Мексико - Лига де Експансион МХ (2018 - Клаусура)
04:00
Атлетико Сан Луис
Канкун
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Луис Потоси, а гостите от Канкун. Мачът ще се играе в Тустла Гутиерес, разстоянието от Тустла Гутиерес до Сан Луис Потоси е 1 019.8 км., а от Тустла Гутиерес до Канкун е 822.5 км. Мачът ще се играе на стадион Виктор Мануел Рейна, който има капацитет от 31 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Виктор Мануел Рейна. Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Сан Луис - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.02.2018 | Копа Мексико | Селая | 1 - 0 | Атлетико Сан Луис | 1.77 | 3.25 | 4.28 |
| 03.02.2018 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 0 - 1 | Атлетико Сан Луис | 2.22 | 3.15 | 2.94 |
| 31.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 1 - 3 | Симаронес де Сонора | 1.92 | 3.19 | 3.64 |
| 27.01.2018 | Лига Експансион | Атланте | 3 - 1 | Атлетико Сан Луис | 2.29 | 3.09 | 2.86 |
| 20.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 0 | Хайба Брава | 2.21 | 3.07 | 3.01 |
| 17.01.2018 | Копа Мексико | Пачука | 0 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.43 | 4.10 | 6.11 |
| 14.01.2018 | Лига Експансион | Хуарес | 2 - 1 | Атлетико Сан Луис | 1.94 | 3.17 | 3.55 |
| 11.01.2018 | Копа Мексико | Атлетико Сан Луис | 3 - 4 | Селая | 2.30 | 3.22 | 2.80 |
| 06.01.2018 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 2 | Алебрихес де Оахака | 1.92 | 3.20 | 3.75 |
| 11.11.2017 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 2 - 1 | Леонес Негрос | 1.66 | 3.46 | 4.50 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Канкун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.02.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 3 - 2 | Селая | 2.08 | 3.23 | 3.13 |
| 31.01.2018 | Лига Експансион | Сакатепек | 2 - 2 | Кафеталерос | 2.20 | 3.17 | 2.95 |
| 27.01.2018 | Лига Експансион | Венадос | 2 - 2 | Кафеталерос | 2.17 | 3.11 | 3.09 |
| 24.01.2018 | Копа Мексико | Венадос | 1 - 2 | Кафеталерос | 2.24 | 3.15 | 2.94 |
| 21.01.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 0 | Мурсиелагос | 1.72 | 3.34 | 4.30 |
| 17.01.2018 | Копа Мексико | Кафеталерос | 2 - 1 | Леон | 3.52 | 3.26 | 1.95 |
| 13.01.2018 | Лига Експансион | Симаронес де Сонора | 2 - 3 | Кафеталерос | 2.26 | 3.30 | 2.75 |
| 07.01.2018 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 2 | Атланте | 1.90 | 3.33 | 3.51 |
| 11.11.2017 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 1 | Хайба Брава | 1.91 | 3.19 | 3.66 |
| 05.11.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 2 | Кафеталерос | 1.79 | 3.26 | 4.06 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.09.2017 | Лига Експансион | Кафеталерос | 0 - 0 | Атлетико Сан Луис | 2.26 | 3.07 | 2.91 |
| 03.04.2016 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 0 - 0 | Кафеталерос | 2.20 | 3.20 | 2.93 |
| 31.10.2015 | Лига Експансион | Кафеталерос | 3 - 0 | Атлетико Сан Луис | 2.28 | 3.25 | 2.74 |
| 25.01.2015 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 3 - 1 | Кафеталерос | 2.20 | 3.02 | 3.09 |
| 03.08.2014 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 0 | Атлетико Сан Луис | 2.04 | 3.12 | 3.26 |
| 12.01.2014 | Лига Експансион | Кафеталерос | 1 - 1 | Атлетико Сан Луис | 2.15 | 3.05 | 3.05 |
| 27.07.2013 | Лига Експансион | Атлетико Сан Луис | 2 - 2 | Кафеталерос | 1.95 | 3.10 | 3.50 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Атлетико Сан Луис имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Лига де Експансион МХ класиране към 10.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Алебрихес де Оахака | 6 | +8 | 13 |
| 2 | Минерос де Сакатекас | 6 | +4 | 13 |
| 3 | Атланте | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Венадос | 6 | +2 | 10 |
| 5 | Симаронес де Сонора | 6 | +2 | 9 |
| 6 | Канкун | 6 | +1 | 9 |
| 7 | Хуарес | 6 | +1 | 9 |
| 8 | Дорадос де Синалоа | 6 | +1 | 8 |
| 9 | Леонес Негрос УдеГ | 6 | -1 | 8 |
| 10 | Хайба Брава | 6 | -1 | 7 |
| 11 | Селая | 6 | -2 | 7 |
| 12 | Сакатепек | 6 | -2 | 6 |
| 13 | Корекаминос УАТ | 6 | -3 | 6 |
| 14 | Потрос УАЕМ | 6 | -2 | 4 |
| 15 | Мурсиелагос | 6 | -5 | 4 |
| 16 | Атлетико Сан Луис | 6 | -6 | 4 |
Хронология в първенството
| Атлетико Сан Луис | |
| Канкун | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Атлетико Сан Луис | Атлетико Сан Луис | Канкун | Канкун | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Алебрихес де Оахака | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 2 | Минерос де Сакатекас | |||||||
| 3 | Атланте | 3 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 4 | Венадос | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 5 | Симаронес де Сонора | 1 - 3 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 6 | Канкун | - | - | - | ||||
| 7 | Хуарес | 2 - 1 | ||||||
| 8 | Дорадос де Синалоа | |||||||
| 9 | Леонес Негрос УдеГ | |||||||
| 10 | Хайба Брава | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 11 | Селая | 3 - 2 | ||||||
| 12 | Сакатепек | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||
| 13 | Корекаминос УАТ | |||||||
| 14 | Потрос УАЕМ | |||||||
| 15 | Мурсиелагос | 0 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 16 | Атлетико Сан Луис | - | - | - | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Атлетико Сан Луис | Канкун | |
| Позиция | 16 | 6 |
| Точки | 4 | 9 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 16 | 4 |
| Точки | 1 | 5 |
Форма в шампионата
| Атлетико Сан Луис | Канкун | |
|
Победи
Равни Загуби |
1
1 4 |
2
3 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 2 |
1
2 0 |
Голове в шампионата
| Атлетико Сан Луис | Канкун | |
|
Вкарани
Получени |
4
10 |
11
10 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
5 |
7
6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.62 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.02.2018 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
