Ирландия - Първа Дивизия (2018)
17:00
Атлон Таун
Кабинтили
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 4.75 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.16 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Атлон, а гостите от Блекрок. Разстоянието между двата града е 118.5 км. Мачът ще се играе на стадион Атлон Таун, който има капацитет от 2 500 места, от които седящи 2 000. Снимки от Google карта стадион Атлон Таун. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Атлон Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 3 | УК Дъблин | 11.78 | 5.97 | 1.18 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Дрогеда Юнайтед | 6 - 0 | Атлон Таун | 1.11 | 6.66 | 17.54 |
| 23.02.2018 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 4 - 1 | Атлон Таун | 1.07 | 8.68 | 17.73 |
| 07.10.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 4 | УК Дъблин | 10.09 | 6.24 | 1.19 |
| 22.09.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 6 - 2 | Атлон Таун | 1.24 | 5.60 | 8.92 |
| 15.09.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 4 - 1 | Атлон Таун | 1.20 | 6.12 | 10.12 |
| 01.09.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 1 | Коб Рамблърс | 6.96 | 4.96 | 1.32 |
| 25.08.2017 | Купа на Ирландия | Корк Сити | 7 - 0 | Атлон Таун | 1.02 | 11.69 | 28.64 |
| 19.08.2017 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 7 - 1 | Атлон Таун | 1.26 | 5.31 | 8.37 |
| 04.08.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 1 | Уексфорд | 2.63 | 3.32 | 2.40 |
Общо 1 равенство и 9 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Кабинтили - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.03.2018 | Първа Дивизия | Голуей Юнайтед | 3 - 1 | Кабинтили | 1.64 | 3.60 | 4.64 |
| 09.03.2018 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 1 | Коб Рамблърс | 2.43 | 3.16 | 2.65 |
| 23.02.2018 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 1 | Уексфорд | 1.87 | 3.24 | 3.84 |
| 07.10.2017 | Първа Дивизия | Шелбърн | 3 - 1 | Кабинтили | 2.18 | 3.32 | 2.95 |
| 22.09.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 6 - 2 | Атлон Таун | 1.24 | 5.60 | 8.92 |
| 16.09.2017 | Първа Дивизия | Коб Рамблърс | 0 - 3 | Кабинтили | 1.67 | 3.43 | 4.83 |
| 01.09.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 0 - 2 | Лонгфорд Таун | 2.76 | 3.19 | 2.37 |
| 18.08.2017 | Първа Дивизия | Уексфорд | 2 - 0 | Кабинтили | 3.43 | 3.27 | 1.99 |
| 11.08.2017 | Купа на Ирландия | Кабинтили | 3 - 1 | УК Дъблин | 2.32 | 3.21 | 2.77 |
| 04.08.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 1 - 1 | Уотърфорд | 4.77 | 3.49 | 1.65 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 3 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.09.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 6 - 2 | Атлон Таун | 1.24 | 5.60 | 8.92 |
| 14.07.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 1 | Кабинтили | 4.32 | 3.79 | 1.65 |
| 20.05.2017 | Първа Дивизия | Кабинтили | 2 - 0 | Атлон Таун | 1.70 | 3.49 | 4.37 |
| 31.03.2017 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 3 - 3 | Кабинтили | 3.43 | 3.19 | 2.02 |
| 26.08.2016 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 4 - 0 | Кабинтили | 3.35 | 3.23 | 2.03 |
| 01.07.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 5 - 1 | Атлон Таун | 1.92 | 3.27 | 3.68 |
| 22.04.2016 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 3 - 1 | Кабинтили | 1.79 | 3.39 | 4.06 |
| 04.03.2016 | Първа Дивизия | Кабинтили | 2 - 1 | Атлон Таун | 2.72 | 3.05 | 2.46 |
| 17.10.2015 | Първа Дивизия | Кабинтили | 1 - 3 | Атлон Таун | 3.10 | 3.29 | 2.09 |
| 07.08.2015 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 0 - 1 | Кабинтили | 1.38 | 4.23 | 6.84 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 5 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Атлон Таун имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 19.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Голуей Юнайтед | 3 | +5 | 7 |
| 2 | УК Дъблин | 3 | +3 | 7 |
| 3 | Дрогеда Юнайтед | 2 | +13 | 6 |
| 4 | Лонгфорд Таун | 3 | +2 | 4 |
| 5 | Фин Харпс | 2 | +2 | 4 |
| 6 | Шелбърн | 3 | 0 | 4 |
| 7 | Коб Рамблърс | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Уексфорд | 3 | -9 | 3 |
| 9 | Кабинтили | 3 | -4 | 0 |
| 10 | Атлон Таун | 3 | -11 | 0 |
Хронология в първенството
| Атлон Таун | |
| Кабинтили | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Атлон Таун | Атлон Таун | Кабинтили | Кабинтили | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Голуей Юнайтед | 4 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||||
| 2 | УК Дъблин | 1 - 3 | 1 - 3 | |||||
| 3 | Дрогеда Юнайтед | 6 - 0 | ||||||
| 4 | Лонгфорд Таун | |||||||
| 5 | Фин Харпс | |||||||
| 6 | Шелбърн | |||||||
| 7 | Коб Рамблърс | 0 - 1 | ||||||
| 8 | Уексфорд | 0 - 1 | ||||||
| 9 | Кабинтили | - | - | - | ||||
| 10 | Атлон Таун | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Атлон Таун | Кабинтили | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 9 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Атлон Таун | Кабинтили | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 3 |
0
0 3 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Атлон Таун | Кабинтили | |
|
Вкарани
Получени |
2
13 |
1
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
1
3 |
1
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 10.00 | 4.75 | 1.33 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 1.16 | 1.03 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 7.00 | 1.08 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.03.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
