Приятелски Срещи - Клубни
21:30
Атлон Таун
(Ирландия)
Сейнт Патрикс
(Ирландия)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 14.71 | 6.81 | 1.12 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.10 | 1.05 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.40 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.51 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.59 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Атлон, а гостите от Дъблин. Разстоянието между двата града е 113.4 км.
Отговорна Игра
Атлон Таун - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.01.2025 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 0 - 5 | Слиго Роувърс | 3.85 | 3.63 | 1.74 |
| 02.11.2024 | Плейофи | Брей Уондърърс | 2 - 2 | Атлон Таун | 2.47 | 3.11 | 2.66 |
| 28.10.2024 | Плейофи | Уексфорд | 0 - 0 | Атлон Таун | 1.77 | 3.58 | 3.85 |
| 24.10.2024 | Плейофи | Атлон Таун | 1 - 0 | Уексфорд | 2.37 | 3.24 | 2.68 |
| 18.10.2024 | Първа Дивизия | Кери | 2 - 0 | Атлон Таун | 3.53 | 3.53 | 1.86 |
| 11.10.2024 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 4 - 1 | Корк Сити | 3.88 | 3.40 | 1.82 |
| 05.10.2024 | Първа Дивизия | Лонгфорд Таун | 1 - 1 | Атлон Таун | 3.76 | 3.71 | 1.76 |
| 27.09.2024 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 2 | Коб Рамблърс | 1.70 | 3.69 | 4.15 |
| 23.09.2024 | Първа Дивизия | Атлон Таун | 1 - 0 | УК Дъблин | 2.67 | 3.34 | 2.33 |
| 20.09.2024 | Първа Дивизия | Трити Юнайтед | 1 - 2 | Атлон Таун | 2.57 | 3.29 | 2.41 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Сейнт Патрикс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.11.2024 | Висша Дивизия | Слиго Роувърс | 0 - 2 | Сейнт Патрикс | 5.13 | 4.24 | 1.52 |
| 25.10.2024 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 1 - 0 | Дери Сити | 2.34 | 3.14 | 2.93 |
| 18.10.2024 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 2 - 1 | Голуей Юнайтед | 1.94 | 3.31 | 3.71 |
| 14.10.2024 | Висша Дивизия | Бохемианс | 1 - 3 | Сейнт Патрикс | 2.69 | 3.35 | 2.36 |
| 30.09.2024 | Висша Дивизия | Шелбърн | 2 - 3 | Сейнт Патрикс | 2.60 | 3.14 | 2.57 |
| 27.09.2024 | Висша Дивизия | Шамрок Роувърс | 0 - 3 | Сейнт Патрикс | 1.66 | 3.72 | 4.47 |
| 20.09.2024 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 3 - 0 | Уотърфорд | 1.58 | 3.92 | 4.91 |
| 05.09.2024 | Висша Дивизия | Дъндолк | 1 - 2 | Сейнт Патрикс | 3.58 | 3.11 | 2.05 |
| 01.09.2024 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 4 - 1 | Дрогеда Юнайтед | 1.85 | 3.49 | 3.81 |
| 28.08.2024 | ЛК Квалификации | Истанбул Башакшехир | 2 - 0 | Сейнт Патрикс | 1.19 | 6.26 | 12.48 |
Общо 9 победи и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 победи и 1 загуба в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2024 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 0 - 1 | Сейнт Патрикс | 7.44 | 5.08 | 1.31 |
| 29.01.2020 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 1 - 6 | Сейнт Патрикс | 14.38 | 7.19 | 1.12 |
| 17.10.2014 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 0 - 2 | Атлон Таун | 1.31 | 4.72 | 8.23 |
| 26.07.2014 | Висша Дивизия | Атлон Таун | 0 - 2 | Сейнт Патрикс | 6.91 | 4.15 | 1.40 |
| 28.04.2014 | Приятелски срещи | Атлон Таун | 2 - 2 | Сейнт Патрикс | 8.50 | 4.75 | 1.26 |
| 25.04.2014 | Висша Дивизия | Сейнт Патрикс | 4 - 0 | Атлон Таун | 1.12 | 7.23 | 15.60 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Атлон Таун имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 14.71 | 6.81 | 1.12 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.10 | 1.05 | 1.02 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.40 | 1.12 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.51 | 1.45 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.61 | 2.14 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 1.59 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 24.01.2025 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра