Гватемала - Лига Насионал (2026 - Апертура)
неделя, 18 октомври, 2026
20:00
20:00
Аурора Гватемала
Депортиво Сан Педро
Прогнози на потребителите
1 0% за Аурора Гватемала
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Сан Педро
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.20 | 3.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.23 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.95 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Гватемала, а гостите от Сан Педро Сакатепекес. Разстоянието между двата града е 139.5 км. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аурора Гватемала - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2026 | Лига Насионал | Комуникасионес | 1 - 2 | Аурора Гват. | 1.50 | 3.71 | 5.87 |
| 11.10.2026 | Лига Насионал | Аурора Гват. | 2 - 1 | Кселаху | 2.53 | 3.22 | 2.48 |
| 05.10.2026 | Лига Насионал | Гуастатоя | 2 - 1 | Аурора Гват. | 1.45 | 3.80 | 6.41 |
| 27.09.2026 | Лига Насионал | Кобан Империал | 3 - 2 | Аурора Гват. | 1.60 | 3.57 | 4.89 |
| 20.09.2026 | Лига Насионал | Аурора Гват. | 1 - 0 | Маркуензе | 1.99 | 3.15 | 3.44 |
| 13.09.2026 | Лига Насионал | Депортиво Михко | 3 - 2 | Аурора Гват. | 1.44 | 4.04 | 5.88 |
| 11.09.2026 | Лига Насионал | Аурора Гват. | 1 - 2 | Мунисипал | 3.33 | 3.23 | 2.00 |
| 05.09.2026 | Лига Насионал | Антигуа ГФК | 2 - 1 | Аурора Гват. | 1.42 | 3.93 | 6.51 |
| 31.08.2026 | Лига Насионал | Аурора Гват. | 1 - 0 | Малакатеко | 1.95 | 3.17 | 3.51 |
| 23.08.2026 | Лига Насионал | Аурора Гват. | 3 - 2 | Сучитепекес | 1.91 | 3.11 | 3.77 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Депортиво Сан Педро - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.10.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 2 - 1 | Комуникасионес | 2.01 | 3.07 | 3.49 |
| 04.10.2026 | Лига Насионал | Кселаху | 2 - 0 | Деп. Сан Педро | 1.44 | 3.96 | 6.19 |
| 27.09.2026 | Лига Насионал | Гуастатоя | 2 - 1 | Деп. Сан Педро | 1.50 | 3.57 | 6.09 |
| 20.09.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 1 - 1 | Кобан Империал | 1.85 | 3.22 | 3.87 |
| 13.09.2026 | Лига Насионал | Маркуензе | 0 - 0 | Деп. Сан Педро | 1.66 | 3.45 | 4.75 |
| 10.09.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 2 - 0 | Депортиво Михко | 1.91 | 3.29 | 3.55 |
| 07.09.2026 | Лига Насионал | Мунисипал | 0 - 0 | Деп. Сан Педро | 1.21 | 5.30 | 11.43 |
| 31.08.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 4 - 3 | Антигуа ГФК | 2.63 | 2.88 | 2.62 |
| 24.08.2026 | Лига Насионал | Малакатеко | 2 - 0 | Деп. Сан Педро | 1.28 | 4.69 | 9.19 |
| 17.08.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 2 - 1 | Аурора Гват. | 1.59 | 3.68 | 4.87 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.08.2026 | Лига Насионал | Деп. Сан Педро | 2 - 1 | Аурора Гват. | 1.59 | 3.68 | 4.87 |
Лига Насионал класиране към 18.10.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Антигуа ГФК | 14 | +5 | 26 |
| 2 | Гуастатоя | 14 | +4 | 26 |
| 3 | Мунисипал | 13 | +10 | 25 |
| 4 | Кселаху | 14 | +10 | 21 |
| 5 | Депортиво Сан Педро | 13 | +3 | 21 |
| 6 | Маркуензе | 14 | -2 | 21 |
| 7 | Депортиво Михко | 13 | -1 | 18 |
| 8 | Аурора Гватемала | 14 | -2 | 18 |
| 9 | Кобан Империал | 14 | -3 | 16 |
| 10 | Комуникасионес | 14 | -3 | 15 |
| 11 | Малакатеко | 14 | -6 | 15 |
| 12 | Сучитепекес | 13 | -15 | 7 |
Хронология в първенството
| Аурора Гватемала | |
| Депортиво Сан Педро | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аурора Гватемала | Аурора Гватемала | Депортиво Сан Педро | Депортиво Сан Педро | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Антигуа ГФК | 2 - 1 | 4 - 3 | |||||
| 2 | Гуастатоя | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 3 | Мунисипал | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 4 | Кселаху | 2 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Депортиво Сан Педро | 2 - 1 | - | - | - | |||
| 6 | Маркуензе | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 7 | Депортиво Михко | 3 - 2 | 2 - 0 | |||||
| 8 | Аурора Гватемала | - | - | - | 2 - 1 | |||
| 9 | Кобан Империал | 3 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 10 | Комуникасионес | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 11 | Малакатеко | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 12 | Сучитепекес | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 0 | ||||
Представяне в Шампионата
| Аурора Гватемала | Депортиво Сан Педро | |
| Победи | 6 | 6 |
| Равни | 0 | 3 |
| Загуби | 8 | 4 |
| Вкарани Голове | 21 | 16 |
| Получени Голове | 23 | 13 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 1.23 |
| Средно Получени | 1.64 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 93% | 62% |
| Мачове Получил | 86% | 62% |
| Гол/Гол | 79% | 38% |
| Над 1.5 | 79% | 69% |
| Над 2.5 | 79% | 38% |
| Над 3.5 | 36% | 8% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 5 | 0 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 2 | 4 |
| Вкарани Голове | 11 | 1 |
| Получени Голове | 7 | 7 |
| Средно Вкарани | 1.57 | 0.17 |
| Средно Получени | 1.00 | 1.17 |
| Мачове Вкарал | 86% | 17% |
| Мачове Получил | 71% | 67% |
| Гол/Гол | 57% | 17% |
| Над 1.5 | 57% | 50% |
| Над 2.5 | 57% | 17% |
| Над 3.5 | 29% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.81 | 3.20 | 3.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 1.23 | 1.74 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 2.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.95 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.65 | 2.02 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.23 | 3.45 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.87 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.10.2026 00:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Аурора Гватемала
X 0% за равен
2 0% за Депортиво Сан Педро
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
