Австрия - Втора Лига (2025 - 2026)
четвъртък, 14 май, 2026
18:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.68 |
3.84 |
4.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.23 |
2.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.34 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лустенау, а гостите от Амщетен.
Разстоянието между двата града е 397.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Райхсхофщадион,
който има капацитет от
8 800 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Райхсхофщадион.
Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аустрия Лустенау - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Залцбург |
2 - 2 |
Аустрия Лустенау |
3.71 |
3.36 |
1.89 |
| 03.05.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
2 - 0 |
Шварц-Вайс Бр. |
1.40 |
4.41 |
6.34 |
| 24.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Клагенфурт |
3 - 0 |
Аустрия Лустенау |
4.27 |
3.48 |
1.74 |
| 17.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
3 - 0 |
Рапид Виена II |
1.65 |
3.81 |
4.37 |
| 10.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
3 - 0 |
Санкт Пьолтен |
2.95 |
3.00 |
2.34 |
| 06.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
3 - 1 |
Аустрия Лустенау |
3.15 |
3.35 |
2.08 |
| 03.04.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
1 - 1 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
2.99 |
3.16 |
2.23 |
| 20.03.2026 |
Втора Лига |
Флоридсдорфер АК |
0 - 2 |
Аустрия Лустенау |
2.41 |
2.83 |
3.04 |
| 14.03.2026 |
Втора Лига |
Щурм Грац II |
0 - 1 |
Аустрия Лустенау |
3.09 |
3.32 |
2.11 |
| 06.03.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
0 - 3 |
Фърст Виена |
1.84 |
3.34 |
3.94 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Амщетен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.05.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
3 - 0 |
Аустрия Клагенфурт |
1.73 |
3.66 |
4.06 |
| 24.04.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
0 - 0 |
Фърст Виена |
2.18 |
3.35 |
2.92 |
| 17.04.2026 |
Втора Лига |
Флоридсдорфер АК |
5 - 0 |
Амщетен |
2.33 |
3.11 |
2.89 |
| 10.04.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
2 - 3 |
Шварц-Вайс Бр. |
1.55 |
4.05 |
4.89 |
| 06.04.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
0 - 1 |
Амщетен |
2.51 |
3.41 |
2.46 |
| 03.04.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
1 - 1 |
Аустрия Виена II |
1.73 |
3.60 |
4.15 |
| 22.03.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 0 |
Амщетен |
3.97 |
3.76 |
1.73 |
| 13.03.2026 |
Втора Лига |
Рапид Виена II |
4 - 1 |
Амщетен |
4.49 |
3.61 |
1.69 |
| 06.03.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
0 - 2 |
Аустрия Залцбург |
1.57 |
3.80 |
4.98 |
| 27.02.2026 |
Втора Лига |
Санкт Пьолтен |
1 - 3 |
Амщетен |
2.02 |
3.41 |
3.24 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.11.2025 |
Втора Лига |
Амщетен |
1 - 0 |
Аустрия Лустенау |
2.20 |
3.28 |
2.97 |
| 02.05.2025 |
Втора Лига |
Амщетен |
0 - 1 |
Аустрия Лустенау |
2.32 |
3.47 |
2.67 |
| 02.11.2024 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
0 - 1 |
Амщетен |
1.92 |
3.56 |
3.32 |
| 01.04.2022 |
Втора Лига |
Амщетен |
0 - 2 |
Аустрия Лустенау |
2.90 |
3.58 |
2.12 |
| 11.09.2021 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
3 - 1 |
Амщетен |
2.27 |
3.59 |
2.70 |
| 08.05.2021 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
4 - 2 |
Амщетен |
2.24 |
3.49 |
2.77 |
| 04.12.2020 |
Втора Лига |
Амщетен |
3 - 2 |
Аустрия Лустенау |
2.25 |
3.52 |
2.69 |
| 31.07.2020 |
Втора Лига |
Аустрия Лустенау |
1 - 3 |
Амщетен |
2.32 |
3.61 |
2.59 |
| 08.11.2019 |
Втора Лига |
Амщетен |
2 - 0 |
Аустрия Лустенау |
3.23 |
3.70 |
1.96 |
| 24.05.2019 |
Втора Лига |
Амщетен |
2 - 3 |
Аустрия Лустенау |
2.04 |
3.49 |
3.19 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 5 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Аустрия Лустенау имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и нямат равен мач.
