Приятелски Срещи - Клубни
20:30
Атлетико Санлукеньо
(Испания)
Алхесирас
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 3.15 | 2.86 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.29 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.93 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.08.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Санлукар де Барамеда, а гостите от Алхесирас. Разстоянието между двата града е 107.9 км.
Отговорна Игра
Атлетико Санлукеньо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.07.2024 | Приятелски срещи | Атлетико Санлукеньо | 2 - 1 | Линенсе | 1.94 | 3.22 | 3.49 |
| 25.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Кастейон | 0 - 1 | Атлетико Санлукеньо | 1.81 | 3.31 | 3.90 |
| 18.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 0 - 1 | Сан Фернандо | 2.03 | 3.16 | 3.30 |
| 11.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Кордоба | 3 - 0 | Атлетико Санлукеньо | 1.54 | 3.84 | 5.31 |
| 04.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 1 - 0 | Алкояно | 1.77 | 3.25 | 4.43 |
| 28.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мерида АД | 0 - 0 | Атлетико Санлукеньо | 2.24 | 2.97 | 3.04 |
| 20.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 1 - 0 | Рекреативо Уелва | 2.17 | 3.03 | 3.23 |
| 14.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Антекера | 2 - 1 | Атлетико Санлукеньо | 2.17 | 3.00 | 3.22 |
| 07.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 0 - 3 | Атлетико Мадрид Б | 2.25 | 2.97 | 3.06 |
| 31.03.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мелия | 1 - 1 | Атлетико Санлукеньо | 2.57 | 2.87 | 2.65 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Алхесирас - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.08.2024 | Приятелски срещи | Алмерия | 1 - 1 | Алхесирас | 1.18 | 6.00 | 10.50 |
| 25.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Кордоба | 1 - 0 | Алхесирас | 1.37 | 4.32 | 7.35 |
| 18.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 1 | Кастейон | 3.14 | 3.20 | 2.06 |
| 11.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Рекреативо Уелва | 3 - 0 | Алхесирас | 1.57 | 3.52 | 5.72 |
| 05.05.2024 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 0 | Атлетико Балеарес | 1.56 | 3.55 | 5.43 |
| 28.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Мадрид Б | 3 - 1 | Алхесирас | 1.69 | 3.30 | 4.67 |
| 20.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 2 - 3 | Антекера | 2.27 | 2.99 | 3.08 |
| 13.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Мерида АД | 3 - 1 | Алхесирас | 2.14 | 2.91 | 3.36 |
| 07.04.2024 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 0 - 1 | Реал Мурсия | 2.44 | 2.80 | 2.93 |
| 30.03.2024 | Примера РФЕФ 2 | Сеута | 3 - 2 | Алхесирас | 1.72 | 3.26 | 4.53 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.02.2024 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 0 - 0 | Алхесирас | 2.08 | 3.01 | 3.40 |
| 01.10.2023 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 1 | Атлетико Санлукеньо | 1.95 | 3.08 | 3.74 |
| 01.08.2023 | Приятелски срещи | Атлетико Санлукеньо | 0 - 0 | Алхесирас | 2.53 | 3.07 | 2.57 |
| 27.07.2022 | Приятелски срещи | Атлетико Санлукеньо | 1 - 3 | Алхесирас | 3.03 | 3.36 | 2.12 |
| 27.02.2022 | Примера РФЕФ 2 | Атлетико Санлукеньо | 0 - 2 | Алхесирас | 2.39 | 3.13 | 2.66 |
| 05.12.2021 | Примера РФЕФ 2 | Алхесирас | 1 - 3 | Атлетико Санлукеньо | 1.88 | 3.00 | 3.91 |
| 21.03.2021 | Сегунда Б гр. 4 | Алхесирас | 2 - 3 | Атлетико Санлукеньо | 2.36 | 2.79 | 3.14 |
| 10.01.2021 | Сегунда Б гр. 4 | Атлетико Санлукеньо | 2 - 0 | Алхесирас | 2.17 | 2.88 | 3.45 |
| 01.12.2019 | Сегунда Б гр. 4 | Атлетико Санлукеньо | 2 - 1 | Алхесирас | 2.32 | 2.93 | 3.06 |
| 12.04.2014 | Сегунда Б гр. 4 | Атлетико Санлукеньо | 2 - 1 | Алхесирас | 2.55 | 3.00 | 2.55 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Атлетико Санлукеньо имат изиграни 7 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.22 | 3.15 | 2.86 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.29 | 1.55 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.78 | 1.93 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 1.93 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.27 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.95 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.08.2024 16:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра