Австрия - Втора Лига (2025 - 2026)
четвъртък, 14 май, 2026
18:00
Аустрия Клагенфурт
Лиферинг Залцбург
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Аустрия Клагенфурт
2 0% за Лиферинг Залцбург
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.42 |
3.98 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.11 |
1.21 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.20 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.17 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Клагенфурт, а гостите от Залцбург.
Разстоянието между двата града е 161.7 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вьортерзее Щадион,
който има капацитет от
32 000 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Вьортерзее Щадион.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аустрия Клагенфурт - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
3 - 0 |
Аустрия Клагенфурт |
1.73 |
3.66 |
4.06 |
| 03.05.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
2 - 1 |
Рапид Виена II |
2.25 |
3.40 |
2.82 |
| 24.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
3 - 0 |
Аустрия Лустенау |
4.27 |
3.48 |
1.74 |
| 18.04.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
1 - 1 |
Аустрия Клагенфурт |
1.81 |
3.50 |
3.92 |
| 10.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
1 - 0 |
Капфенберг |
2.46 |
3.29 |
2.57 |
| 06.04.2026 |
Втора Лига |
Санкт Пьолтен |
2 - 0 |
Аустрия Клагенфурт |
1.40 |
4.34 |
6.54 |
| 03.04.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
1 - 2 |
Аустрия Клагенфурт |
1.86 |
3.33 |
3.82 |
| 20.03.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
0 - 2 |
Фърст Виена |
3.03 |
3.20 |
2.20 |
| 13.03.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
0 - 3 |
Флоридсдорфер АК |
3.74 |
3.23 |
1.92 |
| 08.03.2026 |
Втора Лига |
Адмира Вакер Мьодлинг |
3 - 3 |
Аустрия Клагенфурт |
1.27 |
4.89 |
9.79 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Лиферинг Залцбург - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
3 - 0 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
3.43 |
3.68 |
1.87 |
| 02.05.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
1 - 4 |
Лиферинг Залцбург |
3.78 |
3.95 |
1.72 |
| 24.04.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 0 |
Аустрия Виена II |
1.74 |
3.79 |
3.84 |
| 19.04.2026 |
Втора Лига |
Санкт Пьолтен |
0 - 0 |
Лиферинг Залцбург |
1.69 |
3.81 |
4.07 |
| 11.04.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
3 - 1 |
Флоридсдорфер АК |
2.71 |
3.22 |
2.39 |
| 06.04.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
0 - 1 |
Амщетен |
2.51 |
3.41 |
2.46 |
| 20.03.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 5 |
Херта Велс |
1.82 |
3.50 |
3.80 |
| 13.03.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
2 - 0 |
Лиферинг Залцбург |
3.12 |
3.33 |
2.11 |
| 10.03.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
0 - 1 |
Лиферинг Залцбург |
2.86 |
3.50 |
2.16 |
| 06.03.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
4 - 3 |
Шварц-Вайс Бр. |
1.69 |
3.80 |
4.11 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.11.2025 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 2 |
Аустрия Клагенфурт |
1.82 |
3.51 |
3.83 |
| 07.07.2023 |
Приятелски срещи |
Аустрия Клагенфурт |
1 - 4 |
Лиферинг Залцбург |
1.42 |
4.45 |
5.97 |
| 12.05.2021 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 3 |
Аустрия Клагенфурт |
2.31 |
3.58 |
2.64 |
| 29.01.2021 |
Приятелски срещи |
Лиферинг Залцбург |
1 - 2 |
Аустрия Клагенфурт |
2.16 |
3.68 |
2.63 |
| 13.12.2020 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
2 - 2 |
Лиферинг Залцбург |
2.52 |
3.36 |
2.50 |
| 29.05.2020 |
Приятелски срещи |
Лиферинг Залцбург |
0 - 2 |
Аустрия Клагенфурт |
2.42 |
3.82 |
2.34 |
| 29.02.2020 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
3 - 1 |
Аустрия Клагенфурт |
2.65 |
3.63 |
2.24 |
| 04.08.2019 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
4 - 4 |
Лиферинг Залцбург |
1.88 |
3.60 |
3.52 |
| 01.06.2019 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
1 - 1 |
Аустрия Клагенфурт |
2.09 |
3.51 |
3.01 |
| 24.11.2018 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
3 - 0 |
Лиферинг Залцбург |
3.29 |
3.46 |
2.00 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Аустрия Клагенфурт имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Аустрия Лустенау |
27 |
15 |
6 |
6 |
38 |
25 |
+13 |
51 |
| 2 |
Санкт Пьолтен |
27 |
15 |
5 |
7 |
43 |
26 |
+17 |
50 |
| 3 |
Флоридсдорфер АК |
27 |
14 |
6 |
7 |
42 |
17 |
+25 |
48 |
| 4 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
27 |
11 |
12 |
4 |
49 |
29 |
+20 |
45 |
| 5 |
Амщетен |
27 |
11 |
11 |
5 |
40 |
32 |
+8 |
44 |
| 6 |
Лиферинг Залцбург |
27 |
12 |
8 |
7 |
44 |
39 |
+5 |
44 |
| 7 |
Аустрия Виена II |
27 |
11 |
6 |
10 |
32 |
38 |
-6 |
39 |
| 8 |
Фърст Виена |
27 |
10 |
7 |
10 |
28 |
25 |
+3 |
37 |
| 9 |
Аустрия Залцбург |
28 |
9 |
10 |
9 |
36 |
37 |
-1 |
37 |
| 10 |
Херта Велс |
27 |
9 |
6 |
12 |
36 |
36 |
0 |
33 |
| 11 |
Аустрия Клагенфурт |
27 |
9 |
6 |
12 |
31 |
41 |
-10 |
30 |
| 12 |
Рапид Виена II |
27 |
8 |
5 |
14 |
31 |
44 |
-13 |
29 |
| 13 |
Капфенберг |
27 |
7 |
4 |
16 |
29 |
52 |
-23 |
25 |
| 14 |
Щурм Грац II |
27 |
5 |
6 |
16 |
24 |
43 |
-19 |
21 |
| 15 |
Шварц-Вайс Брегенц |
27 |
3 |
10 |
14 |
36 |
55 |
-19 |
16 |
| 16 |
Щрипфинг |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Аустрия Клагенфурт |
|
| Лиферинг Залцбург |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Аустрия Клагенфурт |
Аустрия Клагенфурт |
|
Лиферинг Залцбург |
Лиферинг Залцбург |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Аустрия Лустенау |
3 - 0 |
2 - 0 |
3 - 0 |
|
0 - 4 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 2 |
Санкт Пьолтен |
1 - 2 |
2 - 0 |
1 - 2 |
|
3 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
Флоридсдорфер АК |
0 - 3 |
1 - 2 |
0 - 3 |
|
3 - 1 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 4 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
0 - 4 |
3 - 3 |
0 - 4 |
|
3 - 0 |
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Амщетен |
0 - 2 |
3 - 0 |
0 - 2 |
|
0 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 6 |
Лиферинг Залцбург |
|
2 - 2 |
|
|
- |
- |
- |
| 7 |
Аустрия Виена II |
2 - 3 |
2 - 1 |
2 - 3 |
|
2 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Фърст Виена |
0 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
|
1 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 9 |
Аустрия Залцбург |
0 - 1 |
1 - 2 |
0 - 1 |
|
3 - 2 |
2 - 0 |
2 - 0 |
| 10 |
Херта Велс |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 5 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 11 |
Аустрия Клагенфурт |
- |
- |
- |
|
2 - 2 |
|
|
| 12 |
Рапид Виена II |
2 - 1 |
2 - 1 |
2 - 1 |
|
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
Капфенберг |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
5 - 2 |
1 - 4 |
1 - 4 |
| 14 |
Щурм Грац II |
0 - 0 |
1 - 1 |
0 - 0 |
|
2 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 15 |
Шварц-Вайс Брегенц |
2 - 1 |
1 - 1 |
2 - 1 |
|
4 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 16 |
Щрипфинг |
|
0 - 1* |
|
|
0 - 0* |
|
|
*** Щрипфинг - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Аустрия Клагенфурт |
Лиферинг Залцбург |
| Победи |
10 |
12 |
| Равни |
6 |
9 |
| Загуби |
12 |
7 |
| Вкарани Голове |
32 |
44 |
| Получени Голове |
41 |
39 |
| Средно Вкарани |
1.14 |
1.57 |
| Средно Получени |
1.46 |
1.39 |
| Мачове Вкарал |
68% |
68% |
| Мачове Получил |
79% |
68% |
| Гол/Гол |
50% |
46% |
| Над 1.5 |
86% |
71% |
| Над 2.5 |
54% |
50% |
| Над 3.5 |
14% |
46% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
3 |
| Равни |
1 |
6 |
| Загуби |
7 |
4 |
| Вкарани Голове |
13 |
13 |
| Получени Голове |
19 |
16 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.00 |
| Средно Получени |
1.46 |
1.23 |
| Мачове Вкарал |
54% |
54% |
| Мачове Получил |
69% |
69% |
| Гол/Гол |
31% |
38% |
| Над 1.5 |
77% |
69% |
| Над 2.5 |
54% |
31% |
| Над 3.5 |
15% |
31% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.42 |
3.98 |
1.68 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.11 |
1.21 |
1.17 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.20 |
1.15 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.64 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.42 |
2.49 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.17 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 0% за Аустрия Клагенфурт
2 0% за Лиферинг Залцбург
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака