Бразилия - Серия А (2026)
четвъртък, 5 ноември, 2026
00:30
Атлетико PR
Васко да Гама RJ
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Куритиба, а гостите от Рио де Жанейро.
Разстоянието между двата града е 676.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Арена да Байшада,
който има капацитет от
43 900 места, от които седящи 28 413.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Арена да Байшада.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико PR - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.10.2026 |
Серия А |
Гремио RS |
2 - 0 |
Атлетико PR |
2.28 |
3.33 |
3.00 |
| 24.10.2026 |
Серия А |
Витория Салвадор BA |
1 - 1 |
Атлетико PR |
2.59 |
3.30 |
2.60 |
| 18.10.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
0 - 2 |
Палмейрас SP |
2.81 |
3.35 |
2.39 |
| 13.10.2026 |
Серия А |
Чапекоензе SC |
1 - 4 |
Атлетико PR |
3.69 |
3.52 |
1.93 |
| 09.10.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 2 |
Атлетико MG |
2.07 |
3.25 |
3.54 |
| 21.09.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
2 - 1 |
Баия BA |
2.16 |
3.38 |
3.18 |
| 12.09.2026 |
Серия А |
Коритиба PR |
3 - 3 |
Атлетико PR |
3.03 |
3.15 |
2.36 |
| 06.09.2026 |
Серия А |
Крузейро MG |
3 - 1 |
Атлетико PR |
1.83 |
3.45 |
4.22 |
| 30.08.2026 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 3 |
Флуминензе RJ |
2.17 |
3.14 |
3.40 |
| 25.08.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
2 - 3 |
Атлетико PR |
2.31 |
3.19 |
3.07 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 домакинства.
Васко да Гама RJ - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Купа на Бразилия |
Палмейрас SP |
1 - 0 |
Васко да Гама RJ |
1.71 |
3.36 |
4.89 |
| 30.10.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
1 - 4 |
Фламенго RJ |
3.99 |
3.60 |
1.84 |
| 24.10.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
3 - 2 |
Коринтианс SP |
1.66 |
3.71 |
5.00 |
| 21.10.2026 |
Копа Судамерикана |
Васко да Гама RJ |
1 - 3 |
Бока Хуниорс |
2.57 |
3.16 |
2.66 |
| 18.10.2026 |
Серия А |
Сао Пауло SP |
1 - 0 |
Васко да Гама RJ |
2.08 |
3.33 |
3.42 |
| 14.10.2026 |
Копа Судамерикана |
Бока Хуниорс |
0 - 1 |
Васко да Гама RJ |
1.85 |
3.09 |
4.62 |
| 11.10.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
0 - 0 |
Ремо PA |
1.30 |
5.26 |
8.78 |
| 08.10.2026 |
Серия А |
Ботафого RJ |
1 - 2 |
Васко да Гама RJ |
2.84 |
3.43 |
2.33 |
| 20.09.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
5 - 0 |
Коритиба PR |
1.45 |
4.24 |
6.76 |
| 16.09.2026 |
Копа Судамерикана |
Васко да Гама RJ |
2 - 0 |
Санта Фе Богота |
1.43 |
4.18 |
7.09 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.05.2026 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
1 - 0 |
Атлетико PR |
1.84 |
3.35 |
4.20 |
| 12.09.2024 |
Купа на Бразилия |
Атлетико PR |
2 - 1 |
Васко да Гама RJ |
1.70 |
3.53 |
4.62 |
| 30.08.2024 |
Купа на Бразилия |
Васко да Гама RJ |
2 - 1 |
Атлетико PR |
2.24 |
3.10 |
3.13 |
| 27.08.2024 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
2 - 1 |
Атлетико PR |
2.11 |
3.19 |
3.38 |
| 05.05.2024 |
Серия А |
Атлетико PR |
1 - 0 |
Васко да Гама RJ |
1.68 |
3.59 |
4.93 |
| 26.11.2023 |
Серия А |
Атлетико PR |
0 - 0 |
Васко да Гама RJ |
1.89 |
3.37 |
4.14 |
| 24.07.2023 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
0 - 2 |
Атлетико PR |
2.74 |
3.06 |
2.61 |
| 27.12.2020 |
Серия А |
Атлетико PR |
3 - 0 |
Васко да Гама RJ |
1.87 |
3.44 |
4.04 |
| 07.09.2020 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
1 - 0 |
Атлетико PR |
2.21 |
3.20 |
3.21 |
| 22.09.2019 |
Серия А |
Васко да Гама RJ |
1 - 1 |
Атлетико PR |
2.36 |
3.13 |
3.01 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико PR имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Серия А класиране към 05.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фламенго RJ |
33 |
22 |
7 |
4 |
68 |
28 |
+40 |
73 |
| 2 |
Палмейрас SP |
33 |
20 |
10 |
3 |
56 |
22 |
+34 |
70 |
| 3 |
Крузейро MG |
33 |
17 |
6 |
10 |
52 |
46 |
+6 |
57 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
33 |
15 |
9 |
9 |
52 |
42 |
+10 |
54 |
| 5 |
Атлетико PR |
33 |
15 |
9 |
9 |
50 |
40 |
+10 |
54 |
| 6 |
Баия BA |
33 |
14 |
11 |
8 |
48 |
42 |
+6 |
53 |
| 7 |
Атлетико MG |
33 |
14 |
8 |
11 |
44 |
39 |
+5 |
50 |
| 8 |
Брагантино SP |
34 |
13 |
8 |
13 |
44 |
39 |
+5 |
47 |
| 9 |
Сантос SP |
34 |
12 |
11 |
11 |
50 |
49 |
+1 |
47 |
| 10 |
Сао Пауло SP |
33 |
12 |
7 |
14 |
39 |
39 |
0 |
43 |
| 11 |
Коритиба PR |
33 |
11 |
9 |
13 |
40 |
50 |
-10 |
42 |
| 12 |
Ботафого RJ |
33 |
10 |
9 |
14 |
45 |
53 |
-8 |
39 |
| 13 |
Васко да Гама RJ |
32 |
10 |
8 |
14 |
40 |
49 |
-9 |
38 |
| 14 |
Витория Салвадор BA |
33 |
10 |
8 |
15 |
35 |
48 |
-13 |
38 |
| 15 |
Гремио RS |
33 |
9 |
10 |
14 |
37 |
44 |
-7 |
37 |
| 16 |
Мирасол SP |
33 |
9 |
10 |
14 |
37 |
47 |
-10 |
37 |
| 17 |
Коринтианс SP |
33 |
9 |
9 |
15 |
36 |
42 |
-6 |
36 |
| 18 |
Интернасионал RS |
33 |
8 |
11 |
14 |
37 |
42 |
-5 |
35 |
| 19 |
Ремо PA |
33 |
6 |
11 |
16 |
36 |
51 |
-15 |
29 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
32 |
4 |
9 |
19 |
32 |
66 |
-34 |
21 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Атлетико PR |
|
| Васко да Гама RJ |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Атлетико PR |
Атлетико PR |
|
Васко да Гама RJ |
Васко да Гама RJ |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фламенго RJ |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
1 - 4 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 2 |
Палмейрас SP |
0 - 2 |
1 - 0 |
0 - 2 |
|
2 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 3 |
Крузейро MG |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 1 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 4 |
Флуминензе RJ |
3 - 3 |
3 - 2 |
3 - 3 |
|
3 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Атлетико PR |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 6 |
Баия BA |
2 - 1 |
3 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 7 |
Атлетико MG |
2 - 2 |
2 - 1 |
2 - 2 |
|
0 - 1 |
|
|
| 8 |
Брагантино SP |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
0 - 3 |
|
|
| 9 |
Сантос SP |
2 - 1 |
0 - 2 |
2 - 1 |
|
0 - 3 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 10 |
Сао Пауло SP |
|
1 - 2 |
|
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Коритиба PR |
2 - 0 |
3 - 3 |
2 - 0 |
|
5 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Ботафого RJ |
4 - 1 |
2 - 3 |
4 - 1 |
|
1 - 2 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 13 |
Васко да Гама RJ |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 14 |
Витория Салвадор BA |
3 - 1 |
1 - 1 |
3 - 1 |
|
|
1 - 0 |
1 - 0 |
| 15 |
Гремио RS |
0 - 0 |
2 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 16 |
Мирасол SP |
1 - 0 |
|
1 - 0 |
|
1 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 17 |
Коринтианс SP |
0 - 1 |
0 - 0 |
0 - 1 |
|
3 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 18 |
Интернасионал RS |
2 - 0 |
0 - 1 |
2 - 0 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 19 |
Ремо PA |
|
1 - 2 |
|
|
0 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 20 |
Чапекоензе SC |
2 - 0 |
1 - 4 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Атлетико PR |
Васко да Гама RJ |
| Победи |
15 |
10 |
| Равни |
9 |
8 |
| Загуби |
9 |
14 |
| Вкарани Голове |
50 |
40 |
| Получени Голове |
40 |
49 |
| Средно Вкарани |
1.52 |
1.25 |
| Средно Получени |
1.21 |
1.53 |
| Мачове Вкарал |
76% |
69% |
| Мачове Получил |
76% |
88% |
| Гол/Гол |
58% |
62% |
| Над 1.5 |
79% |
72% |
| Над 2.5 |
48% |
59% |
| Над 3.5 |
27% |
28% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
2 |
| Равни |
5 |
5 |
| Загуби |
2 |
8 |
| Вкарани Голове |
27 |
15 |
| Получени Голове |
15 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.69 |
1.00 |
| Средно Получени |
0.94 |
1.67 |
| Мачове Вкарал |
81% |
67% |
| Мачове Получил |
69% |
93% |
| Гол/Гол |
56% |
67% |
| Над 1.5 |
81% |
67% |
| Над 2.5 |
44% |
53% |
| Над 3.5 |
25% |
27% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.05 |
3.50 |
3.40 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.30 |
1.29 |
1.70 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.05 |
1.75 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака