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Крус Асул | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Некакса Агуаскалиентес | 1 | 0 | 1 |
| 10 | Тихуана | 1 | 0 | 1 |
| 14 | Пачука | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Атлас Гуадалахара | 1 | -1 | 0 |
| 15 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Керетаро | 1 | -1 | 0 |
| 18 | Лобос БУАП Пуебла | 1 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Атлетико Морелия | |
| Пуебла | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Атлетико Морелия | Пуебла | |
| Позиция | 6 | 3 |
| Точки | 1 | 3 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Атлетико Морелия | Пуебла | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
1
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Атлетико Морелия | Пуебла | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
2
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.07 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 13.01.2018 04:01. Възможни са промени към настоящия момент!
