Мексико - Копа Мексико (2018 - Клаусура)
четвъртък, 11 януари, 2018
05:00
3 - 4
(2 - 3, 1 - 1)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Атлетико Сан Луис
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.37 |
3.39 |
2.87 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.33 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.01.2018 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сан Луис Потоси, а гостите от Селая.
Мачът ще се играе в Тустла Гутиерес,
разстоянието от Тустла Гутиерес до Сан Луис Потоси е
1 019.8 км.,
а от Тустла Гутиерес до Селая е
913.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Виктор Мануел Рейна,
който има капацитет от
31 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Виктор Мануел Рейна.
Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Сан Луис - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 06.01.2018 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
0 - 2 |
Алебрихес де Оахака |
1.92 |
3.20 |
3.75 |
| 11.11.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
2 - 1 |
Леонес Негрос |
1.66 |
3.46 |
4.50 |
| 05.11.2017 |
Лига Експансион |
Дорадос де Синалоа |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.11 |
2.98 |
3.34 |
| 28.10.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
0 - 0 |
Минерос де Сакатекас |
2.20 |
2.99 |
3.11 |
| 22.10.2017 |
Лига Експансион |
Потрос УАЕМ |
0 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
2.42 |
3.00 |
2.74 |
| 14.10.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Корекаминос УАТ |
2.21 |
3.02 |
3.04 |
| 08.10.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.80 |
3.24 |
3.99 |
| 30.09.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Венадос |
1.59 |
3.37 |
5.13 |
| 16.09.2017 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 0 |
Сакатепек |
1.86 |
3.23 |
3.72 |
| 09.09.2017 |
Лига Експансион |
Кафеталерос |
0 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
2.26 |
3.07 |
2.91 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 3 равенства и 1 загуба
в последните 6 домакинства.
Селая - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.01.2018 |
Лига Експансион |
Селая |
0 - 2 |
Хуарес |
2.22 |
3.16 |
2.92 |
| 26.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Селая |
2 - 1 |
Алебрихес де Оахака |
1.90 |
3.05 |
3.75 |
| 23.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Алебрихес де Оахака |
1 - 0 |
Селая |
2.26 |
3.19 |
2.84 |
| 19.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Селая |
2 - 1 |
Корекаминос УАТ |
1.65 |
3.60 |
4.60 |
| 16.11.2017 |
ЛА Аперт. ФФ |
Корекаминос УАТ |
4 - 3 |
Селая |
2.35 |
2.96 |
2.91 |
| 12.11.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 0 |
Алебрихес де Оахака |
1.92 |
3.19 |
3.60 |
| 04.11.2017 |
Лига Експансион |
Леонес Негрос |
0 - 1 |
Селая |
2.86 |
3.00 |
2.36 |
| 29.10.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
1 - 0 |
Дорадос де Синалоа |
2.02 |
3.05 |
3.47 |
| 21.10.2017 |
Лига Експансион |
Минерос де Сакатекас |
1 - 0 |
Селая |
2.33 |
2.98 |
2.90 |
| 15.10.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
0 - 0 |
Потрос УАЕМ |
1.59 |
3.50 |
5.03 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа и 3 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.10.2017 |
Лига Експансион |
Селая |
3 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
1.80 |
3.24 |
3.99 |
| 10.04.2016 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
1.65 |
3.46 |
4.52 |
| 10.03.2016 |
Копа Мексико |
Селая |
2 - 4 |
Атлетико Сан Луис |
3.28 |
3.19 |
2.07 |
| 24.02.2016 |
Копа Мексико |
Атлетико Сан Луис |
2 - 0 |
Селая |
1.95 |
3.23 |
3.48 |
| 08.11.2015 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 0 |
Селая |
2.15 |
3.17 |
3.05 |
| 08.03.2015 |
Лига Експансион |
Селая |
1 - 0 |
Атлетико Сан Луис |
3.01 |
3.20 |
2.13 |
| 21.09.2014 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
4 - 1 |
Селая |
1.67 |
3.41 |
4.49 |
| 02.03.2014 |
Лига Експансион |
Селая |
2 - 1 |
Атлетико Сан Луис |
2.20 |
3.15 |
2.90 |
| 21.09.2013 |
Лига Експансион |
Атлетико Сан Луис |
1 - 1 |
Селая |
1.90 |
3.25 |
3.40 |
В последните 9 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Атлетико Сан Луис имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 1 път са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлетико Сан Луис класиране в Лига МХ
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Сантос Лагуна |
1 |
1 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 2 |
Пумас УНАМ Мексико |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
3 |
| 3 |
Леон |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 3 |
Пуебла |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 5 |
Америка Мексико |
1 |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
3 |
| 6 |
Депортиво Толука |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Атлетико Морелия |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Монтерей |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 6 |
Чивас Гуадалахара |
1 |
0 |
1 |
0 |
1 |
1 |
0 |
1 |
| 10 |
Веракрус |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Крус Асул |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Некакса Агуаскалиентес |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 10 |
Тихуана |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 14 |
Пачука |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
0 |
| 15 |
Атлас Гуадалахара |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 15 |
Тигрес УАНЛ Монтерей |
1 |
0 |
0 |
1 |
1 |
2 |
-1 |
0 |
| 17 |
Керетаро |
1 |
0 |
0 |
1 |
0 |
1 |
-1 |
0 |
| 18 |
Лобос БУАП Пуебла |
1 |
0 |
0 |
1 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
Селая класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.37 |
3.39 |
2.87 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.41 |
1.33 |
1.60 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.28 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.80 |
2.00 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.39 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.72 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.01.2018 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 100% за Атлетико Сан Луис