Австрия - Втора Лига (2017 - 2018)
19:30
Аустрия Лустенау
Капфенберг
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Лустенау, а гостите от Капфенберг. Разстоянието между двата града е 423.7 км. Мачът ще се играе на стадион Райхсхофщадион, който има капацитет от 8 800 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Райхсхофщадион. Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аустрия Лустенау - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2018 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 2 - 1 | Аустрия Лустенау | 1.71 | 3.53 | 4.26 |
| 23.02.2018 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 1 | Винер Нойщат | 2.48 | 3.11 | 2.64 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Санкт Гален | 2 - 0 | Аустрия Лустенау | 1.39 | 4.12 | 6.82 |
| 01.12.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 0 - 0 | Рийд | 3.89 | 3.67 | 1.76 |
| 24.11.2017 | Втора Лига | Флоридсдорфер АК | 2 - 1 | Аустрия Лустенау | 4.35 | 3.81 | 1.65 |
| 17.11.2017 | Втора Лига | Хартберг | 0 - 0 | Аустрия Лустенау | 1.88 | 3.57 | 3.49 |
| 03.11.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 4 | Лиферинг Залцбург | 2.24 | 3.44 | 2.78 |
| 31.10.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 1 - 2 | Аустрия Лустенау | 2.74 | 3.34 | 2.30 |
| 20.10.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 0 | ВШГ Св. Тирол | 1.80 | 3.64 | 3.76 |
| 13.10.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Аустрия Лустенау | 2.63 | 3.28 | 2.41 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Капфенберг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.01.2018 | Приятелски срещи | Капфенберг | 0 - 1 | Волфсбергер | 3.84 | 4.31 | 1.62 |
| 01.12.2017 | Втора Лига | Вакер Инсбрук | 1 - 1 | Капфенберг | 1.41 | 4.17 | 6.53 |
| 24.11.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 5 | Лиферинг Залцбург | 3.34 | 3.49 | 1.95 |
| 17.11.2017 | Втора Лига | Рийд | 2 - 0 | Капфенберг | 1.39 | 4.53 | 6.34 |
| 03.11.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 2 | Хартберг | 2.99 | 3.33 | 2.17 |
| 31.10.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 4 - 1 | Флоридсдорфер АК | 1.71 | 3.63 | 4.15 |
| 20.10.2017 | Втора Лига | Винер Нойщат | 4 - 2 | Капфенберг | 1.78 | 3.52 | 3.95 |
| 13.10.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Аустрия Лустенау | 2.63 | 3.28 | 2.41 |
| 29.09.2017 | Втора Лига | Блау-Вайс Линц | 0 - 2 | Капфенберг | 2.00 | 3.31 | 3.38 |
| 26.09.2017 | Купа на Австрия | Аустрия Клагенфурт | 3 - 0 | Капфенберг | 3.11 | 3.78 | 1.95 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.10.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Аустрия Лустенау | 2.63 | 3.28 | 2.41 |
| 11.08.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 1 - 2 | Капфенберг | 1.48 | 4.14 | 5.40 |
| 28.04.2017 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 3 | Аустрия Лустенау | 3.62 | 3.52 | 1.89 |
| 03.03.2017 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 0 - 0 | Капфенберг | 1.57 | 3.88 | 4.99 |
| 14.10.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 0 - 1 | Аустрия Лустенау | 3.14 | 3.33 | 2.10 |
| 12.08.2016 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 1 - 3 | Капфенберг | 1.87 | 3.55 | 3.60 |
| 22.04.2016 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 2 - 2 | Капфенберг | 1.91 | 3.49 | 3.50 |
| 26.02.2016 | Втора Лига | Капфенберг | 2 - 4 | Аустрия Лустенау | 3.15 | 3.34 | 2.11 |
| 25.09.2015 | Втора Лига | Аустрия Лустенау | 1 - 2 | Капфенберг | 2.15 | 3.36 | 2.99 |
| 31.07.2015 | Втора Лига | Капфенберг | 1 - 0 | Аустрия Лустенау | 2.10 | 3.31 | 3.11 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 4 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Аустрия Лустенау имат изиграни 5 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Втора Лига класиране към 09.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вакер Инсбрук | 22 | +16 | 42 |
| 2 | Рийд | 22 | +20 | 40 |
| 3 | Винер Нойщат | 21 | +11 | 38 |
| 4 | Лиферинг Залцбург | 22 | +11 | 36 |
| 5 | Хартберг | 21 | +10 | 35 |
| 6 | Аустрия Лустенау | 22 | -1 | 26 |
| 7 | Капфенберг | 20 | -10 | 22 |
| 8 | Флоридсдорфер АК | 21 | -31 | 19 |
| 9 | ВШГ Сваровски Тирол | 20 | -9 | 18 |
| 10 | Блау-Вайс Линц | 21 | -17 | 16 |
Хронология в първенството
| Аустрия Лустенау | |
| Капфенберг | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Аустрия Лустенау | Аустрия Лустенау | Капфенберг | Капфенберг | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вакер Инсбрук | 0 - 4 | 2 - 1 | 0 - 4 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Рийд | 0 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Винер Нойщат | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 4 | Лиферинг Залцбург | 2 - 4 | 0 - 0 | 2 - 4 | 0 - 5 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Хартберг | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 6 | Аустрия Лустенау | - | - | - | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 7 | Капфенберг | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | - | - | - | |
| 8 | Флоридсдорфер АК | 5 - 0 | 2 - 1 | 5 - 0 | 4 - 1 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 9 | ВШГ Сваровски Тирол | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 10 | Блау-Вайс Линц | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Аустрия Лустенау | Капфенберг | |
| Позиция | 6 | 7 |
| Точки | 26 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 7 | 7 |
| Точки | 11 | 11 |
Форма в шампионата
| Аустрия Лустенау | Капфенберг | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 10 |
6
4 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
2 6 |
3
2 5 |
Голове в шампионата
| Аустрия Лустенау | Капфенберг | |
|
Вкарани
Получени |
32
33 |
22
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
19 |
12
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.70 | 3.60 | 5.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 1.28 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.03.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