Втора Лига класиране към 14.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Аустрия Лустенау |
27 |
15 |
6 |
6 |
38 |
25 |
+13 |
51 |
| 2 |
Санкт Пьолтен |
27 |
15 |
5 |
7 |
43 |
26 |
+17 |
50 |
| 3 |
Флоридсдорфер АК |
27 |
14 |
6 |
7 |
42 |
17 |
+25 |
48 |
| 4 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
27 |
11 |
12 |
4 |
49 |
29 |
+20 |
45 |
| 5 |
Амщетен |
27 |
11 |
11 |
5 |
40 |
32 |
+8 |
44 |
| 6 |
Лиферинг Залцбург |
27 |
12 |
8 |
7 |
44 |
39 |
+5 |
44 |
| 7 |
Аустрия Виена II |
27 |
11 |
6 |
10 |
32 |
38 |
-6 |
39 |
| 8 |
Фърст Виена |
27 |
10 |
7 |
10 |
28 |
25 |
+3 |
37 |
| 9 |
Аустрия Залцбург |
28 |
9 |
10 |
9 |
36 |
37 |
-1 |
37 |
| 10 |
Херта Велс |
27 |
9 |
6 |
12 |
36 |
36 |
0 |
33 |
| 11 |
Аустрия Клагенфурт |
27 |
9 |
6 |
12 |
31 |
41 |
-10 |
30 |
| 12 |
Рапид Виена II |
27 |
8 |
5 |
14 |
31 |
44 |
-13 |
29 |
| 13 |
Капфенберг |
27 |
7 |
4 |
16 |
29 |
52 |
-23 |
25 |
| 14 |
Щурм Грац II |
27 |
5 |
6 |
16 |
24 |
43 |
-19 |
21 |
| 15 |
Шварц-Вайс Брегенц |
27 |
3 |
10 |
14 |
36 |
55 |
-19 |
16 |
| 16 |
Щрипфинг |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Аустрия Лустенау |
|
| Амщетен |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Аустрия Лустенау |
Аустрия Лустенау |
|
Амщетен |
Амщетен |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Аустрия Лустенау |
- |
- |
- |
|
1 - 0 |
|
|
| 2 |
Санкт Пьолтен |
3 - 0 |
1 - 0 |
3 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 3 |
Флоридсдорфер АК |
0 - 0 |
0 - 2 |
0 - 0 |
|
1 - 1 |
5 - 0 |
5 - 0 |
| 4 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
1 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
|
2 - 1 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 5 |
Амщетен |
|
1 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Лиферинг Залцбург |
1 - 0 |
0 - 4 |
1 - 0 |
|
2 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Аустрия Виена II |
3 - 2 |
3 - 1 |
3 - 2 |
|
1 - 1 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 8 |
Фърст Виена |
0 - 3 |
1 - 1 |
0 - 3 |
|
0 - 0 |
2 - 3 |
2 - 3 |
| 9 |
Аустрия Залцбург |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
0 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 10 |
Херта Велс |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 11 |
Аустрия Клагенфурт |
2 - 0 |
3 - 0 |
2 - 0 |
|
3 - 0 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 12 |
Рапид Виена II |
3 - 0 |
1 - 2 |
3 - 0 |
|
3 - 1 |
4 - 1 |
4 - 1 |
| 13 |
Капфенберг |
2 - 1 |
3 - 1 |
2 - 1 |
|
3 - 0 |
0 - 0 |
0 - 0 |
| 14 |
Щурм Грац II |
2 - 1 |
0 - 1 |
2 - 1 |
|
2 - 0 |
3 - 3 |
3 - 3 |
| 15 |
Шварц-Вайс Брегенц |
2 - 0 |
1 - 2 |
2 - 0 |
|
2 - 3 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 16 |
Щрипфинг |
3 - 3* |
|
3 - 3* |
|
3 - 0* |
|
|
*** Щрипфинг - оттегляне от първенството
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Аустрия Лустенау |
Амщетен |
| Победи |
15 |
12 |
| Равни |
7 |
11 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани Голове |
41 |
43 |
| Получени Голове |
28 |
32 |
| Средно Вкарани |
1.46 |
1.54 |
| Средно Получени |
1.00 |
1.14 |
| Мачове Вкарал |
79% |
75% |
| Мачове Получил |
57% |
57% |
| Гол/Гол |
43% |
46% |
| Над 1.5 |
71% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
21% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
9 |
5 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
1 |
3 |
| Вкарани Голове |
23 |
19 |
| Получени Голове |
11 |
20 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
1.46 |
| Средно Получени |
0.79 |
1.54 |
| Мачове Вкарал |
79% |
69% |
| Мачове Получил |
43% |
62% |
| Гол/Гол |
36% |
46% |
| Над 1.5 |
71% |
69% |
| Над 2.5 |
50% |
54% |
| Над 3.5 |
14% |
54% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.68 |
3.84 |
4.62 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.16 |
1.23 |
2.11 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.34 |
1.24 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.87 |
1.88 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.26 |
3.20 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.83 |
1.87 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
11.05.2026 04:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака