Канада - Премиер Лига (2026)
събота, 5 септември, 2026
23:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.14 |
4.64 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.53 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.73 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Отава, а гостите от Лангфорд.
Разстоянието между двата града е 3 586.5 км.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Отава - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
2 - 1 |
Интер Торонто |
1.70 |
4.03 |
3.71 |
| 22.08.2026 |
Премиер Лига |
Кавалри |
3 - 1 |
Атлетико Отава |
1.50 |
4.04 |
5.21 |
| 20.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
4 - 0 |
Ванкувър ФК |
2.36 |
3.58 |
2.49 |
| 16.08.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 2 |
Атлетико Отава |
2.17 |
3.50 |
2.80 |
| 12.08.2026 |
Първ. на Канада |
Атлетико Отава |
3 - 3 |
Супра дю Квебек |
2.02 |
3.51 |
2.85 |
| 08.08.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
2 - 1 |
Халифакс Уонд. |
1.81 |
3.63 |
3.59 |
| 02.08.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
3 - 1 |
Атлетико Отава |
1.85 |
3.57 |
3.55 |
| 26.07.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
3 - 2 |
Пасифик |
1.57 |
3.98 |
4.69 |
| 18.07.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
1 - 1 |
Интер Торонто |
1.81 |
3.54 |
3.70 |
| 09.07.2026 |
Първ. на Канада |
Супра дю Квебек |
3 - 1 |
Атлетико Отава |
2.46 |
3.29 |
2.36 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи и 2 равенства
в последните 6 домакинства.
Пасифик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
4 - 3 |
Халифакс Уонд. |
2.71 |
3.60 |
2.18 |
| 23.08.2026 |
Премиер Лига |
Фордж |
2 - 0 |
Пасифик |
1.24 |
5.41 |
9.13 |
| 15.08.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
1 - 1 |
Пасифик |
1.55 |
4.25 |
4.50 |
| 09.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 1 |
Интер Торонто |
2.29 |
3.52 |
2.61 |
| 01.08.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 2 |
Супра дю Квебек |
2.63 |
3.52 |
2.28 |
| 26.07.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
3 - 2 |
Пасифик |
1.57 |
3.98 |
4.69 |
| 06.07.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
1 - 2 |
Халифакс Уонд. |
2.43 |
3.43 |
2.49 |
| 27.06.2026 |
Премиер Лига |
Халифакс Уонд. |
5 - 2 |
Пасифик |
1.88 |
3.48 |
3.55 |
| 15.06.2026 |
Премиер Лига |
Ванкувър ФК |
2 - 1 |
Пасифик |
1.63 |
3.89 |
4.32 |
| 07.06.2026 |
Премиер Лига |
Супра дю Квебек |
1 - 1 |
Пасифик |
1.52 |
3.95 |
5.08 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 4 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 26.07.2026 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
3 - 2 |
Пасифик |
1.57 |
3.98 |
4.69 |
| 31.05.2026 |
Премиер Лига |
Пасифик |
2 - 2 |
Атлетико Отава |
3.50 |
3.46 |
1.89 |
| 07.09.2025 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
2 - 0 |
Пасифик |
1.56 |
3.72 |
5.00 |
| 27.07.2025 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 2 |
Атлетико Отава |
3.27 |
3.50 |
1.94 |
| 08.06.2025 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 1 |
Атлетико Отава |
3.04 |
3.31 |
2.10 |
| 03.05.2025 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
3 - 1 |
Пасифик |
1.79 |
3.33 |
3.92 |
| 22.09.2024 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
1 - 1 |
Пасифик |
1.73 |
3.45 |
4.13 |
| 18.08.2024 |
Премиер Лига |
Пасифик |
0 - 3 |
Атлетико Отава |
2.65 |
3.08 |
2.50 |
| 07.07.2024 |
Премиер Лига |
Атлетико Отава |
0 - 1 |
Пасифик |
1.77 |
3.26 |
4.20 |
| 30.05.2024 |
Първ. на Канада |
Пасифик |
2 - 1 |
Атлетико Отава |
2.42 |
2.99 |
2.72 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 2 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико Отава имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Премиер Лига класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Кавалри |
19 |
13 |
4 |
2 |
37 |
11 |
+26 |
43 |
| 2 |
Фордж |
19 |
13 |
2 |
4 |
29 |
14 |
+15 |
41 |
| 3 |
Атлетико Отава |
20 |
10 |
3 |
7 |
34 |
34 |
0 |
33 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
20 |
8 |
3 |
9 |
26 |
23 |
+3 |
27 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
19 |
6 |
4 |
9 |
27 |
33 |
-6 |
22 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
20 |
5 |
5 |
10 |
28 |
34 |
-6 |
20 |
| 7 |
Интер Торонто |
17 |
4 |
6 |
7 |
22 |
37 |
-15 |
18 |
| 8 |
Пасифик |
18 |
1 |
5 |
12 |
22 |
39 |
-17 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атлетико Отава |
|
| Пасифик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атлетико Отава |
Атлетико Отава |
|
Пасифик |
Пасифик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Кавалри |
0 - 3 |
3 - 1 |
0 - 3 |
|
1 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Фордж |
2 - 1 |
2 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 3 |
Атлетико Отава |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
3 - 2 |
3 - 2 |
| 4 |
Ванкувър ФК |
4 - 0 |
3 - 1 |
4 - 0 |
|
1 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 5 |
Супра дю Квебек |
5 - 3 |
1 - 2 |
5 - 3 |
|
1 - 2 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 6 |
Халифакс Уондърърс |
2 - 1 |
1 - 3 |
2 - 1 |
|
4 - 3 |
5 - 2 |
5 - 2 |
| 7 |
Интер Торонто |
2 - 1 |
4 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
| 8 |
Пасифик |
3 - 2 |
2 - 2 |
3 - 2 |
|
- |
- |
- |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атлетико Отава |
Пасифик |
| Победи |
10 |
1 |
| Равни |
3 |
5 |
| Загуби |
7 |
12 |
| Вкарани Голове |
34 |
22 |
| Получени Голове |
34 |
39 |
| Средно Вкарани |
1.70 |
1.22 |
| Средно Получени |
1.70 |
2.17 |
| Мачове Вкарал |
90% |
78% |
| Мачове Получил |
85% |
100% |
| Гол/Гол |
75% |
78% |
| Над 1.5 |
90% |
89% |
| Над 2.5 |
75% |
67% |
| Над 3.5 |
45% |
39% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
7 |
0 |
| Равни |
2 |
3 |
| Загуби |
1 |
5 |
| Вкарани Голове |
21 |
9 |
| Получени Голове |
13 |
19 |
| Средно Вкарани |
2.10 |
1.12 |
| Средно Получени |
1.30 |
2.38 |
| Мачове Вкарал |
90% |
75% |
| Мачове Получил |
80% |
100% |
| Гол/Гол |
70% |
75% |
| Над 1.5 |
90% |
100% |
| Над 2.5 |
70% |
62% |
| Над 3.5 |
30% |
38% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.55 |
4.14 |
4.64 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.24 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.59 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.53 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.73 |
1.41 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.70 |
2.03 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.46 |
2.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака