Австрия - Втора Лига (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
19:30
Аустрия Виена II
Херта Велс
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Аустрия Виена II
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.16 |
3.56 |
2.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.25 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.35 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виена, а гостите от Велс.
Разстоянието между двата града е 174.8 км.
Мачът ще се играе в 18:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Аустрия Виена II - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.10.2026 |
Втора Лига |
Капфенберг |
0 - 1 |
Аустрия Виена II |
2.81 |
3.54 |
2.19 |
| 20.09.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
4 - 1 |
Рапид Виена II |
2.10 |
3.60 |
2.93 |
| 11.09.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
4 - 2 |
Аустрия Виена II |
1.79 |
3.66 |
3.77 |
| 29.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
2 - 0 |
Шварц-Вайс Бр. |
2.38 |
3.44 |
2.59 |
| 21.08.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 1 |
Аустрия Виена II |
1.82 |
3.76 |
3.56 |
| 15.08.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
3 - 1 |
Аустрия Залцбург |
2.62 |
3.28 |
2.43 |
| 07.08.2026 |
Втора Лига |
Санкт Пьолтен |
0 - 1 |
Аустрия Виена II |
1.44 |
4.42 |
5.76 |
| 31.07.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
0 - 3 |
Блау-Вайс Линц |
3.36 |
3.59 |
1.92 |
| 14.07.2026 |
Приятелски срещи |
Парндорф 1919 |
2 - 0 |
Аустрия Виена II |
3.02 |
3.53 |
1.98 |
| 14.05.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
1 - 2 |
Капфенберг |
1.75 |
3.69 |
3.93 |
Общо 5 победи и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Херта Велс - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
1 - 0 |
Шварц-Вайс Бр. |
2.86 |
3.47 |
2.17 |
| 02.10.2026 |
Приятелски срещи |
Херта Велс |
3 - 3 |
Аустрия Залцбург |
- |
- |
- |
| 18.09.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
1 - 3 |
Фърст Виена |
4.10 |
3.45 |
1.78 |
| 12.09.2026 |
Втора Лига |
Блау-Вайс Линц |
4 - 1 |
Херта Велс |
1.37 |
4.70 |
6.41 |
| 04.09.2026 |
Купа на Австрия |
Капфенберг |
0 - 1 |
Херта Велс |
2.39 |
3.38 |
2.44 |
| 28.08.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
1 - 3 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
2.47 |
3.40 |
2.49 |
| 21.08.2026 |
Втора Лига |
Амщетен |
1 - 1 |
Херта Велс |
1.89 |
3.56 |
3.50 |
| 14.08.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
1 - 2 |
Рапид Виена II |
2.13 |
3.60 |
2.85 |
| 07.08.2026 |
Втора Лига |
Лиферинг Залцбург |
2 - 3 |
Херта Велс |
1.90 |
3.69 |
3.34 |
| 02.08.2026 |
Втора Лига |
Херта Велс |
0 - 2 |
Аустрия Залцбург |
2.37 |
3.42 |
2.59 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 07.03.2026 |
Втора Лига |
Аустрия Виена II |
1 - 0 |
Херта Велс |
2.38 |
3.24 |
2.73 |
| 29.08.2025 |
Втора Лига |
Херта Велс |
0 - 1 |
Аустрия Виена II |
2.19 |
3.40 |
2.86 |
В последните 2 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
нямат победа
и нямат равен мач.
На домашния терен на Аустрия Виена II имат изиграна само 1 среща,
като победители са били домакините.
Втора Лига класиране към 16.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
8 |
6 |
1 |
1 |
21 |
5 |
+16 |
19 |
| 2 |
Фърст Виена |
8 |
6 |
1 |
1 |
17 |
8 |
+9 |
19 |
| 3 |
Аустрия Виена II |
8 |
5 |
0 |
3 |
14 |
11 |
+3 |
15 |
| 4 |
Вакер Инсбрук |
8 |
4 |
2 |
2 |
12 |
9 |
+3 |
14 |
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
8 |
4 |
1 |
3 |
14 |
12 |
+2 |
13 |
| 6 |
Аустрия Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
16 |
13 |
+3 |
13 |
| 7 |
Амщетен |
8 |
3 |
4 |
1 |
15 |
12 |
+3 |
13 |
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
8 |
4 |
1 |
3 |
17 |
16 |
+1 |
13 |
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
8 |
4 |
0 |
4 |
10 |
10 |
0 |
12 |
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
8 |
3 |
1 |
4 |
11 |
13 |
-2 |
10 |
| 11 |
Санкт Пьолтен |
8 |
3 |
0 |
5 |
7 |
9 |
-2 |
9 |
| 12 |
Фойтсберг |
8 |
2 |
3 |
3 |
12 |
15 |
-3 |
9 |
| 13 |
Щурм Грац II |
8 |
2 |
2 |
4 |
16 |
21 |
-5 |
8 |
| 14 |
Херта Велс |
8 |
2 |
1 |
5 |
9 |
17 |
-8 |
7 |
| 15 |
Рапид Виена II |
8 |
2 |
0 |
6 |
8 |
19 |
-11 |
6 |
| 16 |
Капфенберг |
8 |
1 |
0 |
7 |
9 |
18 |
-9 |
3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Аустрия Виена II |
|
| Херта Велс |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Аустрия Виена II |
Аустрия Виена II |
|
Херта Велс |
Херта Велс |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Блау-Вайс Линц |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
4 - 1 |
4 - 1 |
| 2 |
Фърст Виена |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 3 |
Аустрия Виена II |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 4 |
Вакер Инсбрук |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Флоридсдорфер АК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Аустрия Залцбург |
3 - 1 |
|
3 - 1 |
|
0 - 2 |
|
|
| 7 |
Амщетен |
|
4 - 2 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Лиферинг Залцбург |
|
2 - 1 |
|
|
|
2 - 3 |
2 - 3 |
| 9 |
Адмира Вакер Мьодлинг |
|
|
|
|
1 - 3 |
|
|
| 10 |
Шварц-Вайс Брегенц |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
1 - 0 |
|
|
| 11 |
Санкт Пьолтен |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
| 12 |
Фойтсберг |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Щурм Грац II |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Херта Велс |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Рапид Виена II |
4 - 1 |
|
4 - 1 |
|
1 - 2 |
|
|
| 16 |
Капфенберг |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Аустрия Виена II |
Херта Велс |
| Победи |
5 |
2 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
5 |
| Вкарани Голове |
14 |
9 |
| Получени Голове |
11 |
17 |
| Средно Вкарани |
1.75 |
1.12 |
| Средно Получени |
1.38 |
2.12 |
| Мачове Вкарал |
88% |
88% |
| Мачове Получил |
62% |
88% |
| Гол/Гол |
50% |
75% |
| Над 1.5 |
75% |
88% |
| Над 2.5 |
62% |
62% |
| Над 3.5 |
38% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
1 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
9 |
5 |
| Получени Голове |
5 |
7 |
| Средно Вкарани |
2.25 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.25 |
2.33 |
| Мачове Вкарал |
75% |
100% |
| Мачове Получил |
75% |
100% |
| Гол/Гол |
50% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
75% |
67% |
| Над 3.5 |
50% |
67% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.16 |
3.56 |
2.83 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.38 |
1.25 |
1.61 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.64 |
2.13 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.35 |
1.18 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.19 |
1.60 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.47 |
2.50 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.51 |
2.34 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
1 50% за Аустрия Виена II
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака